MetFilm School Berlin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Met Szkoła Filmowa został otwarty w Londynie prawie 10 lat temu i jest skierowany do ambitnych twórców wszelkiego rodzaju. Po wielu latach sukcesów, cieszymy się teraz otworzyć kampus w Berlinie.

Jesteśmy również tam, aby zastosować nasze sprawdzone metody nauczania do młodych filmowców sukces w swojej karierze towarzyszą. Met Film Szkoła Berlin zobowiązał filmowców i profesjonalistów z branży filmowej, którzy pracują z uczniami w seminariach i warsztatach w studiu filmowym aktywnego. Kładziemy duży nacisk na praktyczną naukę dla naszych uczniów do ich późniejszej pracy, aby przygotować. Zajęcia odbywają się w języku angielskim. Studenci z krajów spoza Europy mają prawo 180/2 Tagi (4 godziny dziennie), podczas studiów w Berlinie do pracy.

Hands-on nauki: Doświadczeni wykładowcy i profesjonalni redaktorzy towarzyszyć naszym studentom na drodze, ich krótkie filmy napisać się do produkcji, do kierowania i do cięcia. Osobiście dostosowane seminaria w małych grupach, a w niektórych przypadkach prywatnych lekcji, a także włączanie i kierowanie ćwiczenia stają się codziennością.

Przygotowanie do pracy: Oczywiście, że naszym celem jest przygotowanie naszych uczniów na co komercyjnie udanych filmów. Jednocześnie chcemy dać zbyt dużo wiedzy obliczeniowej branży filmowej i aby nasi uczniowie znają wszystkich dziedzinach zawodowych, w ramach kompleksowego cyfrowego świata.

Zindywidualizowane kursy: Jest to dla nas ważne, że nasi uczniowie pokazują pasja, talent i determinację. Czy właśnie ukończył szkołę i szukasz rozległych pól dwóch lat, jeśli masz już wykształcenie wyższe i chcą poszerzyć swoje doświadczenie akademickie, czy też jesteś już zatrudniony i chcesz zmienić swoją karierę: Oferujemy różnorodne pełnym wymiarze czasu - w niepełnym wymiarze czasu i weekendowe kursy, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Lokalizacje

Berlin

Berliner Union-Film GmbH & Co. Studio KG

Address
Berliner Union-Film
Oberlandstraße 26-35

12099 Berlin, Berlin, Niemcy
Telefon
+49 30 89758877

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium