OnCampus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kto jest oncampus?

oncampus daje okazję do wybranych szkół państwowych do zajmowania w niepełnym wymiarze czasu kształcenia na odległość online i szkoleń online Jesteś. Jesteśmy w 100% zależna od Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Lubece i rozwinęły się w ponad 15-letniej historii firmy, aby stać się mega europejski dostawca w e-learningu.

Z zespołem 70 osób w niepełnym wymiarze czasu studiów online i naukowe szkoleń online są rozwinięte w Lubece, użytkowany i sprzedawany. Programy łączą umiejętności ponad 150 profesorów, firm i instytucji. Otwarcie uczelni do nowych odbiorców i nowych form współpracy są w centrum naszej strategii cyfrowej. Obejmuje to współpracę z uniwersytetami z kompozytu Wirtualnego Uniwersytetu Nauk Stosowanych.

Zapewnienie jakości i certyfikaty

Te rejestracje kurs ponad dwukrotnie przez nowych programów studiów oraz zwiększenie liczby uczniów w ciągu ostatnich pięciu lat. Tak, że zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów, jak to możliwe, procesy oncampus stale zoptymalizowane i certyfikowane przez systemy zarządzania jakością ISO 9001 norm. Ponadto, mamy certyfikat ISO 29990, który usystematyzowanej specyficzne procesy uczenia się i ocenia usługi. Postawiliśmy Innym ważnym marki zrównoważoną pozycjonowania oncampus w konkurencyjnym środowisku.

nasz rozwój

2001 Powstała wirtualna Computer Science University of Applied Sciences, Start Online Bachelor Programy Media i inżynieria

2003 oncampus GmbH jest usługodawcą sieci uniwersyteckiej

2005 Rozpoczęcie szkolenia online dla umiejętności miękkich

2009 Początek administracja kursy online biznesu i informatyki

2011 Wprowadzenie na rynek ustawicznego kształcenia zawodowego w obszarach IT, chemia, LifeSience

2013 Part-time programy magisterskie online administracji biznesu i informatyki

2014 trial LINAVO fazę „uczenia się na siatce, wspinać się na ziemi” - Nowe szkolenia dla inżynierii mechanicznej, żywności, turystyki i przemysłu morskiego

od 2017 Opracowanie i wdrożenie 10 dodatkowy licencjackie i studia magisterskie, znacząco zwiększyć udział studentów zawodowych, strategicznej współpracy z przemysłem w zakresie rozwoju nowych usług

2020 około 50 nowych MOOCs, zwiększając uczestników Mooc ponad 100.000

Co oncampus oferuje w zakresie kształcenia na odległość?

Można zakupić swój tytuł licencjata lub magistra w oncampus w kształceniu na odległość. W naukowych szkoleń internetowych można wykonać z certyfikatem uniwersyteckim.

Studia licencjackie:

Obszar licencjata można wybierać pomiędzy studiów w administracji gospodarczej, inżynierii przemysłowej, firma Informatyki i mediów informatyki.

Wyższe:

W sekcji Master można wybrać pomiędzy informatyki Media kursy i Inżynierii Przemysłowej (z rzędu).

Kontynuując stopień magistra:

studia magisterskie zaawansowanej są oparte na doświadczeniu zawodowym. Można skonfigurować programy stopnia w Business Administration, Informatyki i Inżynierii Przemysłowej Ekonomii (ciągłe) z nami.

Online szkolenia:

Oferujemy szereg szkoleń, które mogą być zamówione z nami online. Oferujemy kursy (soft skills), technologii i biznesu w dziedzinie żywienia, informatyki, planowania kariery, zarządzania, przemysłu morskiego, technologii medycznej, mediów internetowych, kluczowych kwalifikacji.

obowiązkowe szkolenie online

Ponadto oferuje oncampus Internecie obowiązkowe szkolenie w zakresie higieny żywności, kontroli zakażeń i higieny pracy. Więc dodatkowe szkolenia dla swoich pracowników / wewnątrz z przemysłu spożywczego mogą być łatwo, szybko i tanio, i wykonać na miejscu.

Detalista

Oncampus GmbH działa jako dostawca usług w dziedzinie e-learningu i rozwija, pracuje i dystrybuuje w niepełnym wymiarze czasu studia online i kursów kształcenia dla uniwersytetów, firm i instytucji.

Dla wszystkich zadań w zakresie zawodowych oncampus e-learning jest twój partner. Zapraszam do kontaktu z nami!

Nasza misja

Kim jesteśmy - co jest naszym celem?

Instytut usług edukacyjnych FH Lübeck i oncampus GmbH korzystać z Internetu i multimediów, aby otworzyć Uniwersytet nowych grup docelowych: Pomagamy ludziom, zarówno w celu utrzymania ich długoterminowego zatrudnienia oraz poprawy i wrócić do edukacji lub pracy.

Fachhochschule Lübeck i córką oncampus zostały tak opracowane, aby skutecznie czołowych dostawców europejskich w dziedzinie edukacji online odległość od 1997th

Co stoimy?

Współpraca i tworzenie sieci są zasady przewodnie naszych działań. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności za nasze Kund_innen, Partner_innen i Mitarbeiter_innen i podjąć odpowiednie działania. Jesteśmy otwarci, otwarci i przyjaźni.

Pracujemy profesjonalnie zorientowanych na rozwiązanie. Innowacyjne rozwiązania techniczne rozwijać i wykorzystywać do ustawicznego, w szczególności do przekazania zadania, naukę. Widzimy różnorodność jako szansę.

Kim są nasi klienci?

Głównym celem naszych działań uczniów, którzy wykorzystują nasze możliwości szkolenia dostępne. Pracujemy w kraju i zagranicą z uniwersytetów, firm i instytucji w celu umożliwienia jak wielu ludzi dostęp do wysokiej jakości edukacji i pomóc im osiągnąć sukces w ich rozwoju umiejętności.

Jakie są nasze cele?

Zapewniamy czasie i miejscu, niezależny, współpracy nauki. W tym celu konsekwentnie wykorzystywać możliwości internetu do programów i usług edukacyjnych, które wspierają optymalny uczenia się przez całe życie.

Aby sprostać tym wymaganiom, współpracujemy z uczelniami krajowymi i międzynarodowymi oraz innymi partnerami. Możemy osiągnąć nasze cele poprzez ciągły rozwój i zabezpieczenie rynkowych, innowacyjnych, wysokiej jakości produktów i procesów. Używamy zintegrowanego systemu zarządzania.

Zagramy z strukturalnie w celu zagwarantowania długoterminowej konkurencyjności FH Lübeck w krajowym i międzynarodowym rynku edukacyjnym i rozwijać.

Co możemy?

projekt dla uczelni, rozwoju, wdrażania i działać w niepełnym wymiarze czasu studia online i dalsze szkolenia w oparciu o naszej metodologii e-learning i infrastruktury.

Uczący umożliwiamy badanie online i dalsze szkolenie. Firmy oferują zarówno dostosowanego i znormalizowany szkolenia online.

Gdzie go możemy zbudować?

Nasz sukces jest zmotywowany, oddany i wykwalifikowany zespół. Mamy szeroką i głęboką wiedzę w technologii E-learning w zakresie metodyki nauczania ustawicznego kształcenia i zarządzania w organizacji uczącej się.

Prowadzimy ciągły rozwój personelu, długotrwałe zorientowany. Współpracujemy z standaryzowanych, wydajnych procesów w celu oferowania produktów wysokiej jakości edukacji i usług trwałych ekonomicznie na rynku. Używamy projektów strategicznych w celu opracowania innowacyjnych produktów i procesów.

Lokalizacje

Niemcy online

Address
Niemcy online, Niemcy

Programy

Ta szkoła oferuje również: