Photoacademy & Living Faces Berlin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Czy fotografia lub Makijaż swoją pasję?

Chcesz, aby Twoje hobby w zawód i udanej kariery w jednej z najbardziej tętniących życiem stolic świata? Następnie zapraszamy do Berlina, miasto nieograniczonych możliwości. Berlin, stolica Niemiec, określenia tendencji w stylu życia, muzyki, sztuki i mody. Wszystko zaczyna się tutaj!

Witamy w szkole kreatywnego Twórczej Fotografii i Makijażu. Photoacademy Berlin & Living twarze - jedna szkoła, dwie możliwości ścieżka spacerowa.

Tworząc synergię, tworzenie sieci.

Przestrzeganie tego motta, Photoacademy Berlin i Mieszka Twarze oferują unikalną koncepcję edukacyjną, aby stać się profesjonalnym fotografem lub make-up artist. W jednym miejscu.

Każdy obszar edukacji ma własny główny nacisk:

  • Photoacademy Berlin oferuje program dwanaście miesięcy profesjonalnej fotografii - Mieszka Twarze oferuje program dwanaście miesięcy, aby stać się certyfikat make-up artist.

Bez względu na to, który obszar jesteś zainteresowany, oferujemy osobiste środowisko uczenia się z bardzo zaangażowani zespół wykładowców, którzy starają się wspierać Cię w indywidualnych planach na przyszłość.

Szkoła opiera się na terenie Malzfabrik (www.malzfabrik.de), znajduje się w centrum Berlina. Przyszłych fotografów i wizażystów spotkać w 1000sqm szkoły i wymieniać ich kreatywności w różnych projektach na co dzień. Sieci zostały już utworzone w programie.

Kursy zawodowe pomóc opanować przyszłym wyzwaniom, które możesz napotkać w tym obszarze działalności i przygotować się do udanej kariery w mediach.

Berlin - kreatywny i internationial

Berlin odzwierciedla szybkie zmiany w modzie i stylu życia. Przeciwległe style w całym mieście, aby Berlin bardzo atrakcyjna dla młodych ludzi z całego świata. Trendy są tworzone są tu i różnorodność indywidualnych koncepcji życia są częścią atmosfery, że miasto tworzy. Podobnie, Berlin jest bardzo młodym miastem. 20% obywateli jest w wieku poniżej dwudziestu pięciu lat. Światy twórczy scena przyjeżdża do Berlina. Jedną z atrakcji dla Berlina jest to, że koszty utrzymania są stosunkowo niskie w porównaniu do innych dużych miast. W sercu tego ciągle zmieniających się, historyczne miasto jest nasza szkoła. Od teraz masz możliwość korzystania niekończące ekscytujących miejscach w całym mieście na swoich sesjach zdjęciowych. Restauracje Atrakcje różnych możliwości kulturalnych, takich jak muzea, wystawy fotograficzne lub Fashion Week.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu miejsca do życia?

Oczywiście, pomożemy Ci w znalezieniu miejsca do życia. Możemy również łączyć się z innymi studentami, czy to Twój preferencji dzielić mieszkanie. Zapytaj nas.

Nasz popyt jako szkoła

Naszą misją jest, aby przygotować się do życia zawodowego fotografa lub make-up artist. Oprócz nauczania Ci umiejętności potrzebne aby być najlepszym w swojej dziedzinie zawodowej, również uczyć, jak myśleć w kategoriach biznesowych, a także zorientować się, dbać o bardzo ważnej strony marketingu. Tylko ci, którzy wiedzą, jak pracować jako kreatywnego specjalisty na wolnym rynku będzie tam sukces. Każdy student ma indywidualne podejście. Całej edukacji omówimy je do własnych potrzeb i przygotować się jak najlepiej do swojej pracy zawodowej w charakterze pracownika lub free-lancer.

Ponadto każdy uczeń opuszcza szkołę nie tylko z dyplomem, ale z profesjonalnym portfolio, osobistą stronę główną i wizytówek, a także mapy drogowej na rzecz jak ich kariera zaczyna się po ostatnim dniu szkoły.

Aby osiągnąć te cele, pracujemy z nauczycielami, które odnoszą sukcesy w swojej dziedzinie i są świadomi tego, co przemysł domaga się dzisiaj. Jeśli jesteś przygotowany do ciężkiej pracy i determinacji, aby osiągnąć te cele, możemy zorientować się, aby te cele możliwe. Więc rozpocząć swoją karierę jako profesjonalny fotograf lub makijaż tutaj w Berlinie artysty.

Lokalizacje

Berlin

Address
Bessemerstr. 16-22
12103 Berlin, Berlin, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: