Leuphana University of Luneburg

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Reorientacja Leuphana wdrożył nowy model Niemcy University jako unikalną cechą uczelni od 2007 roku. Wiosną 2009 roku, zostały przywrócone na uniwersytecie:

COLLEGE: DOSKONAŁY kawalerem wielu perspektyw

Kolegium dla pierwszego stopnia, mogą być badane w ramach interdyscyplinarnego zunifikowanej, interdyscyplinarnego badania zorganizowanego modelu Leuphana Bachelor (od 2007). Leuphana College jest dla ludzi, którzy chcą pracować samodzielnie i odpowiedzialnie, a nie zadowalać się swoją wiedzą.

Graduate School: INTERDYSCYPLINARNE MASTER z promocją CONNECT

Graduate School oferuje w dziedzinie edukacji, zarządzania

SZKOŁA ZAWODOWA: innowacyjne szkolenia i współpracy PRAKTYCZNA do pracy i COMPANY

Szkoła zawodowa, która skupia pod jednym dachem szkolenia i transferu wiedzy oraz tworzenie i tym samym optymalne warunki do kształcenia ustawicznego pozwala (od 2009). Profesjonalne szkoły skierowany jest do profesjonalistów, którzy chcą zdobyć dodatkowe kwalifikacje - o początkujących do zawodu przez kierownictwo.

CYFROWA SZKOŁA: INTENSIVE CARE w Online SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

W 2012 roku publiczny przedstawiony Leuphana Cyfrowa Szkoła zepnij kursów online oferowanych Leuphana University i rozwijać. Po sukcesie kursu pilotażowego „Think Tank - Ideal City of 21st Century” pod kierunkiem architekta prof Daniel Libeskind Leuphana Cyfrowej Szkoły rozszerza swoją ofertę w Internecie i oferuje kursy indywidualne Mentorem Otwarte online również nauczanie online w kontekstach biznesowych. Wszystkie możliwości kształcenia online jest unikalna koncepcja edukacyjna Szkoły cyfrowy, składający się z nauczycieli, opiekunów i wychowawców na podstawie których zostaną uzupełnione partnerskiego uczenia się i stosowania wyrafinowanej platformy internetowej. Katalog internetowy Szkoły cyfrowy jest otwarty dla uczestników na całym świecie, bez licencji i bezpłatnie.

INICJATYWY Science: edukacji, kultury, gospodarki i zrównoważonego rozwoju w ognisku wydziałów

Leuphana koncentruje swoje działania badawcze na czterech transdyscyplinarne inicjatyw naukowych. Do około 60 profesorów były wypełnione w latach 2007 i 2012. Oni wzmacniać potem o 150 profesorów w dziedzinie edukacji badania / Teacher Education Management

Lokalizacje

Lüneburg

Address
Leuphana University of Lüneburg
Universitätsallee 1

D-21335 Lüneburg, Dolna Saksonia, Niemcy