Technical University of Kaiserslautern

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Doświadczeni specjaliści pomogą zabezpieczyć Twój sukces

Centrum Studiów Zdalnych i Niezależnych (DISC) jest jednym z wiodących ośrodków kształcenia podyplomowego na odległość w Niemczech. Zakład ma ponad 25-letnie doświadczenie w opracowywaniu i projektowaniu kursów akademickich do samokształcenia z przewodnikiem. Został on utworzony przez Center for Distance Learning and University Education (ZFUW), który został założony na Technische Universität Kaiserslautern w 1992 roku.

  • Oferujemy akredytowane studia magisterskie w atrakcyjnych dziedzinach i
    towarzyszyć Ci podczas studiów, udzielając porad, usług i wsparcia.

Niezależne badanie

Koncepcja niezależnego uczenia się jest kluczem do filozofii DISC.

  • Wzmacniamy umiejętności samokształcenia u naszych studentów i wspieramy Technische Universität Kaiserslautern poprzez rozwój modułów do samokształcenia, aby pomóc w tworzeniu kultury uczenia się przez całe życie.
  • W ten sposób nie tylko w istotny sposób przyczyniamy się do rozwoju kompetencji zawodowych studentów na Technische Universität Kaiserslautern, ale także pomagamy im stać się ekspertami w zakresie samodzielnego uczenia się.

Ucz się z dowolnego miejsca na świecie

Obecnie około 4200 absolwentów korzysta z kursów oferowanych przez DISC, aby zwiększyć swoją karierę - liczba, której żaden inny porównywalny instytut kształcenia na odległość w Niemczech nie jest w stanie porównać. Studenci pochodzą z całych Niemiec, sąsiednich krajów niemieckojęzycznych, ale także z zagranicy, na przykład podczas pobytów w Chinach, Indiach lub USA.

Trening z wysokim wskaźnikiem sukcesu

80% uczestników studiów na odległość DISC z powodzeniem ukończyło kurs. Ten wysoki wskaźnik powodzenia opiera się na połączeniu szanowanych i renomowanych dyrektorów studiów z silną orientacją praktyczną, pierwszorzędnym materiałem dydaktycznym do nauki, seminariami online i niezawodnym wsparciem naukowym zapewnianym przez personel DISC.

Technische Universität Kaiserslautern

Zorientowane na przyszłość kierunki studiów, praktyczne szkolenie w realnym świecie i nowoczesna infrastruktura są warunkami ramowymi, których studenci mogą oczekiwać na Technische Universität Kaiserslautern. Od momentu założenia w 1970 r. Jedyny uniwersytet w Nadrenii-Palatynacie, który koncentruje się na zagadnieniach technicznych i inżynieryjnych, zyskał godną pozazdroszczenia reputację i może z nadwyżką utrzymać się na tle uznanych uniwersytetów technicznych.

Nagroda przyznana Technische Universität Kaiserslautern w październiku 2009 r. W konkursie „Excellence in Teaching”, który uhonorował ten zakład jako jeden z zaledwie sześciu zwycięskich uniwersytetów w Niemczech, jest żywym dowodem wysokiego poziomu nauczania w ofercie.

Jako uniwersytet kampusowy z około 14 000 studentów (z których około 4000 to studenci kształcący się na odległość), oferuje ponad 100 zorientowanych na przyszłość, opartych na praktyce kierunków studiów na 12 wydziałach. Łatwo zarządzany rozmiar gwarantuje również bliski kontakt z profesorami i wyjątkowe wsparcie dla studentów.

Oprócz tego studenci korzystają z licznych renomowanych instytutów badawczych, w tym dwóch instytutów Fraunhofer, jednego Instytutu Maxa Plancka, Niemieckiego Centrum Badań Sztucznej Inteligencji (DFKI) i Instytutu Materiałów Złożonych (IVW), z których wszystkie znajdują się na terenie kampusu lub w jego pobliżu i ściśle współpracować z uniwersytetem w dziedzinie badań stosowanych.

W styczniu 2010 r. Technische Universität Kaiserslautern oraz instytuty IESE, ITWM, DFKI i ITA zdobyły dwie spośród pięciu nagród w konkursie najlepszych klastrów organizowanym przez niemieckie Federalne Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych (BMBF).

W połowie 2008 r. Utworzono dwa centra badawcze na Technische Universität Kaiserslautern w celu utworzenia dużych, skoordynowanych przedsięwzięć badawczych, w tym specjalnych obszarów badań, oraz z powodzeniem zdobywając fundusze na projekty w ramach krajowych i międzynarodowych działań promujących doskonałość.

Lokalizacje

Kaiserslautern

Address
Technical University of Kaiserslautern
Distance & Independent Studies Center (DISC)
Postfach: 3049
67653 Kaiserslautern, Germany

Kaiserslautern, Nadrenia-Palatynat, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: