Przeczytaj oficjalny opis

Jacobs University

Jacobs University prywatny uniwersytet w języku angielskim znajduje się w Bremie, a jednym z najbardziej międzynarodowych instytucji akademickich w Niemczech. To przyciąga utalentowanych i otwarty studentów z całego świata. Ponad 1300 studentów z ponad 100 krajów obecnie mieszkam i studiuję na naszym kampusie mieszkalnej. W wiodących niemieckich rankingach wyższych uczelni, Jacobs University konsekwentnie osiąga najwyższe oceny.

Założona w 2001 roku, Jacobs University oferuje szeroki zakres programów studiów licencjackich i magisterskich, począwszy od nauk przyrodniczych i technicznych z zakresu nauk społecznych i ekonomii. Absolwent portfela na uniwersytecie Jacobs obejmuje magister nauk ścisłych, magister inżynierii danych oraz magister inżynierii i łańcuchu dostaw.

Na Jacobs University, grupy są małe, a dla każdego studenta profesor pełni funkcję osobistego mentora i doradcy akademickiego. W dziedzinie badań i nauczania, nasi członkowie wydziału śledzić transdyscyplinarne podejście odnoszący się do zagadnień z wielu perspektyw. Na terenie kampusu, gdzie cały świat jest w domu, możemy zapewnić edukację, która wykracza poza granice dyscyplin i kulturalnych. Studenci Jacobs Absolwent uniwersytetu w globalnych obywateli, którzy coś zmienić w świecie przyszłości.

Życie w kampusie

Jacobs University w zielonym cieniu drzew i Kampus oferuje znacznie więcej niż budynków dla nauczania i badań naukowych. Jest domem dla społeczności międzykulturowej, która nie ma precedensu w Europie. Student Działalność Centrum, różne obiekty sportowe, studio muzyczne, student-run kawiarnia / bar, sale koncertowe i nasz międzywyznaniowy Dom zapewnić, że zawsze będziesz miał coś ciekawego do zrobienia.

Mieszkanie

Dla studentów, którzy chcieliby żyć na kampusie, Jacobs University oferuje zakwaterowanie w czterech uczelniach mieszkalnych. Każda szkoła ma własną jadalnię, salon rekreacyjny, obszary badawcze oraz wspólnych i zbiorowych sal konferencyjnych.

Stypendia i Opcje finansowania

Wszystkie osoby ubiegające mgr Computational Life Science, mgr Inżynierii Danych i Łańcucha Dostaw mgr Inżynierii i Zarządzania są automatycznie uznawane na stypendia oparte na zasługach. Ponadto, każdy przyjęty kandydat może poprosić o indywidualną ofertę finansową Pakiet z atrakcyjnych opcji finansowania.

Wniosek i wstęp

Absolwent programy na Jacobs University rozpocznie się w pierwszym tygodniu września każdego roku. Proszę skorzystać z formularza kontaktowego, aby poprosić o szczegółowe informacje na temat zastosowania. Czekamy na Twoje zapytanie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Jacobs University

Inżynierii danych jest dana z dużym danych zawód wschodzących podejścia do gromadzenia danych, zarządzania danymi i analizy danych. Program Magister z Jacobs University o ... [+]

Big Data i inżynieria danych

Big danych okazał mają olbrzymi potencjał, ale stanowi poważne wyzwanie w tym samym czasie. Z jednej strony, duże danych jedzie kolejny etap innowacji technologicznych i naukowych odkryć. W związku z dużym danych został nazwany "złotym" rewolucji cyfrowej i wieku informacji. Z drugiej strony, globalna ilość danych rośnie w tempie, które wydaje się być trudne do kontrolowania. W tym świetle, zauważono, że jesteśmy "tonie w morzu danych". W obliczu tych perspektyw i zagrożeń, świat wymaga nowej generacji specjalistów danych. Inżynierii danych jest dana z dużym danych zawód wschodzących podejścia do gromadzenia danych, zarządzania danymi i analizy danych. Dostarczając wiedzy up-to-date i najnowocześniejszych narzędzi obliczeniowych, inżynieria danych ma wszystko, co trzeba, aby opanować erę dużych danych.... [-]

Niemcy Brema
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Jacobs University

Celem programu jest kształcenie i szkolenie liderów jutra w rozwiązywaniu złożonych problemów z wykorzystaniem umiejętności inżynieryjnych i zarządzania. ... [+]

Magister zarządzania łańcuchem dostaw

Celem programu jest kształcenie i szkolenie liderów jutra w rozwiązywaniu złożonych problemów z wykorzystaniem umiejętności zarządzania i inżynierii. Jest otwarty dla wszystkich studentów z dużym zainteresowaniem tematem, którzy chcą uczyć się i ciężko pracować. Wiedza w pokrewnych obszarach jest pomocna, ale nie jest wymagana. Często uczniowie z innych dyscyplin niż inżynieria lub administracja biznesowa są przyjmowani i otrzymują bardzo dobry GPA.

Podczas gdy program studiów licencjackich w Inżynierii Przemysłowej i Zarządzaniu na Jacobs University skupia się głównie na procesach produkcyjnych, program studiów podyplomowych Zarządzanie łańcuchem dostaw dodatkowo koncentruje się na opisywaniu, analizowaniu i projektowaniu systemów logistycznych, a tym samym łańcuchów dostaw.... [-]

Niemcy Brema
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Imagine a Special Place in Germany ...

Jacobs University - a speical place! Alumna Georgiana talks about her experiences

At a Glance: Supply Chain Engineering & Management at Jacobs University

Jacobs University Bremen
Address
Brema, Brema, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 421 20040