Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowa Szkoła Zarządzania jest jedną z najlepszych szkół biznesowych w Niemczech. Potwierdzają to liczne rankingi niezależnych organizacji. Uwzględnione zostaną między innymi orientacja międzynarodowa i praktyczne znaczenie, jakość nauczania i małe grupy uczące się.

Międzynarodowość we wszystkich dziedzinach

Nauka w ISM jest zgodna z najwyższymi międzynarodowymi standardami i przygotowuje Cię optymalnie do globalnej kariery. Spędzisz przynajmniej jeden zintegrowany semestr za granicą lub moduł na jednej z naszych ponad 180 renomowanych uczelni partnerskich. Staże zagraniczne, które są zintegrowane z pełnym etatem licencjata, zapewniają międzynarodowe praktyczne doświadczenie podczas studiów. Możliwość - czasami nawet bez straty czasu - aby podwójne dyplomy magisterskie na wybranych uczelniach partnerskich były wykorzystywane przez połowę naszych studentów. Intensywne kursy języka obcego przygotowują Cię do komunikacji na całym świecie.

Znakomity w rankingach

Nie tylko organizacje akredytujące potwierdzają wysoką jakość ISM. Od ponad dwóch dekad jesteśmy w czołówce krajowych i międzynarodowych rankingów - wyniki są potwierdzane przez studentów, absolwentów i personel. Obecny ranking CHE potwierdza doskonały wskaźnik wsparcia z oceną 1,3, a także w Barometrze Trendence 2016 ISM otrzymuje najwyższą ocenę FH w jakości swoich wykładowców. Wpływa to również na wysokość wynagrodzenia: badanie Universum Professional wykazało, że absolwenci ISM uzyskują wynagrodzenie znacznie wyższe od średniej dla absolwentów biznesu zaledwie pięć lat po ukończeniu studiów.

Blisko gospodarki

ISM jest ściśle związany z gospodarką na wiele sposobów. Firmy członkowskie w Radzie Powierniczej regularnie wymieniają informacje w celu optymalnego dostosowania naszych programów studiów do potrzeb i wymagań rynku pracy. Oferty pracy lub stażu są przekazywane wyłącznie naszym studentom. Nawet same wykłady są nie tylko zorientowane na praktykę dzięki studiom przypadków i warsztatom z prawdziwymi firmami. Programy studiów są osadzone w gospodarce.

Pełna obsługa

Czy to sekretariat studencki, biuro międzynarodowe, centrum kariery, staż czy biblioteka - drzwi naszych obiektów usługowych są otwarte na pytania i sugestie. Na ISM jest tylko 30 studentów ISM, więc możemy pomóc i doradzić we wszystkich kwestiach związanych z twoimi studiami. Bez względu na to, czy jest to Twój semestr za granicą, doskonały wniosek czy właściwe badania literatury.

Silna sieć - na całe życie

Od pierwszego dnia jesteś ISMler i zostawiasz nam nie tylko międzynarodowo uznane badania, ale silną sieć z tyłu. Wykłady specjalistyczne, szkolenia aplikacyjne i imprezy dla absolwentów pozwalają na wczesny kontakt z firmami i byłymi studentami ISM. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twój sukces zaczął się zawodowo. Pozostajemy w kontakcie!

Nowoczesne nauczanie

Korzystając z nowoczesnych metod nauczania, treści od naszych profesorów, wszystkich doświadczonych praktyków, są nauczane w małych grupach. W praktyce projekty, warsztaty lub firmy partnerskie wiedza jest bezpośrednio wdrażana. Nasz ISM Net umożliwia dobre przygotowanie i kontynuację wykładów i zawiera między innymi cyfrowe scenariusze wykładów.

Pracuj z dużymi markami

Nasi studenci nie tylko zdobywają intensywne doświadczenie zawodowe na stażach i stażach w Niemczech i za granicą, ale także konsekwentnie pracują nad projektami z głównymi markami i znanymi firmami na kursach. Czy to Procter

Niewielkie badanie

Wyrafinowana koncepcja badania i optymalna organizacja egzaminów umożliwiają naukę w sposób zwarty, który można wykonać realistycznie w trakcie regularnego okresu nauki. Pomimo krótkiego czasu trwania studiów, pobyt za granicą i intensywne doświadczenie praktyczne są mocno zintegrowane z kursem. Oferta ISM wykracza daleko poza zapewnienie specjalistycznej wiedzy. Uczą się opracowywać prezentacje, prezentować je, prezentować się optymalnie i wykorzystywać różnorodne techniki retoryczne. Opcjonalnie można wziąć kolejne języki i dalsze kursy informatyczne.

Osobista atmosfera

Na ISM nie można znaleźć przepełnionych sal wykładowych ani anonimowych wykładów. Osobista atmosfera małych grup (32 studentów w programach licencjackich, 25 w programach magisterskich i 15 w MBA) sprzyja spójności społeczności i zapewnia przestrzeń dla indywidualnego coachingu na wysokim poziomie. Na zajęciach językowych tylko 15 do 18 uczestników trenuje swoje umiejętności, zapewniając aktywny komponent mówienia. Przywiązujemy dużą wagę do rozwoju osobistego naszych uczniów. Nasza polityka 100% otwartych drzwi wspiera regularną wymianę zawodową i osobistą między profesorami, pracownikami i studentami.

Akredytowane, przetestowane

ISM jest stale uznawany przez Ministerstwo Nauki i Kultury Północnej Nadrenii-Westfalii. Stopnie uzyskane w ISM są zatem absolutnie równe tym uzyskanym na uczelniach publicznych. Jakość studiów w ISM jest również regularnie weryfikowana i potwierdzana przez zewnętrzne organy monitorujące. Na przykład w czerwcu 2016 r., Pierwszej prywatnej szkole biznesu w całym kraju, ISM został akredytowany przez Radę Naukową drugi rok z rzędu przez maksymalny okres dziesięciu lat.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

ISM International School of Management GmbH

Studia biznesowe są obecnie podstawą wielu grup zawodowych. Wielu absolwentom studiów licencjackich wciąż jednak brakuje tej wiedzy biznesowej na wymarzoną pracę. ... [+]

Pre-Master na pierwszy rzut okaDługość kursu:

Badanie z 180 ECTS możliwe bez wcześniejszej wiedzy z zakresu ekonomii wszystkie działy

Dalsze wymogi przyjęcia

Semestr za granicą: opcjonalne w 4 semestrze praktyka: projekt Consulting Nauczanie języków: 100% po angielsku Czesne za semestr (1-3 semestr):

6 180 euro w Dortmundzie 6 480 euro we Frankfurcie nad Menem w Monachium

możliwa również miesięczna płatność

Opłaty rejestracyjne: 600 euro

Koszty pracy dyplomowej (4 semestr): 1.200 Euro na wszystkich Campi

Biznes dla wszystkich - ucz się międzynarodowego biznesu

Studia biznesowe są obecnie podstawą wielu grup zawodowych. Wielu absolwentom studiów licencjackich wciąż jednak brakuje tej wiedzy biznesowej na wymarzoną pracę.... [-]

Niemcy Dortmund Frankfurt Munich Hamburg Cologne Stuttgart  + 3 Więcej
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ISM International School of Management GmbH

W Master Marketingu nauczysz się rygorystycznie wyprowadzać obiecujące strategie marketingowe z wglądu w badania rynku i wytyczne kierownictwa firmy, aby zaplanować i kon ... [+]

Master study Marketing w skrócieDługość kursu:

Studia z 180 ECTS, z czego co najmniej 30 ECTS w dziedzinie ekonomii, komunikacji lub nauk o mediach lub naukach społecznych lub psychologii

Wszystkie wymagania wstępne

Pre-master pozwala na zdobycie brakującego ECTS.

Semestr za granicą: Zintegrowany semestr za granicą Podwójny stopień: Możliwe jest uzyskanie drugiego międzynarodowego dyplomu (podwójny stopień) w uczelni partnerskiej praktyka: 12 tygodni obowiązkowych staży, projekt badań rynkowych Nauczanie języków: Niemiecki, angielski (w Monachium możliwe 100% angielskie) Szkolenia językowe: angielski dalsze języki obce (dobrowolne) Czesne za semestr (1-3 semestr): ... [-]
Niemcy Dortmund Frankfurt Munich Hamburg Cologne Stuttgart  + 3 Więcej
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ISM International School of Management GmbH

Brand Management Master łączy wiedzę z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem z wieloma punktami krytycznymi, które kwalifikują się do działań marketingowych, handlowych, ... [+]

Doskonałe zarządzanie modą w skrócieDługość kursu:

Studia z 180 punktami ECTS, z czego co najmniej 30 ECTS z zakresu ekonomii, psychologii biznesu, nauk o mediach i komunikacji Wszystkie wymagania wstępne Pre-master pozwala na zdobycie brakującego ECTS.

Semestr za granicą: Zintegrowany semestr za granicą Podwójny stopień: Możliwe jest uzyskanie drugiego międzynarodowego dyplomu (podwójny stopień) w uczelni partnerskiej praktyka: 12 tygodni obowiązkowych staży Nauczanie języków: Niemiecki, angielski (w Monachium 100% po angielsku) Szkolenia językowe: Obowiązkowy język: angielski dalsze języki obce (dobrowolne) Czesne za semestr (1-3 semestr):

6 180 euro w Kolonii 6 480 euro w Monachium i Hamburgu... [-]

Niemcy Dortmund Frankfurt Munich Hamburg Cologne Stuttgart  + 3 Więcej
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

ISM International School of Management GmbH

Master in Finanse zwiększa swoją wiedzę w zakresie podatków, prawa finansowego, rachunkowości i oceny i pociągi cię jako eksperta w zarządzaniu finansami. Badanie uwrażli ... [+]

Master Finance na pierwszy rzut okaDługość kursu:

Studiuj z 180 ECTS w programie studiów ekonomicznych Wszystkie wymagania wstępne

Pre-master pozwala na zdobycie brakującego ECTS.

Semestr za granicą: Zintegrowany semestr za granicą Podwójny stopień: Możliwe jest uzyskanie drugiego międzynarodowego dyplomu (podwójny stopień) w uczelni partnerskiej praktyka: 12 tygodni obowiązkowych staży Nauczanie języków: 100% po angielsku Szkolenia językowe: angielski dalsze języki obce (dobrowolne) Czesne za semestr (1-3 semestr):

6 180 euro w Dortmundzie 6 480 euro we Frankfurcie nad Menem w Monachium

możliwa również miesięczna płatność

Opłaty rejestracyjne: 600 euro... [-]

Niemcy Dortmund Frankfurt Munich Hamburg Cologne Stuttgart  + 3 Więcej
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ISM International School of Management GmbH

Oprócz procesów logistycznych i łańcuchów wartości, w Master Logistics zajmujesz się także tematami takimi jak finansowanie, zrównoważony rozwój lub planowanie wydajności ... [+]

Master Logistics w skrócieDługość kursu:

Studia z 180 ECTS, z czego 60 ECTS w ekonomii lub 30 ECTS w logistyce lub 30 ECTS w matematyce lub 30 ECTS w inżynierii Wszystkie wymagania wstępne

Semestr za granicą: Zintegrowany semestr za granicą Podwójny stopień: Możliwe jest uzyskanie drugiego międzynarodowego dyplomu (podwójny stopień) w uczelni partnerskiej praktyka: 12 tygodni obowiązkowych staży Nauczanie języków: 100% po angielsku Szkolenia językowe: Obowiązkowy język: angielski dalsze języki obce (dobrowolne) Czesne za semestr (1-3 semestr):

6480 euro we Frankfurcie nad Menem i Hamburgu

możliwa również miesięczna płatność

Opłaty rejestracyjne: 600 euro... [-]

Niemcy Dortmund Frankfurt Munich Hamburg Cologne Stuttgart  + 3 Więcej
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ISM International School of Management GmbH

Z International Management Master czerpiesz wiedzę z zakresu wcześniejszej administracji firmy i tym samym kwalifikujesz się do wiodącej pozycji w biznesie. Oprócz treści ... [+]

Master program Management w skrócieDługość kursu:

Master of Science

miejsc na studiach: Dortmund, Frankfurt / Main, Monachium, Hamburg, Kolonia, Stuttgart akredytacja: FIBAA, Rada ds. Akredytacji wymagania:

Studia z 180 ECTS, z czego co najmniej 30 ECTS w ekonomii

Wszystkie wymagania wstępne

Pre-master pozwala na zdobycie brakującego ECTS.

Semestr za granicą: Zintegrowany semestr za granicą Podwójny stopień: Możliwe jest uzyskanie drugiego międzynarodowego dyplomu (podwójny stopień) w uczelni partnerskiej praktyka: 12 tygodni obowiązkowych staży, projekt doradczy Nauczanie języków: 100% po angielsku Czesne za semestr (1-3 semestr):

6 180 euro w Dortmundzie, Kolonii i Stuttgarcie 6480 euro we Frankfurcie nad Menem, Monachium i Hamburgu... [-]

Niemcy Dortmund Frankfurt Munich Hamburg Cologne Stuttgart  + 3 Więcej
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

ISM Imagefilm (EN)