International Media Innovation Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

IMIM to program, w niepełnym wymiarze czasu badania prowadzone w trybie online i modułów obecności w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i USA. Ma on na celu wysokim potencjale osób z poziomu średniego kierownictwa firm i na innowacyjnych przedsiębiorców medialnych na styku rozwoju, treści, produkcji, dystrybucji, regulacji, finansowania, marketingu - z których każdy reprezentuje łańcuch wartości międzynarodowych mediów. Uczniowie powinni mieć co najmniej 5 lat doświadczenia praktycznego. Charakter interdyscyplinarny jest istotą programu tego Mistrza, gdyż obejmuje zarówno różnych dziedzin, takich jak gospodarka i dziennikarstwa, biznesu i społecznej odpowiedzialności biznesu, innowacji i tradycji, a także normatywnej teorii naukowych i stosowanej wiedzy w codziennej działalności. IMIM jest program spółdzielczego Uniwersytecie Berlińskim Studiów Zawodowych (stowarzyszona z Steinbeis) i fjum_forum dla dziennikarstwa i mediów Wiedniu. Kilka stypendia zostaną przyznane uczestnikom z mediów i przemysłów kreatywnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, przy uwzględnieniu ich kwalifikacji, sytuacji finansowej i zaangażowaniu ich organizacji zatrudniających.

Berlin Uniwersytet Studiów Zawodowych jest w Niemczech pierwszy stan zatwierdzony Kształcenie uniwersyteckie. Jako nowy typ uczelni akademickiej, łączy w sobie najwyższe standardy jakości naukowej w dziedzinie badań i nauczania z kompleksowej obsługi dla ucznia. Uczelnia oferuje studia I stopnia magisterskie i programy certyfikat dla profesjonalistów pracujących. Jej kierunki studiów są skierowane do osób z pierwszym stopniem naukowym, którzy chcą kontynuować naukę w programie nauczania na odległość w czasie pracy. Badanie modelu i nadzór koncepcja Duw są dostosowane do potrzeb tych pracujących studentów.

fjum_forum dziennikarstwo i media Wiedeń jest instytucją non-profit mediów w 2011 roku założył. Fjum oferuje wysokiej jakości szkoleń, głównie dla dziennikarzy połowie kariery. To działa w międzynarodowej sieci, trenerzy są wysoko cenione specjalistów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Szwajcarii i wielu innych krajach. Fjum przyciąga dziennikarzy, mnożniki, studentów i zainteresowanych stron z Austrii i Europie dołączyć swoje szkolenia, dyskusje panelowe, imprezy i kongresów, jak również szkolenia w domu. Jest stale rozwija swoją sieć i skupić się na międzynarodowej współpracy.

Lokalizacje

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Niemcy

Wiedeń

Address
Wiedeń, Wiedeń, Austria

Nowy Jork

Address
Manhattan
Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Alicante

Address
Alicante, Wspólnota Walencji, Hiszpania

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium