University of Applied Sciences Worms

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test University of Applied Sciences Worms Ma około 3 500 studentów, którzy studiują w trzech dyscyplinach informatyki, Turystyka / transportu i ekonomii. Program studiów obejmuje zarówno zarządzania i programów studiów licencjackich i magisterskich technicznych. Niektóre z tych kursów może być również badany w praktyce. Profesjonalne kursy MBA są również oferowane.

Powody do studiowania na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Worms

Doskonała lokalizacja, konsekwentne stosowanie programu studiów, duża liczba partnerstw z renomowanych firm i międzynarodowych uniwersytetów, jak również korzystne położenie między regionu metropolitalnego Ren-Neckar oraz regionie Ren-Men oferuje idealną lokalizację. Liczne kooperacje biznesowych pozwala im uczyć się ze stałą praktyką oraz do cennych kontaktów w trakcie studiów.

Międzynarodowość tu żył

Szczególną cechą jest jego UASW orientacja międzynarodowa. Obecnie istnieją umowy o współpracy z ponad 140 uniwersytetów w ponad 30 krajach na całym świecie. Na wielu uczelniach partnerskich istnieje możliwość zakupu podwójne licencjackie lub podwójny mistrz.

Badanie odbywa się w optymalnych i nowoczesnych warunkach. Kampus na terenie kampusu i wielu akademików w bezpośrednim sąsiedztwie dopełniają ofertę uniwersytetu. Nibelungów i Lutherstadt Worms oferuje liczne kultury, sportu i turystyki, a tym samym możliwości idealnego rekompensaty obok badania.

Lokalizacje

Frankfurt

Address
University of Applied Sciences, Worms
Erenburgerstraße 19
67549 Worms

Frankfurt, Hesja, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium