PFH Private University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

PFH Private University of Applied Sciences , założona w 1995 roku, jest uznanym przez państwo uniwersytetem, który koncentruje się na szkoleniu i kształceniu przyszłych menedżerów i specjalistów w zakresie kluczowych technologii. Zdolność do zatrudnienia jest w centrum wszystkich jej starań. Filozofia uniwersytetu zakłada, że osobiste mistrzostwo, akademicka doskonałość oraz praktyczna wiedza i doświadczenie są niezbędne, aby stać się odpowiedzialnym profesjonalistą. Można to osiągnąć tylko dzięki indywidualnej uwadze połączonej z teoretycznie opartym i zorientowanym na praktykę nauczaniem. Dzięki karierze zawodowej i usługom szkoleniowym, a także indywidualnemu mentoringowi wbudowanemu w strukturę uniwersytetu, wszystkie programy studiów charakteryzują się praktycznym i ekonomicznym znaczeniem, ich międzynarodowością i wyraźną orientacją na karierę zawodową.

PFH oferuje łącznie 17 programów studiów na studiach stacjonarnych lub na odległość w zakresie biznesu, inżynierii, psychologii i technologii opieki zdrowotnej na poziomie studiów licencjackich i magisterskich. Ponad 2200 studentów uczy się na kampusie w Getyndze, Hansecampus Stade lub w Berlinie lub w jednym z 12 centrów kształcenia na odległość w Niemczech i Austrii. Dzięki efektywnie zorganizowanym programom studiów zorientowanym na praktykę i rynek absolwenci PFH mają duże zapotrzebowanie na firmy. 99% młodych profesjonalistów PFH rozpoczyna pracę natychmiast po ukończeniu studiów. Uczelnia ściśle współpracuje z organizacjami naukowymi, instytutami badawczymi i prywatnymi przedsiębiorstwami na poziomie krajowym i międzynarodowym, zapewniając tym samym idealną platformę dla interdyscyplinarnej wymiany know-how i nauczania ukierunkowanego na praktykę.

Kampusy i obszary studiów

Campus Getynga

Biznes | Technologia opieki zdrowotnej | Orthobionics

Psychologia i psychologia biznesu

PFH Campus Göttingen oferuje wszystkie zalety małej, dynamicznej uczelni w inspirującym otoczeniu jednego z najbardziej renomowanych miast uniwersyteckich w Niemczech. Błogosławiona młodą populacją 125 000 osób, z których 30 000 to studenci, dziś Göttingen jest ośrodkiem badawczym. Miasto ma wiele R

PFH Hansecampus Stade

Inżynieria | Biznes

PFH Hansecampus Stade znajduje się w CFK-Valley, wiodącym na świecie klastrze technologii z tworzyw sztucznych wzmocnionych włóknem węglowym (CFRP) i obejmuje 3 000 m² sal wykładowych, sal konferencyjnych i seminaryjnych oraz najnowocześniejszych laboratoriów. Dom dla kluczowych operacji Airbusa i ponad 100 innych europejskich firm w dziedzinie kompozytów, wszystkie etapy łańcucha procesowego CFRP, w tym R

Campus Berlin

Biznes

Stolica Niemiec ma więcej do zaoferowania niż tylko zgiełk polityki federalnej: od skonsolidowanej sieci biznesowej po niewyobrażalne kulturalne ekstrawagancji, od nieuczęszczanych klubów nocnych po koncerty w południe, Berlin ma wszystko, do czego może aspirować prawdziwe miasto na świecie. Campus Berlin oferuje najnowocześniejszą infrastrukturę w doskonałej lokalizacji. Zgodnie z naszą polityką zapewniania uczniom indywidualnego mentoringu, kampus i programy studiów są przeznaczone dla małych kohort. Korzystając z indywidualnej uwagi na terenie kampusu, dzięki różnym współpracom uniwersyteckim studenci korzystają również z usług związku studentów w Berlinie i mają dostęp do innych udogodnień, takich jak biblioteka uniwersytecka TU Berlin.

PFH Studyworld

Biznes | Psychologia i psychologia biznesu

Świat nauki PFH to unikalna koncepcja. Studenci poznają uniwersytet, który przekazuje wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie programów studiów na uczelniach do programów nauczania na odległość, gwarantując w ten sposób najwyższe standardy nauczania. Nasze programy zawierają wszystkie elementy niezbędne do udanej kariery. Podczas gdy pełnoetatowi profesorowie i doświadczeni wykładowcy w branży zapewniają akademicką doskonałość i praktyczne znaczenie programów, dojrzała mieszana koncepcja nauki zapewnia uczniom wymaganą elastyczność. Koncepcja mieszanego uczenia się PFH obejmuje sprawdzoną mieszankę różnych metod nauczania, 12 centrów kształcenia na odległość rozmieszczonych w całym kraju, wirtualny kampus i szereg usług studenckich zaprojektowanych w celu wspierania studentów w organizowaniu ich studiów dodatkowych.

PFH International

Umiędzynarodowienie uniwersytetu charakteryzuje coraz większa liczba partnerstw z najlepszymi uczelniami na całym świecie. Współpraca obejmuje wymianę studencką i wydziałową, badania i podwójne programy nagród. Dążąc do zaoferowania studentom dalszych wielkich możliwości zdobycia niezbędnych doświadczeń za granicą poprzez swoich międzynarodowych partnerów w przemyśle i środowisku akademickim, PFH jest zaangażowany w rozwój swojej sieci.

Lokalizacje

Berlin

Address
Pfalzburger Strasse 43–44
10717 Berlin

Berlin, Berlin, Niemcy

Stade

Address
Airbus-Strasse 6
21684 Stade

Stade, Dolna Saksonia, Niemcy

Getynga

Address
Weender Landstrasse 3-7
37073 Göttingen

Getynga, Dolna Saksonia, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium