New European College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

nec

Jako New European College kampus Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Wittenborg, New European College oferuje jedno z najnowocześniejszych i najbardziej przyszłościowych podejść do edukacji biznesowej w Niemczech. Akademickie połączenie opartego na badaniach podejścia do edukacji, obowiązkowych tygodni obowiązkowych projektów w świecie rzeczywistym i ciągłej oceny zapewnia, że studenci osiągają najwyższy poziom zrównoważonej szansy na zatrudnienie w świecie biznesu XXI wieku.

Monachium - niemiecka lokomotywa

56790_56751_FIBAA_Logo.svg.pngZnajdujące się w Monachium, jedno z najbogatszych i najlepiej prosperujących miast w Europie, studenci mają duże szanse na przyszłe zatrudnienie . Specjalna kombinacja wielonarodowych firm (BMW, Munich Re, Allianz, Microsoft i wiele innych) oraz niski poziom bezrobocia sprawiają, że Monachium jest bardzo pożądanym miastem do nauki i rozwoju kariery.

Spersonalizowana uwaga

Małe grupy (maksymalnie 25 uczniów) zapewniają częste interakcje między naszymi studentami i wykładowcami. Prawdziwe przypadki biznesowe, zadania, symulacje i prezentacje to niektóre metody, dzięki którym nasi uczniowie mogą rozwijać umiejętności komunikacyjne w oparciu o zasady i praktyki biznesowe. Nasz format zajęć promuje indywidualne rozmowy z naszymi wykładowcami, aby rozwijać i budować na koncepcjach, pomysłach i problemach. W ramach każdego semestru nasi uczniowie otrzymują szereg możliwości wizyt korporacyjnych związanych z ich podstawowymi kierunkami studiów.

Społeczność międzynarodowa

Aby przygotować studentów do globalnego świata biznesu, wszystkie kursy są prowadzone w języku angielskim. W połączeniu z międzynarodową jednostką naukową i wykładowcą - 43 narodowości (27 języków używanych w kampusie) - studenci otrzymują wykształcenie biznesowe, które stanowi silny fundament ich międzynarodowej szansy na zatrudnienie. nec

Zasiłki studentów zagranicznych w Monachium (Niemcy)

Studiując w New European College w Monachium, w Niemczech możesz pracować 20 godzin tygodniowo w semestrach lub 40 godzin tygodniowo podczas wakacji wakacyjnych. Poza tym, po ukończeniu któregokolwiek z programów masz prawo do 18-miesięcznej wizy poszukiwanie pracy (1,5 roku pozwolenie na pobyt w Niemczech w poszukiwaniu pracy) Administracja szkoły biznesu aktywnie wspiera studentów z stażu / poszukiwania pracy na terytorium .

Doświadczony Wydział

Zgodne z podstawowymi zasadami naszego programu, przygotowujemy naszych studentów z praktycznymi umiejętnościami i zasobami, których potrzebują, aby odnieść sukces, zapewniając najwyższe standardy nauczania od doświadczonych pracowników akademickich i profesjonalistów z branży.

Najlepsze stopnie i akredytowane stopnie

New European College nawiązał współpracę z Wittenborg University of Applied Sciences ze względu na ich wyjątkową reputację oraz nowoczesne, praktyczne podejście do edukacji biznesowej.

Uniwersytet Wittenborg został sklasyfikowany na czwartym „Najlepszym małym uniwersytecie nauk stosowanych” w Holandii i otrzymał 2. najlepszy program licencjacki z zarządzania przedsiębiorstwem w Holandii.

Studenci New European College kończą z holenderskim dyplomem uznanego i akredytowanego Uniwersytetu Nauk Stosowanych z Holandii w gospodarczym centrum Niemiec - Monachium. Wszystkie programy oferowane przez New European College są akredytowane przez holenderskie NVAO i FIBAA (niemiecki, szwajcarski)

34632_Student_Event_2.jpg

Nasze programy:

Bachelor of International Business Administration

Dzięki małym grupom, uzupełniającym się kursom i silnemu ukierunkowaniu na pragmatyczne podejście, nasz program licencjacki przygotowuje cię do udanej kariery biznesowej.

Specjalizacje:

Master of Business Management (MBM)

Master of Business Management to ścieżka akademicka do świata biznesu i świata akademickiego. Program koncentruje się na stronie naukowej i jej zastosowaniu w administracji biznesowej, finansach, marketingu i zarządzaniu.

Specjalizacje:

Master of Business Administration (MBA)

Master of Business Administration (MBA), stał się akademickim wsparciem kariery zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników korporacyjnych. Globalizacja wymaga absolwentów MBA z prawdziwie międzynarodową edukacją biznesową.

Specjalizacje:

23611_02.png

Lokalizacje

Monachium

New European College GmbH

Address
Wolfratshauser Strasse 84
81379 Monachium, Bawaria, Niemcy
Telefon
+49 89 81302018