Ludwig-Maximilians-Universität München, Munich School of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet - Ludwig-Maximilians-Universität München , znajduje się w samym sercu Monachium. LMU Monachium jest jedną z wiodących uczelni badawczych w Europie, z ponad 500-letnią tradycją. Bazujemy na naszym sukcesie w Inicjatywie Doskonałości, ogólnoniemieckiej konkurencji promującej badania uniwersyteckie na najwyższym poziomie, w celu wzmocnienia naszego profilu badawczego w ciągu najbliższych lat i wzmocnienia naszej pozycji na poziomie międzynarodowym.

Know-how i kreatywna inteligencja naszych pracowników akademickich stanowią podstawę nie tylko naszego sukcesu w konkurencji doskonałości, ale także doskonałej równowagi naukowej LMU uznawanej przez wiele krajowych i międzynarodowych rankingów uniwersyteckich. Około 700 profesorów i 3300 pracowników akademickich prowadzi badania i naucza na 18 wydziałach uniwersyteckich, oferując szerokie i dobrze zróżnicowane spektrum obejmujące wszystkie dziedziny wiedzy, w tym nauki humanistyczne i kulturowe, prawo, ekonomię i socjologię, medycynę i nauki. Jako prawdziwa "universitas" LMU w Monachium ma wyjątkową okazję i ogromne zobowiązanie do radzenia sobie z coraz bardziej złożonymi kwestiami, przed którymi stoi ludzkość, społeczeństwo, kultura, środowisko i technologia, tworząc interdyscyplinarne rozwiązania.

Konkurencyjność monachijskiej szkoły zarządzania jest utrzymywana głównie przez nasze instytuty. Instytuty ze swej strony charakteryzują się szczególnie profesorami, którzy je posiadają, a tym samym określają strategiczne dostosowanie badań i nauczania.

Monachijska Szkoła Zarządzania w Ludwig-Maximilians-University ustanowiła zestaw komitetów i urządzeń, które zapewniają szereg usług, aby pomóc uczniom w wypełnianiu codziennych zadań.

Lokalizacje

Monachium

Address
Monachium, Bawaria, Niemcy