Przeczytaj oficjalny opis

Profesjonalnie i entuzjastycznie, The pracownicy IEC i związane z nią partnerzy wspierało dwa ambitne cele

Aby osiągnąć te cele, wymagany profil personelu IEC i jej partnerów stowarzyszonych jest bardzo wysoki. Pracownicy IEC jest nie tylko specjalizuje się w zarządzaniu programem, ale również doświadczenie w dziedzinach technicznych i metodologicznych kompetencji. , .

Zasada przewodnia

Fundacja Steinbeis

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Steinbeis University Berlin - Institute of Executive Capabilities

Potencjał naszego programu studiów magisterskich "Psychologia biznesu i organizacji" ma zastosowanie w codziennych rutynach współczesnego życia organizacyjnego. Kurs obej ... [+]

Magister biznesu i psychologii organizacji

Dynamiczny rozwój naszej gospodarki i społeczeństwa oraz wiele nowych wyzwań, jakie stwarza we wszystkich dziedzinach życia zawodowego, wymagają nowoczesnych kompetencji zawodowych i zarządzania.

Opanowanie tych wyzwań wymaga specjalistów i kadry kierowniczej o wszechstronnym i wszechstronnym szkoleniu i umiejętnościach, którzy potrafią skutecznie wykorzystać swoje handlowe i organizacyjne umiejętności psychologiczne w miejscu, w którym przecinają się ludzie i sfera gospodarcza.

Program Master uczy podstawowych kompetencji funkcjonalnych i menedżerskich oraz rozwoju osobistych umiejętności potrzebnych do zrozumienia i kształtowania wielu czynników i mechanizmów w pracy w każdej organizacji.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Location address
Steinbeis-Hochschule
Institute of Executive Capabilities (IEC)
Ernst-Augustin-Str. 15
12489 Berlin

Berlin, Berlin, 12489 DE