TUM School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

TUM School of Management
Gdzie spotyka technologię zarządzania

Na TUM School of Management, my nauczania oraz przeprowadzania badań na pograniczu nauk zarządzania, inżynierii, naturalne und życiowych. Położony w samym sercu Monachium, kwitnącym miastem w jednej z najbardziej rozwiniętych regionów w Niemczech, możemy cieszyć się akademickiej, kulturalnej i ekonomicznej infrastruktury, która przyciąga talenty z całego świata.

Od swojego powstania w 2002 roku, wydział zajmuje się w szerokim zakresie projektów badawczych, które wypełnić lukę między dyscyplinami. Nasze badania koncentrują się na przyszłych trendów i rozwiązań rzeczywistych, które wcześniej firmom innowacji i społeczeństwa opartego na wolności i korzyści.

Nasz wysoce zmotywowani, międzynarodowej organizacji studenckiej, a także współpraca z renomowanymi uczelniami i szkół zarządzania na całym świecie gwarantują perspektywę globalną, podczas gdy przemysł know-how jest doprowadzone do naszych programów dzięki ścisłej współpracy z naszymi partnerami korporacyjnymi. Wspólnie możemy stworzyć dynamiczne, inspirujące i międzynarodowej społeczności.

Bądź częścią tego!

Co oferujemy:

Bachelor in Management & Technology

Magister Zarządzania i Technologii

Magister zarządzania

Magister Spraw Konsumenckich

Master in Management & Innovation

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy odwiedzić naszą stronę internetową www.wi.tum.de
lub śledź nas na Facebook

lub Instagram

Lokalizacje