SRH University Heidelberg

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jako jeden z najstarszych i największych prywatnych uniwersytetów w Niemczech, wyznaczamy standardy dla edukacji. Wyposażamy Cię w wiedzę potrzebną do Twojej przyszłości - praktyczną, innowacyjną i kreatywną. W tym celu szczególna jest ścisła współpraca między naszymi studentami i wykładowcami.
Nasz przepis na sukces: oferujemy nowe, praktyczne programy studiów, indywidualny nadzór i szybkie umieszczenie na rynku pracy. Dla naszych studentów oznacza to najlepsze szanse na start w karierze.

Przez blisko SRH University Heidelberg był jednym z najbardziej renomowanych niemieckich uniwersytetów, z bliską siecią przedsiębiorstw i instytutów szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Edukacja bez granic

Fundament i perspektywy, swoboda przemieszczania się i odpowiedzialność: Przyjdź do Naukowej Wieży SRH, naszej "wieży nauczania". Jej architektura symbolizuje dynamikę, przejrzystość i kreatywność. Oferujemy Państwu środowisko edukacyjne z najnowocześniejszym sprzętem i atrakcyjny kampus w jednym z najpiękniejszych miast w Niemczech.

Świetna jakość

Dążymy do doskonałości. Nasz model studiów, nauczyciele akademiccy i instrukcje, a także usługi świadczone naszym studentom, są mierzone zgodnie z tym standardem. Ciągłą wysoką jakość edukacji zapewnia międzynarodowo uznawane procedury i metody.

Na naszym uniwersytecie instruktaż i badania mają charakter międzynarodowy i interdyscyplinarny. Poprzez światową wymianę naszych wykładowców i studentów promujemy różnorodność kulturową i otwartość. Cenimy rozwój osobisty uczniów tak wysoko, jak ich kwalifikacje edukacyjne - nasze programy studiów są rozwijane i prowadzone poprzez dialog ekspertów z badań i praktyki. W ten sposób przygotowujemy ich do wyzwań i szans, z jakimi będą się borykać wysoko wykwalifikowani profesjonaliści i liderzy przyszłości, zorientowani na osiągnięcia i chętni do nauki.

Dobrze połączone

S RH U niversity Heidelberg współpracuje z wybranymi uczelniami i instytucjami badawczymi, zarówno w kraju, jak i za granicą, w celu promowania wymiany z międzynarodową społecznością naukową. Kosmopolityczny, a jednak wciąż zakorzeniony w regionie metropolitalnym, nasz uniwersytet jest regionalnym centrum kultury i nauki.

Obecnie w naszych sześciu szkołach uczy się około 3500 studentów: Business, Engineering

Lokalizacje

Heidelberg

Address
SRH University Heidelberg
Ludwig-Guttmann-Straße 6

69123 Heidelberg, Badenia-Wirtembergia, Niemcy