Przeczytaj oficjalny opis

Jaki jest ideą Humboldt-VIADRINA School of Governance? Co to jest, że definiuje tej szkoły, oraz w jaki sposób jest to wyjątkowa? Kiedy zaczynaliśmy ten projekt kilka lat temu, co było mieliśmy nadzieję osiągnąć? To są pytania, które nadal pytać, i pytania, które wprowadzone to przedsięwzięcie na próbę. Chcemy przeanalizować i projektowania. Z założenia Humboldt-VIADRINA School of Governance, poszerzyliśmy pojęcie Alexander von Humboldt w jedności w dziedzinie badań i nauczania, aby także ideę "forum". Jest w tym forum, że rozwój i transfer wiedzy teoretycznej stanowi podstawę działania. Nowe podejście trzykrotnie szkoły na studia, co będzie inspirować uczniów do działania tych problemów, które istnieją w przestrzeni między polityki, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego. Chcemy być katalizatorem reform. Celem praxis zorientowanych magistra studiów Public Policy oferowanych przez Uniwersytet Europejski Viadrina Frankfurt (Oder) i na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie Humboldt-VIADRINA School of Governance jest koncepcji i skutecznej realizacji konkretne projekty. Celem nauki w Szkole jest zapoznanie studentów ze środkami do teoretycznie podstawy i zastanowić się nad możliwością przeprowadzenia zmian społecznych prawdziwe i trwałe: A koncepcji pozyskiwania funduszy, które pozostaje na desce kreślarskiej jest mało użyteczne, ale w jednej aplikacji jest w stanie aby sprawdzić swój potencjał w celu doprowadzenia do niezbędnych reform. W ten sposób, Humboldt-VIADRINA Szkoła Zarządzania jest instytucją, zbudowany na różnych podstawach: prowadzimy badania stosowane i oferują praktycznie zorientowanej stopień Master of Public Policy, podczas gdy, działając jako forum, możemy łączyć ludzi, którzy wspólnie zająć się Wyzwania stawiane przez społeczeństwo dziś. Jesteśmy niezależną i krytyczne aktor, który przyczynia się zaangażować, a ostatecznie efekty zmienić. Będziemy mierzyć działania z rzeczywistymi wynikami, nie tylko opierając się na abstrakcyjnych, standardów teoretycznych.

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Humboldt-Viadrina School Of Governance

Master of Public Policy stopnia jest program studiów wspólnie opracowany przez Uniwersytet Europejski Viadrina Frankfurt (Oder) i Uniwersytecie Humboldta w Berlinie, i ad ... [+]

Master of Public Policy

&nbsp

Master of Public Policy stopnia jest program studiów wspólnie opracowany przez Uniwersytet Europejski Viadrina Frankfurt (Oder) i Uniwersytecie Humboldta w Berlinie, i administrowane przez Humboldt-VIADRINA Szkole Zarządzania gGmbH.

Dotyczy on osób posiadających wyższy stopień edukacji w pracy w dziedzinie polityki, gospodarki i instytucji społeczeństwa obywatelskiego, co pozwoli im się rozwijać, promować i wdrażać rozwiązania dostosowane do różnych wyzwań społecznych.

&nbsp

Pola polityce gospodarczej i społeczeństwo obywatelskie może jednak już nie działać sam w rozwiązywaniu głównych wyzwań stoją nasze społeczeństwa.Zgodnie z ogólnym podejściem Humboldt-VIADRINA School of Governance, celem Mistrza w zakresie polityki publicznej jest zatem zaoferować Państwu szkolenia potrzebne do pracy jako społecznie i politycznie przedsiębiorcy popełnienia stanie dokonać decyzji i zmiany orient, ale także możliwość mediacji i interakcji z i w trzech dziedzinach gospodarki, polityki i społeczeństwa obywatelskiego. ... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2020
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku