TUM School of Management Executive Programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Executive Center Edukacja:

Test Centrum Executive Education (EWG) z TUM Szkoła Zarządzania Łączy w sobie również szkolenia na wydziale oraz zapewnia transfer wiedzy i dialogu między Uniwersytetem a światem biznesu jako ważnego obszaru działalności. Nasze wykonawcze inicjatywy edukacyjne ukierunkowane są na głównych tematów nauczania i badań szkolnych, zapewniając najnowsze wyniki badań w kluczowych obszarach trafią bezpośrednio do edukacji wykonawczej opartej na dowodach. Szczególna uwaga jest zawsze podana do praktycznych aspektów i potencjalnych zastosowań ustaleń, które są regularnie potwierdzone wysokim profilu Zarządu Executive Education.

Z entuzjazmem do zarządzania i technologii przyszłościowych, EWG oferuje kompleksowe kolejny program edukacyjny: W naszym Programy Executive EducationWiedza zarządzanie oparte na dowodach spełnia doświadczenie w branży. Celem jest wspieranie kadry menedżerów i ekspertów technicznych "wiedzy, umiejętności i rozwoju osobistego w kierunku coraz wysoce skutecznych i odpowiedzialnych liderów i ekspertów. Z siedzibą w Monachium, EWG utrzymuje światową sieć czołowych organizacji, dzięki czemu programy atrakcyjne dla kadry kierowniczej z całej kuli ziemskiej.

Programy Executive Education Center:

Executive MBA Executive MBA w tworzeniu innowacji & Business Executive MBA w Business & IT Programy Dostosowane Certyfikat Programy & Executive Szkolenia Intensywna nauka i e-learning / Blended Learning

Lokalizacje

Monachium

Address
Technical University of Munich
TUM School of Management
Arcisstraße 21

80333 Monachium, Bawaria, Niemcy

Monachium

Address
Technische Universität München
Arcisstraße 21

D-80333 Monachium, Bawaria, Niemcy

Monachium

Address
TUM Campus Heilbronn at the Bildungscampus Heilbronn
Am Bildungscampus 3
74076 Heilbronn

74076 Monachium, Bawaria, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: