Kühne Logistics University

Wstęp

Uniwersytet logistyczny

Studiuj logistykę na jedynym uniwersytecie logistycznym na swiecie!

Kühne Logistics University (KLU) to prywatny, uznawany przez państwo uniwersytet, który zlokalizowany jest w porcie w Hamburgu.

KLU sponsorowany jest przez stowarzyszenie o celu niedochodowym, Kühne-Stiftung, i oferuje szeroki zakres kursów i badań naukowych z dziedziny logistyki, łańcucha logistycznego i zarządzania przedsiębiorstwem. Nasze programy studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich cechuje międzynarodowa społeczność studencka, wybitni wykładowcy, kameralna atmosfera nauki i rozległa śieć korporacyjna. Nasz Executive MBA składa sie z szeregu seminariów i międzynarodowych szkół letnich i jesiennych, które zapewniają doskonałe możliwosci specjalistom, chcącym poszerzyc swoją wiedzę.

KLU jest unikalny dzięki swojemu międzynarodowemu gronu pedagogicznemu i ekspertyzom w zakresie logistyki i powiązanych aspektów biznesu. Plasuje się wsród najlepszych uniwersytetów w badaniu „Handelsblatt” z 2012 roku, rankingu wydziałów administracji biznesu szkół w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Hamburg, Niemcy

Nie ma lepszego miejsca do studiowania logistyki!

Ze swoimi czterema milionami mieszkańców obszar metropolitalny Hamburga tworzy bardzo zamożne miasto dzięki otwarciu się Europy Wschodniej i globalizacji.

Ta metropolia na wodzie jest najdalej wysuniętym na wschód portem morskim w Europie Północnej, co czyni ją idealnym portem na Europę Wschodnia. Jako centrum globalne obsługujące kraje zamorskie, Europe Srodkowa i Wschodnia oraz kraje nadbaltyckie, Hamburg czerpie korzysci dzięki swojej lokalizacji u zbiegu swiatowego handlu obsługiwanego przez logistykę europejską.

Historycznym rdzeniem portu w Hamburgu jest „Speicherstadt” — dawna dzielnica magazynów, gdzie pod koniec XIX w. został zbudowany najpiękniejszy na swiecie kompleks magazynowy. Na tym tle w dawnej dzielnicy portowej budowane jest nowoczesne Hafencity i tutaj, w samym sercu Hamburga nad brzegiem morza znajduje sie Kühne Logistics University. Studenci znajdują tu wszystko, co potrzebne jest do nauki i do czucia sie jak w domu: najnowszą technologię, interaktywne nauczanie i pokoje do nauki, nowoczesne wyposażenie, szerokopasmowy dostep do bezprzewodowej sieci, dobrze zaopatrzoną bibliotekę oraz dostęp do odpowiednich baz danych online z zakresu badań naukowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Licencjat nauk ścisłych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Logistyki i ZŁD

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Niemcy Hamburg

Studiuj program magisterski z logistyki na jedynym na świecie uniwersytecie logistycznym. Logistyka i zarządzanie łańcuchem logistycznym stanowią ponad połowę programu. Program nauczany jest po angielsku. Więcej informacji uzyskasz tutaj! [+]

Studiuj program magisterski z logistyki na jedynym na świecie uniwersytecie logistycznym. Logistyka i zarządzanie łańcuchem logistycznym stanowią ponad połowę programu. Program nauczany jest po angielsku. Więcej informacji uzyskasz tutaj!

Nasz program studiów magisterskich z Logistyki i Zarządzania łańcuchem dostaw w wyjątkowy sposób łączy tematy związane z logistyką, zarządzaniem łańcuchem dostaw, ekonomią i przywództwem. Logistyka i zarzadzanie lancuchem dostaw stanowia ponad polowe programu. Program nauczany jest po angielsku. Wszystkie nasze programy cechuje miedzynarodowa spolecznosc studencka, wybitni wykladowcy, kameralna atmosfera nauki oraz szerokie kontakty korporacyjne.... [-]


Magister Zarządzania łańcuchem Dostaw (TriContinent)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Niemcy Hamburg

Ten unikalny program studiów magisterskich w zakresie globalnego zarządzania łańcuchem dostaw kieruje się zarządzaniem łańcuchem dostaw z perspektywy integracji, która obejmuje ekonomię, operacje, logistykę, zarządzanie ryzykiem, przywództwo i IT. Ten prawdziwie globalny program odbywa się na trzech kontynentach. Studenci spędzą pierwszy semestr w Hamburgu (Niemcy), drugi semestr w Szanghaju (Chiny), a trzeci semestr w Knoxville (Tennessee, USA). Ostatni semestr poświęcony jest stażowi i pracy magisterskiej. [+]

Ten unikalny program studiów magisterskich w zakresie globalnego zarządzania łańcuchem dostaw kieruje się zarządzaniem łańcuchem dostaw z perspektywy integracji, która obejmuje ekonomię, operacje, logistykę, zarządzanie ryzykiem, przywództwo i IT. Ten prawdziwie globalny program odbywa się na trzech kontynentach. Studenci spędzą pierwszy semestr w Hamburgu (Niemcy), drugi semestr w Szanghaju (Chiny), a trzeci semestr w Knoxville (Tennessee, USA). Ostatni semestr poświęcony jest stażowi i pracy magisterskiej.

Mistrz Nauk Tri-Continent w globalnym zarządzaniu łańcuchem dostaw jest inteligentnym posunięciem kariery - oto dlaczego:/>

Dodaj "globalny" do "zarządzania łańcuchem dostaw"./>... [-]


Master Of Science In Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 lat September 2018 Niemcy Hamburg

Nasz Mistrz w programie zarządzania zapewnia Ci umiejętności zarządzania i przywództwa, aby przygotować się do międzynarodowej kariery w zarządzaniu. [+]

Nasz Mistrz w programie zarządzania zapewnia Ci umiejętności zarządzania i przywództwa, aby przygotować się do międzynarodowej kariery w zarządzaniu. Wszystkie nasze programy są rozróżniane przez międzynarodową studentów, wybitnych wykładowców, kameralnym środowisku nauczania i rozległych powiązań korporacyjnych. Wszystkie programy są prowadzone w języku angielskim.

W przypadku, gdy pochodzą z Indii, zapraszamy do kontaktu z naszym Indian agenta Sushama Aichmayr, tel. 0228-92978248, e-mail: sushma.aichmayr@deutschfeed.de lub skype: greeniac.smart

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Treści programowe / Usługi

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++... [-]


Filmy

Moving the Kuehne Logistics University - A Logistics Challenge

Kuehne Logistics University (KLU) - International students' goals and expectations 2013

Kontakt
Adres korespondencyjny
Kühne Logistics University - KLU
Grosser Grasbrook 17

20457 DE
Adres lokalizacji
Kühne Logistics University - KLU
Grosser Grasbrook 17

Hamburg, Hamburg, 20457 DE