Przeczytaj oficjalny opis

Test IPU jest uznanym w kraju, prywatny uniwersytet z siedzibą w Berlin. Okaziciela uczelni jest Międzynarodowy psychoanalityczna Uniwersytet gGmbHKtórej jedynym udziałowcem jest obecnie podstawą promocji uniwersytetu psychoanalizy. Ten ostatni jest fundacją non-profit na mocy prawa publicznego. IPU finansowane wyłącznie z zasobów fundacji oraz z czesnego, uczestników kursu i funduszy badawczych trzecich. Ona nie otrzymuje żadnych świadczeń ze strony sektora publicznego.

Wraz z włączeniem zajęć dydaktycznych w roku 2009 odbyła się luki, które zostały stworzone przez jednostronnym, naukowego charakteru psychologii akademickiej. Na zajęcia w IPU przekazać psychoanalizę jako nauki, który przedstawia człowieka jako biologicznym, społecznym i kulturowym tłoczone przyrody i stara się zrozumieć jednostki w kontekście jego historii i pod wpływem nieświadomości. Wszystkie kursy z IPU są oparte na badaniach i oferują pierwszą połowę do bliskiego kontaktu z klinicznych lub praktyki edukacyjnej.

Misja z IPU IPU umożliwia studia, szkolenia i badania z zasadami psychoanalitycznych i opiera się w nauczaniu i badaniach w transdyscyplinarnej wiedzy naukowej.

W dialogu z innymi naukami przyczynia się do rozwoju psychoanalizy jako Stosowanych Nauk Społecznych i teorii kultury.

Zasadniczym przesłaniem psychoanalizę jako nauki, który przedstawia człowieka jako biologicznym, społecznym i kulturowym tłoczone przyrody i stara się zrozumieć jednostki w kontekście jego historii i pod wpływem nieświadomości.

uczyć w IPU i badawczych naukowców z wieloletnim doświadczeniem w praktyce nauczania i badań naukowych. Ma doskonałą naukę i warunków pracy i materiałów.

Konfrontacja i zdrowy rozwój - interdyscyplinarny i poza granicami państwowymi w całej grupie - Cechą charakterystyczną pracy naukowej i organizacyjnej IPU.

IPU sieci linki i zapewnia współpracę z partnerami krajowymi i międzynarodowymi w dziedzinie nauki, edukacji i praktykować ją, że promowanie wzajemnego wzbogacania treści i pozytywny odbiór społeczny.

IPU obsługuje (auto) refleksyjne podejście w nauczaniu, badaniach i aplikacji ścisłej integracji aplikacji i badań naukowych, jak również dialogu interdyscyplinarnym i międzynarodowym. To przyczynia się do zdrowia populacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

International Psychoanalytic University Berlin

... [+]

Korzyści [-]
Niemcy Berlin
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
4 - 6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Psychoanalytic University Berlin

Studia tego pana wyróżnia się podwójnej perspektywy. Interfejs psychoanaliza / kultura jest badane z obu stron: z jednej strony są kwestie kulturowe oryginalnej części fo ... [+]

Studia tego pana wyróżnia się podwójnej perspektywy. Interfejs psychoanaliza / kultura jest badane z obu stron: z jednej strony są kwestie kulturowe oryginalnej części formacji zastrzeżeniem psychoanalitycznej, az drugiej strony psychoanalitycznych dróg dojazdowych nieodłączną częścią studiów kulturowych.

Konstrukcja i struktura

Program Master psychoanalityczne Kulturoznawstwo oferowany jest jako badanie w niepełnym wymiarze czasu w niepełnym wymiarze godzin. * Nauka odbywa się w trzech weekendów obecności (dwa piątku do niedzieli w porze lunchu i późnym popołudniem do soboty) zamiast a tydzień blok za semestr. (Blok tydzień czy mogę. d. R. i być zawsze ujmowane w regionach jak urlop szkoleniowy). Całkowicie studiował obejmuje łącznie 8 semestrów (120 punktów) i dzieli się na dwa kolejne etapy pracy:... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Psychoanalytic University Berlin

Jej program opiera się na zaleceniach Niemieckiego Towarzystwa Psychologii jednak kurs skupia się na przełączanie aplikacji związanych z-diagnostycznej, terapeutycznej i ... [+]

Jej program opiera się na zaleceniach Niemieckiego Towarzystwa Psychologii jednak kurs skupia się na przełączanie aplikacji związanych z-diagnostycznej, terapeutycznej i umiejętności doradczych podstawy. Jego psychoanalityczna orientacji wynika z faktu, że oprócz terapii behawioralnej, terapii Gestalt, układowe i innym procesie psychoterapii są głównym przedmiotem badań.

Ponadto poznanie metod empirycznych i statystycznych powinno również obejmować takie metody, które szczególnie nadają się do wykrywania i mapowania procesu i wyniku zabiegów psychoanalitycznych. Wreszcie pojawia się również, że studenci poznają psychoanalizy nie tylko jako metody psychoterapii, ale także jako teorii kultury i stosowane nauki społeczne orientacji psychoanalitycznej. Kurs został zatwierdzony przez Senat Berlina, a do 2017 roku oficjalnie akredytowane.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Psychoanalytic University Berlin

Ten program MA bada jeden z najbardziej zróżnicowanych i współczesnej perspektywy ludzkiej psychiki, jak zresztą w jednym z najnowocześniejszych zakładów nauk humanistycz ... [+]

Ten program MA bada jeden z najbardziej zróżnicowanych i współczesnej perspektywy ludzkiej psychiki, jak zresztą w jednym z najnowocześniejszych zakładów nauk humanistycznych. W nauce o nieświadomości, psychoanalizy nie jest tylko metodą terapeutyczną. Jest to również teorię nauki i wiedzy, ten, który znajduje się pomiędzy pozostałych nauk przyrodniczych i humanistycznych, kulturoznawstwa i nauk społecznych, która łączy te linie tradycji w nowatorski sposób, myślących.

Z naszego programu głównego, unikalny, wielowarstwowy Oczywiście badanie czeka na ciebie, które przygotuje Cię na równie zróżnicowaną życia zawodowego i kariery. Kierunek klinicznych Study Course, która skupia się na psychodynamicznej-psychoanalitycznych metod, zapewnia solidne wykształcenie i szkolenie w zakresie metod badawczych. W tym samym czasie, to jest rozszerzone na poziomie podstawowym z dogłębnej wiedzy z nieklinicznych obszarach zastosowań psychologicznej i psychoanalitycznej myślenia.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Psychoanalytic University Berlin

Dopływ prądu polityczne, zawodowe, kształcenie Master of Arts (MA), zintegrowanej opieki psychotyczne chorych jest od semestru letniego 2013 wspólnie przez IPU (w dodatko ... [+]

Dopływ prądu polityczne, zawodowe, kształcenie Master of Arts (MA), zintegrowanej opieki psychotyczne chorych jest od semestru letniego 2013 wspólnie przez IPU (w dodatkowych opłat) i trzech innych uczelni, Charité Universitätsmedizin Berlinie, Katolickim Uniwersytecie Stosowanych Nauk Społecznych i Szpitala Uniwersyteckiego w Hamburgu -Eppendorf oferowane.

Współpraca między tymi czterema uczelniami umożliwia integrację bardzo różnych umiejętności zawodowych, które są potrzebne są w pracy z chorymi psychotycznych w wyjątkowy sposób: O pracy socjalnej, psychiatrii społecznej, farmakologicznym, psychodynamiczna i somatotherapeutische umiejętności.

Nauczyciele wszystkich uczelni biorących udział biorą udział w projektowaniu programu studiów i kierować uczniów w badaniu, które daje im nie tylko profesjonalną wiedzę i umiejętności, ale również pobudza, w konkretnej pracy z psychotycznymi chorych zrozumieć Psychodynamika relacji terapeutycznej oraz udziałem własnym w celu uwzględnienia w tym zakresie. Program jest akredytowany przez ACQUIN® (akredytacji, certyfikacji i Zapewnienia Jakości Instytutu).... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Niemiecki
Zaoczne
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

International Psychoanalytic University 1

International Psychoanalytic University 2

IPU Berlin
Address
Stromstr. 1
10555 Berlin, Berlin, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 30 300117500