Przeczytaj oficjalny opis

IMIM to program, w niepełnym wymiarze czasu badania prowadzone w trybie online i modułów obecności w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i USA. Ma on na celu wysokim potencjale osób z poziomu średniego kierownictwa firm i na innowacyjnych przedsiębiorców medialnych na styku rozwoju, treści, produkcji, dystrybucji, regulacji, finansowania, marketingu - z których każdy reprezentuje łańcuch wartości międzynarodowych mediów. Uczniowie powinni mieć co najmniej 5 lat doświadczenia praktycznego. Charakter interdyscyplinarny jest istotą programu tego Mistrza, gdyż obejmuje zarówno różnych dziedzin, takich jak gospodarka i dziennikarstwa, biznesu i społecznej odpowiedzialności biznesu, innowacji i tradycji, a także normatywnej teorii naukowych i stosowanej wiedzy w codziennej działalności. IMIM jest program spółdzielczego Uniwersytecie Berlińskim Studiów Zawodowych (stowarzyszona z Steinbeis) i fjum_forum dla dziennikarstwa i mediów Wiedniu. Kilka stypendia zostaną przyznane uczestnikom z mediów i przemysłów kreatywnych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, przy uwzględnieniu ich kwalifikacji, sytuacji finansowej i zaangażowaniu ich organizacji zatrudniających.

Berlin Uniwersytet Studiów Zawodowych jest w Niemczech pierwszy stan zatwierdzony Kształcenie uniwersyteckie. Jako nowy typ uczelni akademickiej, łączy w sobie najwyższe standardy jakości naukowej w dziedzinie badań i nauczania z kompleksowej obsługi dla ucznia. Uczelnia oferuje studia I stopnia magisterskie i programy certyfikat dla profesjonalistów pracujących. Jej kierunki studiów są skierowane do osób z pierwszym stopniem naukowym, którzy chcą kontynuować naukę w programie nauczania na odległość w czasie pracy. Badanie modelu i nadzór koncepcja Duw są dostosowane do potrzeb tych pracujących studentów.

fjum_forum dziennikarstwo i media Wiedeń jest instytucją non-profit mediów w 2011 roku założył. Fjum oferuje wysokiej jakości szkoleń, głównie dla dziennikarzy połowie kariery. To działa w międzynarodowej sieci, trenerzy są wysoko cenione specjalistów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Szwajcarii i wielu innych krajach. Fjum przyciąga dziennikarzy, mnożniki, studentów i zainteresowanych stron z Austrii i Europie dołączyć swoje szkolenia, dyskusje panelowe, imprezy i kongresów, jak również szkolenia w domu. Jest stale rozwija swoją sieć i skupić się na międzynarodowej współpracy.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

International Media Innovation Management

Ten program (moduły internetowych i obecności w Niemczech, Austrii, Hiszpanii, USA) jest skierowany do wysokich potencjałów z mediów i przemysłów kreatywnych. Studentów e ... [+]

Program Master in International Mediów Zarządzania Innowacjami - IMIM

Program ten skierowany jest do wysokich potencjałów z mediów i przemysłów kreatywnych - z różnych pozycjach w swoich łańcuchach wartości: rozwoju, finansowania, treści, produkcji, dystrybucji, regulacji / przepisami. Podczas dwuletnich badań, postanowiły połączyć swoje siły razem do innowacji mediów think tank. Z wykładowców z wiodących firm medialnych i uniwersytetów z całego świata (Poynter Institute, Kurator, New York Times, Die Welt, Universidad Miguel Hernandez i wiele więcej) i seminaria w Austrii, Niemczech, Hiszpanii, USA i online, pracują razem w międzynarodowej sieci. Studenci czynienia z rzeczywistych sytuacjach złożonych przez uczestniczących przedsiębiorstw. Tak więc, firmy biorące udział w programie mają do powiedzenia w konstruowaniu programu nauczania. "Studenckiego współpracy z naukowcami, trenerów zarządzania, dziennikarzy i menedżerów ma kluczowe znaczenie", mówi dyrektor programowy Andy Kaltenbrunner, "innowacji ma być ustanowiony jako głównej waluty wymiany w międzynarodowym zespole."... [-]

Niemcy Berlin Austria Wiedeń Stany Zjednoczone Nowy Jork Hiszpania Alicante  + 4 Więcej
Skontaktuj się ze szkołą
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku