Przeczytaj oficjalny opis

Jako prywatny niezależnego uniwersytetu University Berlin psychologiczna jest dobroczynny akt. Wszystkie programy są akredytowane przez Senat Edukacji, Młodzieży i Nauki, szkolenia z państwa aprobatą Urzędu Zdrowia i Spraw Społecznych w Berlinie. Szkolenia i rozwój naukowy, Instytut Psychologiczny Berlina oferuje szkolenia psychoterapii kolejne stopnie magistra i mgr Psychologia. Zintegrowany studium szkolenie psychoterapia może być zakończona w psychoterapii psychodynamicznej dźwięku lub behawioralnej terapii i psychoterapii dzieci i młodzieży. Wymiana umiejętności poprzecznych proces ma wielkie znaczenie dla PHB i stanowi ważny punkt w programach nauczania wszystkich programów studiów i szkoleń.

Profesorowie w kursach są zarówno praktyczne jak i również aktywny w dziedzinie badań naukowych i reprezentują roszczenia Scientist Practitioner. Uczniowie aktywnie uczestniczą w istniejących projektów badawczych i wspiera własne projekty badawcze. Dzięki współpracy z innymi uczelniami i projektów doktoranckich mogą być realizowane w domu.

Na pierwszy rzut oka

 • Badanie metodą Krzyż (TP i VT)
 • Badania i szkolenia w psychoterapii w domu
 • Małe grupy seminaryjne kolegialny atmosfera
 • Osobiste uwagi przez Organizację studiów
 • Wsparcie udziału w kongresach i spotkaniach
 • Praktyczne szkolenie w naszym własnym psychoterapeutycznej karetką
 • Badania w Wyższej karetką
 • Doskonała lokalizacja w centrum Berlina, niedaleko Alexanderplatz bezpośrednio na Köllnischen Park i Szprewy

Badania i szkolenia oferta

 • Kolejne badania: mgr psychologia
 • Studia podyplomowe Studia Psychologia prawne
 • Stopień Psychologia Podyplomowe Studia i psychoterapii rodziny
 • psychoterapia szkolenie ze zintegrowanym magisterskiej programu psychoterapii (VT lub TP)
 • Dzieci i młodzieży z programem szkolenia psychoterapii zintegrowanego programu psychologii i psychoterapii rodziny

uniwersytet

Nauka, badania i szkolenia w PHB skupiają się na obszarach zastosowania psychologii. Psycholodzy i psychoterapeuci uruchomiły uczelni rozpoczęła się wzmocnić jeden łączący naukę i praktykę, az drugiej strony do wspierania transferu badań nad społeczeństwem. Pod tym credo PHB chce trenować kolejne pokolenie psychologów i psychoterapeutów z silnym praktyczne znaczenie naukowe i głębokiej. Oprócz możliwości badawczych i szkoleniowych oraz szkoleń i konferencji dla psychologów i psychoterapeutów w harmonogramie programowej PHB są. Inne kursy w różnych dziedzinach zastosowań psychologii i B.Sc. Psychologia są w budowie.

We współpracy z Instytutem Kształcenia Berlińskiej Akademii Psychoterapii (BAP), Niemiecki psychologów Training Institute Academy (DPA) i Związku Zawodowego niemieckich psychologów i psychoterapeutów (BDP) jest PHB w centrum sieci edukacyjnych dla szkolenia i kształcenia ustawicznego i stanowi punkt centralny dla zawodowych zainteresowań psychologów i psychoterapeutów w różnych dziedzinach działalności.

akredytacja

Kursy psychologiczna Psychoterapia w terapii behawioralnej (CBT) lub dźwięku psychoterapii psychodynamicznej (TP), psychologii rodziny i psychologii sądowej są akredytowane przez Senat Edukacji, Młodzieży i Nauki. Nowa magistra studiów Psychologia oparto na zaleceniach Niemieckiego Towarzystwa Psychologii opracowanych i zatwierdzonych przez Państwowy Urząd Zdrowia i Edukacji. Absolwenci Psychologii Mistrz Programu na PHB spotkać Zulassungsvoraussetzuungen szkolenia psychoterapeutów. Kurs psychologiczna Psychoterapia jest akredytowany w obu procesach skupić się na (behawioralnej i psychologii głębi oparte psychoterapii) Dodatkowo, dla ACQUIN, a także magistra Psychologia kurs Legal.

Wykonania homologacyjne PHB w Psychological Psychoterapii (VT lub TP) oraz w psychoterapii dzieci i młodzieży otrzymaliśmy akredytację Krajowej Rady Zdrowia i Spraw Społecznych w Berlinie.

Programy prowadzone przez:
 • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Psychologische Hochschule Berlin

Z psychologii stopnia magisterskiego nowoczesna koncepcja Badanie zostało opracowane na PHB skupia się na związku pomiędzy praktyką a nauką. Program jest zgodna z zalecen ... [+]

Z psychologii stopnia magisterskiego nowoczesna koncepcja Badanie zostało opracowane na PHB skupia się na związku pomiędzy praktyką a nauką. Program jest zgodna z zaleceniami Niemieckiego Towarzystwa Psychologii i oferuje wgląd w ważnych dziedzinach praktyki.

Program kończy się Master of Science in Psychology (120 cp).

Program Master w psychologii na PHB udostępnia następujące funkcje i zalety:

Zmiany są priorytetowe w psychologii klinicznej, pracy, psychologii organizacji i łączenie danych w pracy klinicznej psychologii.Zawodowe praktyczne, prawne i etyczne fundamenty działalności psychologicznej w badaniach i praktyce są zintegrowane badania.umiejętności i zdolności do komunikacji naukowej trener uczy i praktykowane.Niezależnie od wyboru modułu podstawowego badania grawitacji plecami psychologii klinicznej (10 CP) w programie późniejszego dostępu do tego pana do psychoterapeutów szkolenia (np absolwentów licencjackich Uniwersytetu Hagen)Wszystkie naukowo uznanych metod psychoterapii prowadzone są w równym stopniu w podstawowym module Psychologii Klinicznej i Psychoterapii:Psychodynamiczna psychoterapia opartaterapia behawioralnapsychoanalizapsychoterapia systemowaterapia TalkPo studiach psychologii szkolenia w psychoterapii psychodynamicznej psychoterapii lub behawioralnej terapii dźwiękiem jest możliwe bezpośrednio na miejscu.ilustrują dodatkowe moduły aplikacji i profesjonalnych dziedziny psychologii (np psychologii sądowej, psychologii ruchu, komunikacji międzykulturowej, coachingu, psychologii i psychoterapii rodziny) oraz wspieranie transferu wiedzy psychologicznej w społeczeństwie. Ponadto, można uzyskać certyfikaty priorytetowe.Wielu profesorów PHB sami są praktycznie pracy i życia modelu Scientist Practitioner.... [-]
Niemcy Berlin
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku