University of Applied Sciences Europe

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Nasza specjalność

University of Applied Sciences Europe (UE) szkoli się w dziedzinie biznesu, sportu i mediów

7710_5742_Wirtschaft-studieren_04.jpgNasze programy studiów

W UE oferujemy studia licencjackie i magisterskie, które możesz studiować w niepełnym wymiarze godzin, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Dwie główne zasady mają zastosowanie do wszystkich programów: praktyczna nauka i myślenie międzynarodowe. Ucz się w praktyce Oprócz znanych naukowców, wiele znanych osobistości z różnych sektorów uczy w UE. Kontakt z gospodarką jest bliski, a wymiana żyje. Jednym z celów jest jak najszybsze włączenie do badania jak największej liczby aspektów wymagań dotyczących pracy. Ożywiona wymiana daje również możliwość spojrzenia na barki odnoszących sukcesy praktyków i osobowości. Aby dokładnie przeszkolić Cię w zakresie wymagań gospodarki, wszystkie programy studiów w BiTS są praktycznie zorientowane. Różne obowiązkowe staże dają więcej niż tylko teorię. Liczne inicjatywy studenckie dają możliwość dalszego rozwoju w obszarze zainteresowań oprócz nauki. Dzięki temu zdobywasz już w trakcie studiów pierwsze istotne doświadczenia w późniejszym życiu zawodowym.

7707_bits-hochschule__gallery.jpgNasze lokalizacje

Berlin, Hamburg i Iserlohn - charakter trzech lokalizacji nie może być bardziej różny. Studenci mogą wybierać między stolicą miasta, północnoniemiecką metropolią portową i uniwersytetem kampusowym blisko natury, zgodnie z amerykańskim modelem - zgodnie z preferencjami i typem. Ponieważ decyzja o studiach i uniwersytecie jest zawsze decyzją o lokalizacji. Dla wielu rozważanie „Czego chcę się stać?” Jest ściśle związane z pytaniem „Gdzie chcę być?”. Lokalizacje UE odpowiadają na różnorodne życzenia: kampus w Berlinie znajduje się w samym sercu metropolii w bezpośrednim sąsiedztwie Potsdamer Platz. Kampus Iserlohn otoczony jest zielenią i różnymi możliwościami rekreacyjnymi tuż przy Seilersee. Campus Hamburg znajduje się w dzielnicy Altona w bezpośrednim sąsiedztwie portu i Łaby.

7708_bits-berlin.jpgNasze cele

Naszym najważniejszym celem jest Twój sukces. Pomagamy Ci być dobrze przygotowanym do życia zawodowego i podążać swoją ścieżką. Na tym tle szkolimy naszych uczniów, aby stawali się przedsiębiorcami i działali jako młodsi pracownicy. Transfer wiedzy i kompetencji Obecnie jest to połączenie umiejętności, które umożliwiają Ci udaną karierę: wiedza na temat treści i umiejętności społeczne, wiedza o zarządzaniu i bezpieczna obecność na arenie międzynarodowej są podstawą kariery lidera w sektorze prywatnym. We wszystkich dziedzinach gospodarki dziś przedsiębiorczo myśleni są młodzi menedżerowie, którzy są teoretycznie dobrze wykształceni i już podczas studiów zdobyli odpowiednie doświadczenie praktyczne w Niemczech i za granicą. Sprawiamy, że pasujesz do tych wymagań. Wyniki są czymś, z czego można być dumnym: nasi absolwenci trafiają do życia zawodowego w bardzo krótkim czasie.

7709_career-center__gallery.jpg

Lokalizacje

Berlin

Address
Dessauer Str 3-5

D-10963 DE Berlin, Berlin, Niemcy

Iserlohn

Address
Reiterweg 26b
58636 Iserlohn, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Hamburg

Address
Museumstraße 39

22765 Hamburg, Hamburg, Niemcy