Munich Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kierunki studiów oferowane w Monachium Business School

Począwszy od Bachelor, Master i Master of Business Administration kursach w ramach programu DBA Executive Education - Monachium Business School przekonuje swojej szerokiej ofercie publicznej akredytowanych w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin programów.

Dlaczego MBS?

Poznajemy MBS

W 2015 roku MBS zajęła pierwsze miejsce ze względu na przedmiot Business Administration w rankingu wszystkich uczelni prywatnych Nauk Stosowanych niemieckiego "WirtschaftsWoche" - sukces, który zostaje zaliczony do bogactwa doświadczeń zebranych w ciągu ponad 20 lat i unikalnej prowadzących zasad.

Przyczyny Studia w Monachium Business School

Międzynarodowość

Munich Business School jest jedną większość międzynarodowych uniwersytetów w Niemczech. Jego międzynarodowość charakteryzuje się licznymi szczególnych cech koncepcji studiów.

praktyczne znaczenie

Podstawową zasadą programu studiów jest celowe orientacja w międzynarodowych operacjach i treści pracy w przedsiębiorstwach, który jest tworzony poprzez ścisłą integrację badań i praktycznych krajowych i międzynarodowych faz praktyczne zaangażowania krajowych i międzynarodowych.

Osobowość

Skuteczne zarządzanie przyszłymi wyzwaniami wymaga liderów jutra nie tylko posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, ale także pewne cechy osobowości.

indywidualna Pomoc

Osobisty i indywidualny klimat pozwala na studia w przeciwieństwie do wielu uczelni głównego nurtu

GWARANCJA JAKOŚCI

Jako jeden z wiodących niemieckich szkół biznesu, tematów sama Munich Business School na opinie paneli wewnętrznych i zewnętrznych.

Język Study

W niektórych programach w Monachium Business School, oferujemy Państwu, aby zakończyć swoje studia w całości w języku angielskim (English ścieżki) lub z mieszanką kursów języka niemieckiego i angielskiego (niemiecki tor).

Misja Monachium Business School

Udane menedżerów posiada silne fundamenty podstawowej wiedzy i dużym doświadczeniu międzynarodowym. Są mocne, odpowiedzialne figury i zachowywać się odpowiednio wobec swoich bliźnich. Myślą i negocjować w sposób przedsiębiorczości i podejmowania decyzji ze znajomością sumienia ich miejsca w społeczeństwie. Te przekonania są podstawą naszej praktyce. Poniższy misja jest wiążące ramy dla naszych wspólnych ideałów i celów.

Programy studiów na MBS

Studia stacjonarne i studia niestacjonarne dla profesjonalistów pracujących

W ciągu sześciu semestrów, program BACHELOR International Business na MBS zapewnia solidne podstawy wiedzy i umiejętności w międzynarodowej administracji biznesowej.

Programy Master of Munich Business School mają na celu pogłębienie, specjalizują lub poszerzenie wiedzy i umiejętności w międzynarodowej administracji biznesowej.

Program wyposażony jest w MBS podyplomowe Master of Business Administration (MBA) w pełnym wymiarze czasu program lub jako program w niepełnym wymiarze czasu do pracy specjalistów.

Portfel MBS jest zaokrąglana przez Doctor of Business Administration (DBA) studiów doktoranckich, akredytowanych przez Bawarskie Ministerstwo Edukacji, Nauki i Sztuki.

Usługi dla Studentów MBS

Study Abroad i Planowania Kariery

Nasi uczniowie zawsze opisują swój pobyt za granicą, a punktem kulminacyjnym ich studiów. Międzynarodowe Centrum pomaga studentom z tych projektów. MBS pomaga zorganizować swój pobyt za granicą i wiele więcej.

Na początku w ich karierze zawodowej, studenci ostatniego roku mają możliwość przystosowania strategii aplikacji do ich indywidualnej sytuacji oraz opracowania perspektyw ich planowania kariery.

MBS Career Center, między innymi, wspiera je w wywiadach jeden do jeden, pomagając im zoptymalizować ich przebieg badania, aby określić swoje cele zawodowe oraz opracowanie strategii dla osiągnięcia tego celu.

Lokalizacje

Monachium

Munich Business School

Address
Elsenheimerstraße 61
80687 Monachium, Bawaria, Niemcy
Telefon
+49 89 5476780

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium