Przeczytaj oficjalny opis

Test IPU jest uznanym w kraju, prywatny uniwersytet z siedzibą w Berlin. Okaziciela uczelni jest Międzynarodowy psychoanalityczna Uniwersytet gGmbHKtórej jedynym udziałowcem jest obecnie podstawą promocji uniwersytetu psychoanalizy. Ten ostatni jest fundacją non-profit na mocy prawa publicznego. IPU finansowane wyłącznie z zasobów fundacji oraz z czesnego, uczestników kursu i funduszy badawczych trzecich. Ona nie otrzymuje żadnych świadczeń ze strony sektora publicznego.

Wraz z włączeniem zajęć dydaktycznych w roku 2009 odbyła się luki, które zostały stworzone przez jednostronnym, naukowego charakteru psychologii akademickiej. Na zajęcia w IPU przekazać psychoanalizę jako nauki, który przedstawia człowieka jako biologicznym, społecznym i kulturowym tłoczone przyrody i stara się zrozumieć jednostki w kontekście jego historii i pod wpływem nieświadomości. Wszystkie kursy z IPU są oparte na badaniach i oferują pierwszą połowę do bliskiego kontaktu z klinicznych lub praktyki edukacyjnej.

Misja z IPU IPU umożliwia studia, szkolenia i badania z zasadami psychoanalitycznych i opiera się w nauczaniu i badaniach w transdyscyplinarnej wiedzy naukowej.

W dialogu z innymi naukami przyczynia się do rozwoju psychoanalizy jako Stosowanych Nauk Społecznych i teorii kultury.

Zasadniczym przesłaniem psychoanalizę jako nauki, który przedstawia człowieka jako biologicznym, społecznym i kulturowym tłoczone przyrody i stara się zrozumieć jednostki w kontekście jego historii i pod wpływem nieświadomości.

uczyć w IPU i badawczych naukowców z wieloletnim doświadczeniem w praktyce nauczania i badań naukowych. Ma doskonałą naukę i warunków pracy i materiałów.

Konfrontacja i zdrowy rozwój - interdyscyplinarny i poza granicami państwowymi w całej grupie - Cechą charakterystyczną pracy naukowej i organizacyjnej IPU.

IPU sieci linki i zapewnia współpracę z partnerami krajowymi i międzynarodowymi w dziedzinie nauki, edukacji i praktykować ją, że promowanie wzajemnego wzbogacania treści i pozytywny odbiór społeczny.

IPU obsługuje (auto) refleksyjne podejście w nauczaniu, badaniach i aplikacji ścisłej integracji aplikacji i badań naukowych, jak również dialogu interdyscyplinarnym i międzynarodowym. To przyczynia się do zdrowia populacji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

International Psychoanalytic University Berlin

Tematyczny, związany z polityką opieki magister interdyscyplinarnej terapii psychoz, przeznaczony do równoległego wykonywania pracy w pełnym wymiarze godzin, jest oferowa ... [+]

Tematyczny, związany z polityką opieki magister interdyscyplinarnej terapii psychoz, przeznaczony do równoległego wykonywania pracy w pełnym wymiarze godzin, jest oferowany od semestru letniego 2013 wspólnie przez IPU (główna odpowiedzialność) i trzy kolejne uniwersytety, Wydział Medyczny Uniwersytetu Charité w Berlinie, Katolicki Uniwersytet Nauk Stosowanych w Berlinie i Szpital Uniwersytecki UKE Hamburg Eppendorf.

Ten wspólny wysiłek tych czterech uniwersytetów pozwala na integrację w bardzo unikalny sposób różnych kompetencji zawodowych, które są wymagane podczas pracy z osobami chorymi psychicznie. Należą do nich: praca socjalna, społeczne kompetencje psychiatryczne, farmakologiczne, psychodynamiczne i somatyczne.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2020
Niemiecki
Zaoczne
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Psychoanalytic University Berlin

... [+]

Korzyści [-]
Niemcy Berlin
Październik 2020
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
4 - 6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Psychoanalytic University Berlin

Studia tego pana wyróżnia się podwójnej perspektywy. Interfejs psychoanaliza / kultura jest badane z obu stron: z jednej strony są kwestie kulturowe oryginalnej części fo ... [+]

Studia tego pana wyróżnia się podwójnej perspektywy. Interfejs psychoanaliza / kultura jest badane z obu stron: z jednej strony są kwestie kulturowe oryginalnej części formacji zastrzeżeniem psychoanalitycznej, az drugiej strony psychoanalitycznych dróg dojazdowych nieodłączną częścią studiów kulturowych.

Konstrukcja i struktura

Program Master psychoanalityczne Kulturoznawstwo oferowany jest jako badanie w niepełnym wymiarze czasu w niepełnym wymiarze godzin. * Nauka odbywa się w trzech weekendów obecności (dwa piątku do niedzieli w porze lunchu i późnym popołudniem do soboty) zamiast a tydzień blok za semestr. (Blok tydzień czy mogę. d. R. i być zawsze ujmowane w regionach jak urlop szkoleniowy). Całkowicie studiował obejmuje łącznie 8 semestrów (120 punktów) i dzieli się na dwa kolejne etapy pracy:... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2020
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Psychoanalytic University Berlin

Jej program opiera się na zaleceniach Niemieckiego Towarzystwa Psychologii jednak kurs skupia się na przełączanie aplikacji związanych z-diagnostycznej, terapeutycznej i ... [+]

Jej program opiera się na zaleceniach Niemieckiego Towarzystwa Psychologii jednak kurs skupia się na przełączanie aplikacji związanych z-diagnostycznej, terapeutycznej i umiejętności doradczych podstawy. Jego psychoanalityczna orientacji wynika z faktu, że oprócz terapii behawioralnej, terapii Gestalt, układowe i innym procesie psychoterapii są głównym przedmiotem badań.

Ponadto poznanie metod empirycznych i statystycznych powinno również obejmować takie metody, które szczególnie nadają się do wykrywania i mapowania procesu i wyniku zabiegów psychoanalitycznych. Wreszcie pojawia się również, że studenci poznają psychoanalizy nie tylko jako metody psychoterapii, ale także jako teorii kultury i stosowane nauki społeczne orientacji psychoanalitycznej. Kurs został zatwierdzony przez Senat Berlina, a do 2017 roku oficjalnie akredytowane.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2020
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
International Psychoanalytic University Berlin

Ten program MA bada jeden z najbardziej zróżnicowanych i współczesnej perspektywy ludzkiej psychiki, jak zresztą w jednym z najnowocześniejszych zakładów nauk humanistycz ... [+]

Ten program MA bada jeden z najbardziej zróżnicowanych i współczesnej perspektywy ludzkiej psychiki, jak zresztą w jednym z najnowocześniejszych zakładów nauk humanistycznych. W nauce o nieświadomości, psychoanalizy nie jest tylko metodą terapeutyczną. Jest to również teorię nauki i wiedzy, ten, który znajduje się pomiędzy pozostałych nauk przyrodniczych i humanistycznych, kulturoznawstwa i nauk społecznych, która łączy te linie tradycji w nowatorski sposób, myślących.

Z naszego programu głównego, unikalny, wielowarstwowy Oczywiście badanie czeka na ciebie, które przygotuje Cię na równie zróżnicowaną życia zawodowego i kariery. Kierunek klinicznych Study Course, która skupia się na psychodynamicznej-psychoanalitycznych metod, zapewnia solidne wykształcenie i szkolenie w zakresie metod badawczych. W tym samym czasie, to jest rozszerzone na poziomie podstawowym z dogłębnej wiedzy z nieklinicznych obszarach zastosowań psychologicznej i psychoanalitycznej myślenia.... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

International Psychoanalytic University 1

International Psychoanalytic University 2

IPU Berlin
Address
Stromstr. 1
10555 Berlin, Berlin, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 30 300117500