Kühne Logistics University

Wstęp

Uniwersytet logistyczny

Studiuj logistykę na jedynym uniwersytecie logistycznym na swiecie!

Kühne Logistics University (KLU) to prywatny, uznawany przez państwo uniwersytet, który zlokalizowany jest w porcie w Hamburgu.

KLU sponsorowany jest przez stowarzyszenie o celu niedochodowym, Kühne-Stiftung, i oferuje szeroki zakres kursów i badań naukowych z dziedziny logistyki, łańcucha logistycznego i zarządzania przedsiębiorstwem. Nasze programy studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich cechuje międzynarodowa społeczność studencka, wybitni wykładowcy, kameralna atmosfera nauki i rozległa śieć korporacyjna. Nasz Executive MBA składa sie z szeregu seminariów i międzynarodowych szkół letnich i jesiennych, które zapewniają doskonałe możliwosci specjalistom, chcącym poszerzyc swoją wiedzę.

KLU jest unikalny dzięki swojemu międzynarodowemu gronu pedagogicznemu i ekspertyzom w zakresie logistyki i powiązanych aspektów biznesu. Plasuje się wsród najlepszych uniwersytetów w badaniu „Handelsblatt” z 2012 roku, rankingu wydziałów administracji biznesu szkół w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Hamburg, Niemcy

Nie ma lepszego miejsca do studiowania logistyki!

Ze swoimi czterema milionami mieszkańców obszar metropolitalny Hamburga tworzy bardzo zamożne miasto dzięki otwarciu się Europy Wschodniej i globalizacji.

Ta metropolia na wodzie jest najdalej wysuniętym na wschód portem morskim w Europie Północnej, co czyni ją idealnym portem na Europę Wschodnia. Jako centrum globalne obsługujące kraje zamorskie, Europe Srodkowa i Wschodnia oraz kraje nadbaltyckie, Hamburg czerpie korzysci dzięki swojej lokalizacji u zbiegu swiatowego handlu obsługiwanego przez logistykę europejską.

Historycznym rdzeniem portu w Hamburgu jest „Speicherstadt” — dawna dzielnica magazynów, gdzie pod koniec XIX w. został zbudowany najpiękniejszy na swiecie kompleks magazynowy. Na tym tle w dawnej dzielnicy portowej budowane jest nowoczesne Hafencity i tutaj, w samym sercu Hamburga nad brzegiem morza znajduje sie Kühne Logistics University. Studenci znajdują tu wszystko, co potrzebne jest do nauki i do czucia sie jak w domu: najnowszą technologię, interaktywne nauczanie i pokoje do nauki, nowoczesne wyposażenie, szerokopasmowy dostep do bezprzewodowej sieci, dobrze zaopatrzoną bibliotekę oraz dostęp do odpowiednich baz danych online z zakresu badań naukowych.

Lokalizacje

Hamburg

Address
Kühne Logistics University - KLU
Grosser Grasbrook 17


20457 Hamburg, Hamburg, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium