NIT Northern Institute of Technology Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Na NIT Northern Institute of Technology Management w Hamburgu nauczyć inżynierów z całego świata, aby przejąć obowiązki zarządzania odpowiedzialnie. We współpracy z Politechniką Hamburg-Harburg (TUHH), prywatny instytut oferuje od 1999 roku program studium angielskiego ze stopni dwa pełnoprawnym Master w: mistrzem inżynierii Nauki i MBA lub Master of Arts w Zarządzaniu Technologii. Na całym świecie ponad 300 absolwentów inżynierii kawalerskie ubiegać się o miejsce w NIT w Hamburgu. Tylko około 35 wysokie potencjały są do osobistych rozmów, które odbywają się w całym świecie wybranym. Wielu studentów uzyskać ich stypendia stopień z korporacji i fundacji. Studenci najczęściej mieszkają w apartamentach w NIT budowy dróg na terenie kampusu TUHH - międzynarodowa wymiana włączone.

Stopień MBA mogą również uczestniczyć równolegle do pracy iw ten sposób przygotować się do następnego kariery przenieść profesjonalnie doświadczonych inżynierów i studentów. Seminaria w języku angielskim odbywają się wieczory i weekendy. Wiele firm uważa program MBA w ramach strategicznego rozwoju personalnego. Więc robią ich inżynierowie specjalnie pasuje do zgłoszenia międzynarodowego zarządzania. Ponadto rozwinięty NIT dostosowane szkoleń dla firm.

W badaniach na NIT stoi obok klasycznych utworów w Zarządzie Technologia specjalizacji Przedsiębiorczości Zarządzania w wyborach. Znani profesorowie i praktycy z czterech kontynentów uczyć tutaj. Mają szeroką wiedzę z badań i praktyki i dać inżynierom podczas ich edukacji zarządzania i międzykulturowych umiejętności miękkich. Praca w zespołach jest ważną częścią programu nauczania, a także trzymiesięcznym stażu korporacyjnej zastosowania, czego się nauczyli i zdobyć przyczółek w gospodarce.

Do tej pory, potencjalni liderzy z 61 narodów mają studia na NIT pomyślnie. Przynoszą swoją karierę zawodową z dużym know-how w zakresie zarządzania technologii, ale także inżynieryjno-dobrze przygotowane. Wiele z nich jest teraz w firmach na całym świecie aktywny, że sieć z NIT są.

Lokalizacje

Hamburg

NIT Northern Institute of Technology Management gGmbH

Address
Kasernenstrasse 12,
21073 Hamburg, Hamburg, Niemcy
Telefon
+49 40 42878-3787