Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Trier University został założony w 1473 r. I ponownie otwarty w 1970 r. Jako nowoczesny uniwersytet uniwersytecki. Zbudowany na wysokim płaskowyżu z widokiem na Mozelę i otoczony soczystą zielenią, uważany jest za jeden z najpiękniejszych kampusów w Niemczech. Budynki wydziałowe i wydziałowe są połączone mostami i zgrupowane wokół Forum i Biblioteki Centralnej.

Trier University koncentruje się na naukach humanistycznych, społecznych i ekonomicznych, ale systematycznie wzmacnia także programy dotyczące nauk o środowisku. Istnieje sześć wydziałów, które łącznie obejmują ponad 30 obszarów tematycznych. Wiele projektów badawczych ma charakter interdyscyplinarny i jest osadzonych w sieciach globalnych.

Z około 1200 pracownikami i 13 000 studentów (w tym ponad 11% studentów z zagranicy) Trier University kontrast: młody, ale wierny tradycji; zorientowany międzynarodowo i zakorzeniony regionalnie; na geograficznym skraju Niemiec, ale w sercu Europy.

  • 13 000 Łączna liczba studentów
  • 11 Procent studentów zagranicznychLost in LibraryBecca Tapert / Unsplash

Uniwersytet Lokalizacja

Trewir znajduje się w zachodniej części kraju związkowego Nadrenia-Palatynat w dolinie Mozeli. Miasto jest dumne ze swojej bogatej historii, co znajduje odzwierciedlenie w muzeach i wielu zabytkach. Dzięki swoim zabytkom, Porta Nigra, katedrze w Trewirze i innym znaczącym zabytkom architektury, najstarsze miasto w Niemczech zostało uznane za światowe dziedzictwo kulturowe UNESCO.

Dzisiejszy gród jest połączeniem historii i nowoczesnego stylu życia, nie tylko charakteryzuje się żywym życiem studenckim. Z barami, kawiarniami i barwną ofertą kulturalną i festiwalami Trier jest atrakcją turystyczną o międzynarodowym uroku i pięknym miejscem dla 110 000 mieszkańców miasta.

Gospodarka miasta charakteryzuje się kilkoma dużymi przedsiębiorstwami i wieloma przedsiębiorstwami średniej wielkości.

Bliskość Luksemburga, ważnego centrum finansowego i siedziby kilku instytucji UE, a także Francji i Belgii, stawia Trier w sercu Europy. Dziewięć miast partnerskich w Europie, Azji i USA potwierdza międzynarodową orientację Trier.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MA

Trier University

Program magisterski „Ekonomia międzynarodowa i polityka publiczna” to interdyscyplinarny program prowadzony wspólnie przez Wydział Nauk Politycznych i Ekonomicznych Uniwe ... [+]

Przegląd

Program magisterski „Ekonomia międzynarodowa i polityka publiczna” to interdyscyplinarny program prowadzony wspólnie przez Wydział Nauk Politycznych i Ekonomicznych Uniwersytetu w Trewirze.

Program łączy kursy aplikacyjne i naukowe. Studenci są szkoleni, aby uzyskać dogłębne zrozumienie bieżących tematów i badań w porównawczej i międzynarodowej ekonomii politycznej za pomocą jakościowych i ilościowych zaawansowanych metod badań społecznych.

Studenci mogą wybierać spośród szerokiego zakresu tematów związanych np. Z problemami ekonomii międzynarodowej, zarządzaniem Unią Europejską lub bieżącymi wydarzeniami w Azji.

Organizacja kursu... [-]
Niemcy Trier
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Trier University

Radzenie sobie z bieżącymi kwestiami zarządzania i rządu wymaga głębszego zrozumienia współczesnych wyzwań politycznych i rządowych w różnych częściach świata. Ten progra ... [+]

Przegląd

Radzenie sobie z bieżącymi kwestiami zarządzania i rządu wymaga głębszego zrozumienia współczesnych wyzwań politycznych i rządowych w różnych częściach świata. Ten program magisterski obejmuje dwa główne regiony świata: Unię Europejską i Azję Wschodnią. Uczniowie nauczą się analizować, w jaki sposób te regiony dostosowują się do często destrukcyjnych i transformujących zmian gospodarczych i politycznych. Doświadczenie integracji europejskiej, podejmowanie decyzji w UE oraz kluczowe polityki UE są analizowane i porównywane z instytucjami współpracy regionalnej w Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej, jak również z podejściem Azji Wschodniej do kluczowych obszarów polityki, takich jak kwestie gospodarcze i bezpieczeństwa. Ponadto współczesne zagadnienia globalnego zarządzania i role zarówno Unii Europejskiej, jak i Chin w globalnym zarządzaniu zostaną przeanalizowane przez studentów.... [-]

Niemcy Trier
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Universitätsring,15
54296 Trier, Rhineland-Palatinate, Niemcy