Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w HOST ! Myślisz o tym, żeby tu studiować? A może interesuje Cię okres studiów lub stażu za granicą? Czy jesteś wykładowcą uniwersyteckim lub członkiem personelu, który chciałby dowiedzieć się więcej o mobilności pracowników w ramach badań, nauczania lub rozwoju zawodowego lub o rozpoczęciu międzynarodowej współpracy uniwersyteckiej? Wtedy usługa HOST International nie jest tym, czego szukałeś!

Wychodząc

Poznawanie innych kultur podczas pobytu za granicą jest niezapomnianym i wzbogacającym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy studiujesz, odbywasz staż czy pracujesz za granicą, twój pobyt za granicą pozwoli ci nie tylko poprawić znajomość języka i umiejętności międzykulturowe, ale także twoją wiedzę i twoją profesjonalną i osobistą sieć. To wszystko stanowi ważny atut dla Twojego CV - atut na całe życie!

Dlaczego HOST?

Hochschule Stralsund - Uniwersytet Nauk Stosowanych jest młodą i innowacyjną uczelnią uniwersytecką w północno-wschodniej części Niemiec. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, doskonałemu stosunkowi kadrowo-studenckim i fantastycznemu położeniu tuż obok Strelasund, ramienia Morza Bałtyckiego, HOST oferuje najlepsze warunki do nauki, badań i jakości życia. Dlatego regularnie zdobywa najwyższe pozycje w niemieckich rankingach uniwersyteckich.

Zorientowany na praktykę, dynamiczny, międzynarodowy

Przyszli studenci mogą wybierać spośród 27 akredytowanych studiów licencjackich i magisterskich w języku niemieckim lub angielskim oraz jednego programu Diplom. Oferowane programy obejmują nie tylko tradycyjne kursy, takie jak inżynieria, elektrotechnika i administracja biznesowa, ale także nowe i innowacyjne programy, takie jak bezpieczeństwo IT i systemy mobilne, inżynieria motoryzacyjna lub strategie rozwoju turystyki. Obecnie w szkołach kształci się około 2200 studentów z 36 krajów - Business Administration, Engineering oraz Electrical Engineering and Informatics. To może nie być aż tyle samo, co na innych uniwersytetach nauk stosowanych w większych miastach - ale poza wyraźną orientacją na praktykę, to przede wszystkim osobisty nadzór gwarantuje sukces w nauce. I: Uniwersytet ma nie tylko luźną atmosferę, ale również certyfikat przyjazny rodzinie i jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych. To nazywasz HOST!

Innowacja Motor przeciwdziała brakowi ekspertów

HOST jest jedną z najważniejszych instytucji kształcących wysoko wykwalifikowanych ekspertów w Meklemburgii-Pomorzu Przednim. Absolwenci naszych świetnie ocenionych programów cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w naszym regionie, ale także w całych Niemczech i za granicą. Niemal wszystkie programy można również badać w ramach podwójnego programu z dużą ilością ćwiczeń. Aby było to możliwe, Uniwersytet współpracuje z kilkoma firmami. W tym samym czasie HOST jest ważnym dostawcą impulsów dla przemysłu państwowego.

Działalność i Bałtyk na terenie kampusu HOST

A ponieważ nauka jest oczywiście ważną częścią, ale nie wszystkim, w kampusie jest mnóstwo zajęć. Studenckie zespoły projektowe, np. Baltic Racing i ThaiGer, opracowują samochody wyścigowe na najwyższym poziomie. Niedawno firma HOST mogła nawet świętować tytuł Mistrzostw Europy. Studenccy konsultanci biznesowi w SUS wspierają firmy w całym regionie. Carpe Diem eV organizuje imprezy, imprezy kulturalne i legendarny Campusspektakel. Kampus oferuje szeroki zakres zajęć sportowych. I oczywiście uniwersytet ma własny klub żeglarski. I nie zapomnij: najbliższa piaszczysta plaża znajduje się zaledwie pięć minut spacerem od kampusu ...

Wysoka jakość życia, niskie koszty najmu

Studiowanie w Stralsundzie ma jeszcze jedną ważną zaletę: koszty utrzymania są znacznie niższe niż na innych uczelniach. Znalezienie taniego mieszkania o bardzo dobrym standardzie w centrum miasta nie stanowi żadnego problemu w Stralsundzie. Jednocześnie usługi studenckie oferują oczywiście tanie pokoje w salach rezydencyjnych. Podkreślenie: wioska studencka "Holzhausen" położona na terenie kampusu!

Stralsund i okolice zapewniają doskonałą jakość życia. Uniwersytet można zobaczyć z wyspy Rugia - najbardziej słonecznej wyspy Niemiec. Nie jeden, ale dwa parki narodowe w pobliżu umożliwiają fantastyczne wrażenia przyrodnicze. Hanzeatyckie miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i stanowi atrakcję dla gości z całego świata. Wiele zajęć rekreacyjnych i bogaty program kulturalny i imprezowy sprawiają, że miasto stale się rozwija.

Chciałbyś zdobyć doskonały stopień i poznać wyjątkowe miejsce? Przyjedź do Stralsund. Czekamy na Ciebie na naszej kosmopolitycznej uczelni!

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

polityka energetyczna, e-mobilność, przemysł 4.0 lub INFOSTRADA - wiele bieżących problemów naszych czasów mogą być spełnione tylko ze specjalistami w dziedzinie inżynier ... [+]

polityka energetyczna, e-mobilność, przemysł 4.0 lub INFOSTRADA - wiele bieżących problemów naszych czasów mogą być spełnione tylko ze specjalistami w dziedzinie inżynierii elektrycznej. Jeśli nawet jeden z tych wniosków od obszarów zainteresowania dla energetyki, automatyki i inżynierii komunikacyjnej, to jesteś w dobrych rękach na wydziale inżynierii elektrycznej z nami! Co więcej, z nowoczesnym kampusie na Bałtyku i zabawa nie jest zbyt krótki!

Przegląd Study Course - Elektrotechnika - Master (ETM) - Wydział Elektrotechniki i Informatyki Baseline - semestr zimowy i semestr letni Wstęp - otwarty wstęp Czas trwania studiów - 3 semestry Punkty kredytowe - 90 ECTS Stopień - Master of Science (mgr) Językiem wykładowym - Niemiecki Warunki wstępne ... [-]
Niemcy Schwerin
Wrzesień 2020
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Międzynarodowe, strategiczne, indywidualne: To jest Program Master Strategie Rozwoju Turystyki (TDS) na Uniwersytecie w Stralsundzie. TDS jest programem mistrzem Economic ... [+]

Międzynarodowe, strategiczne, indywidualne: To jest Program Master Strategie Rozwoju Turystyki (TDS) na Uniwersytecie w Stralsundzie. TDS jest programem mistrzem Economics jest ze specjalizacją w dziedzinie turystyki. Składniki rozwoju strategii i są jednoznacznie łączone. Kolejną unikalną cechą jest struktura kursu, który można dostosować modułowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat międzynarodowych badań turystycznych.

Przegląd Program - Strategie Rozwoju Turystyki (TDS) - Wydział Ekonomiczny Baseline - semestr zimowy Wstęp - otwarty wstęp Okres badania - 2, 3 lub 4 semestry (w zależności od początkowego badania) CreditPoints - 60-120 ECTS Stopień - Master of Arts (MA) Głównym językiem Wykład - English Warunki wstępne ... [-]
Niemcy Schwerin
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Górny gerankte Program Master Industrial Engineering (mgr inż.) Oferują doskonałe możliwości, aby rozwinąć swoje mocne i dobrze przygotować do ról przywódczych. Opierając ... [+]

Górny gerankte Program Master Industrial Engineering (mgr inż.) Oferują doskonałe możliwości, aby rozwinąć swoje mocne i dobrze przygotować do ról przywódczych. Opierając się na swojej pierwszej profesjonalnej stopnia nabyć w niniejszym opracowaniu bardziej dogłębne aplikacji zorientowanych na wiedzę, ćwiczyć swoje umiejętności praktyczne, a więc rozwijać swoje umiejętności, kwalifikacje. A dla tych, którzy są dla nas nowe: kampusie nad Bałtykiem, zabawa nie jest zaniedbane podczas studiów!

Przegląd Program - Przemysłowe Inżynieria Mistrz - Wydział Inżynierii Mechanicznej Baseline - letni i zimowy semestr Wstęp - otwarty wstęp Punkty kredytowe - 90 ECTS Stopień - Master of Engineering (mgr inż.) Językiem wykładowym - Niemiecki Warunki wstępne ... [-]
Niemcy Schwerin
Wrzesień 2020
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku