Przeczytaj oficjalny opis

O nas

Ich zainteresowanie studiowaniem w badaniu IUBH podwójny pokazuje, że można umieścić praktyczny i uznanej wartości stopni do szybkiego i pomyślnego wejścia w życie zawodowe.

Jeśli poszukują wyzwań pozycję lidera i chcą należeć do decydentów w krajowych i międzynarodowych firm działających później zobaczyć swoją uczelnię na naszych stronach.

Oferujemy studia Podwójny licencjata w dziedzinie administracji, zarządzania, marketingu zdrowia, pracy socjalnej, zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania logistycznego i przemysłu turystycznego. Po stopniu swojej licencjackiej, oferujemy również podwójną programy magisterskie z którego można zaplanować drugi etap swojej przyszłości zawodowej z doskonałymi perspektywami zawodowymi. Unikalny podwójny modelu badania regularnie naprzemiennie między teorią a praktyką na studiach zakupie od pierwszego dnia studiów ważnych kompetencjach, które sprawiają, że o młodych menedżerów.

Nasz nabyte w profesjonalnym światowej reputacji i nasz know-how daje narzędzia do udanej kariery. Oferujemy doskonałe warunki do sukcesu i zabawy w badaniu.

Twój sukces jest naszym sukcesem! Jeśli wprowadzą oprócz ciekawości i motywacji do elastyczności, mobilności i motywacji swoich podwójne studia, aby możliwie najlepszy start w przyszłość.

Nasza misja

Aktualny programy, znani profesorowie i właściwą równowagę między teorią a praktyką: w odpowiednich warunkach studyjnych chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwie najlepszy start do kariery. Poprzez aktywne utrzymania sieci, ściśle współpracujemy z wieloma firmami z regionu ich uczelni. Wspieramy potencjalnych studentów w znalezieniu swoich partnerów praktyk idealny i ofertę poprzez zmianę tygodnika między teoretycznej nauki i pracy w firmie optymalne praktyczne znaczenie.

Z naszych programów studiów licencjackich chcemy wyznaczać nowe standardy dla młodych zarządzania. Przywiązujemy wagę do transferu wiedzy i umiejętności miękkich trenować nasi absolwenci dopasować do rynku pracy i domagać liderów.

IUBH czynniki sukcesu w skrócie

  • Praktyczna - Obszerna praktyka i doświadczenie zawodowe w trakcie studiów: Bliskie powiązania pomiędzy teorią a praktyką w IUBH zapewnia doskonałe perspektywy zawodowe.
  • Jakość - jakość naszego nauczania świadczy wielu niezależnych rankingach i akredytacje: The IUBH jest uznawany przez państwo. Twoje bieżące programy są akredytowane przez FIBAA Przyznanie IUBH pięciu pieczęci premium.
  • Osobowość - wsparcie indywidualne i uczenie się w małych grupach - co oznacza, osobisty kontakt z wykładowców i profesorów oraz gwarantuje najlepszą możliwą opiekę podczas całego badania.
  • Sieć w branży - ponad 1000 firm już z powodzeniem współpracował z IUBH. Od tej sieci, nasi uczniowie korzystają: nie muszą znaleźć swoje własne przedsiębiorstwa praktyki przed badaniem rozpoczęcie, ale może zdecydować się rządzić na przestrzeni praktyki w jednej z naszych firm partnerskich.
  • Różnorodność - Z wielu zaawansowanych kursów, studenci mogą specjalizować się do własnego sektora pragnienie na wczesnym etapie: Nabywają umiejętności w ciągu zaledwie siedmiu semestrów specjalista w swojej wymarzonej firmy.
Programy prowadzone przez:
Niemiecki

IUBH Duales Studium - maximal preisnah