Jacobs University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Jacobs University

Jacobs University prywatny uniwersytet w języku angielskim znajduje się w Bremie, a jednym z najbardziej międzynarodowych instytucji akademickich w Niemczech. To przyciąga utalentowanych i otwarty studentów z całego świata. Ponad 1300 studentów z ponad 100 krajów obecnie mieszkam i studiuję na naszym kampusie mieszkalnej. W wiodących niemieckich rankingach wyższych uczelni, Jacobs University konsekwentnie osiąga najwyższe oceny.

Założona w 2001 roku, Jacobs University oferuje szeroki zakres programów studiów licencjackich i magisterskich, począwszy od nauk przyrodniczych i technicznych z zakresu nauk społecznych i ekonomii. Absolwent portfela na uniwersytecie Jacobs obejmuje magister nauk ścisłych, magister inżynierii danych oraz magister inżynierii i łańcuchu dostaw.

Na Jacobs University, grupy są małe, a dla każdego studenta profesor pełni funkcję osobistego mentora i doradcy akademickiego. W dziedzinie badań i nauczania, nasi członkowie wydziału śledzić transdyscyplinarne podejście odnoszący się do zagadnień z wielu perspektyw. Na terenie kampusu, gdzie cały świat jest w domu, możemy zapewnić edukację, która wykracza poza granice dyscyplin i kulturalnych. Studenci Jacobs Absolwent uniwersytetu w globalnych obywateli, którzy coś zmienić w świecie przyszłości.

Życie w kampusie

Jacobs University w zielonym cieniu drzew i Kampus oferuje znacznie więcej niż budynków dla nauczania i badań naukowych. Jest domem dla społeczności międzykulturowej, która nie ma precedensu w Europie. Student Działalność Centrum, różne obiekty sportowe, studio muzyczne, student-run kawiarnia / bar, sale koncertowe i nasz międzywyznaniowy Dom zapewnić, że zawsze będziesz miał coś ciekawego do zrobienia.

Mieszkanie

Dla studentów, którzy chcieliby żyć na kampusie, Jacobs University oferuje zakwaterowanie w czterech uczelniach mieszkalnych. Każda szkoła ma własną jadalnię, salon rekreacyjny, obszary badawcze oraz wspólnych i zbiorowych sal konferencyjnych.

Stypendia i Opcje finansowania

Wszystkie osoby ubiegające mgr Computational Life Science, mgr Inżynierii Danych i Łańcucha Dostaw mgr Inżynierii i Zarządzania są automatycznie uznawane na stypendia oparte na zasługach. Ponadto, każdy przyjęty kandydat może poprosić o indywidualną ofertę finansową Pakiet z atrakcyjnych opcji finansowania.

Wniosek i wstęp

Absolwent programy na Jacobs University rozpocznie się w pierwszym tygodniu września każdego roku. Proszę skorzystać z formularza kontaktowego, aby poprosić o szczegółowe informacje na temat zastosowania. Czekamy na Twoje zapytanie.

Lokalizacje

Brema

Jacobs University Bremen

Address
Brema, Brema, Niemcy
Telefon
+49 421 20040