Przeczytaj oficjalny opis

Na NIT Northern Institute of Technology Management w Hamburgu nauczyć inżynierów z całego świata, aby przejąć obowiązki zarządzania odpowiedzialnie. We współpracy z Politechniką Hamburg-Harburg (TUHH), prywatny instytut oferuje od 1999 roku program studium angielskiego ze stopni dwa pełnoprawnym Master w: mistrzem inżynierii Nauki i MBA lub Master of Arts w Zarządzaniu Technologii. Na całym świecie ponad 300 absolwentów inżynierii kawalerskie ubiegać się o miejsce w NIT w Hamburgu. Tylko około 35 wysokie potencjały są do osobistych rozmów, które odbywają się w całym świecie wybranym. Wielu studentów uzyskać ich stypendia stopień z korporacji i fundacji. Studenci najczęściej mieszkają w apartamentach w NIT budowy dróg na terenie kampusu TUHH - międzynarodowa wymiana włączone.

Stopień MBA mogą również uczestniczyć równolegle do pracy iw ten sposób przygotować się do następnego kariery przenieść profesjonalnie doświadczonych inżynierów i studentów. Seminaria w języku angielskim odbywają się wieczory i weekendy. Wiele firm uważa program MBA w ramach strategicznego rozwoju personalnego. Więc robią ich inżynierowie specjalnie pasuje do zgłoszenia międzynarodowego zarządzania. Ponadto rozwinięty NIT dostosowane szkoleń dla firm.

W badaniach na NIT stoi obok klasycznych utworów w Zarządzie Technologia specjalizacji Przedsiębiorczości Zarządzania w wyborach. Znani profesorowie i praktycy z czterech kontynentów uczyć tutaj. Mają szeroką wiedzę z badań i praktyki i dać inżynierom podczas ich edukacji zarządzania i międzykulturowych umiejętności miękkich. Praca w zespołach jest ważną częścią programu nauczania, a także trzymiesięcznym stażu korporacyjnej zastosowania, czego się nauczyli i zdobyć przyczółek w gospodarce.

Do tej pory, potencjalni liderzy z 61 narodów mają studia na NIT pomyślnie. Przynoszą swoją karierę zawodową z dużym know-how w zakresie zarządzania technologii, ale także inżynieryjno-dobrze przygotowane. Wiele z nich jest teraz w firmach na całym świecie aktywny, że sieć z NIT są.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

NIT Northern Institute of Technology Management

Bądź zarówno inżynierem, jak i naukowcem ORAZ menedżerem technologii. W naszym podwójnym programie magisterskim studiujesz mgr inż. (w języku angielskim lub niemieckim) n ... [+]

Edukacja menedżerska dla inżynierów i naukowców

Czy pasjonujesz się inżynierią lub nauką, ale chcesz pójść o krok dalej? Co powiesz o dodaniu do swojego profilu ogólnego know-how w zakresie zarządzania, umiejętności przywódczych, wiedzy w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i znajomości innego języka obcego? Nasz podwójny program studiów magisterskich w zakresie zarządzania technologią zaspokaja zapotrzebowanie przemysłu na inżynierię lub naukę dzięki edukacji w zakresie zarządzania.

Bądźcie oboje: w naszym podwójnym programie magisterskim studiujecie mgr Sc. (w języku angielskim lub niemieckim) na Uniwersytecie Technologicznym w Hamburgu (TUHH) i jednocześnie magistra zarządzania technologią (in Englisch) w NIT .... [-]

Niemcy Hamburg
Październik 2020
Język angielski
Zaoczne
24 - 30 miesiące
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH
Address
Kasernenstrasse 12,
21073 Hamburg, Hamburg, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 40 42878-3787