Hertie School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Hertie School to międzynarodowe centrum nauczania i badań, które znajduje się w tętniącym życiem i kosmopolitycznym Berlinie.

Nasze motto brzmi Zrozum dzisiaj. Kształtuj jutro. Przyciągamy wysoce utalentowanych uczniów z różnych środowisk narodowych i dyscyplinarnych - zjednoczonych chęcią zmiany i stworzenia lepszej przyszłości. Oferujemy środowisko do nauki charakteryzujące się bliską interakcją z wykładowcami, ożywionymi debatami publicznymi i zaangażowaniem w bieżące zmiany polityki. Jako członek Global Public Policy Network (GPPN), Association of Professional Schools of International Affairs (APSIA) i CIVICA - The European University of Social Sciences, Hertie School zapewnia studentom dostęp do ekscytującej globalnej sieci, która obejmuje London School Ekonomii i Nauk Politycznych, Sciences Po w Paryżu, Columbia University w Nowym Jorku i wielu innych znakomitych szkół politycznych na całym świecie.

Jako ambasador dobrego zarządzania i zarządzania publicznego, Hertie School jest ośrodkiem skupiającym najlepszych naukowców, ekspertów i przedstawicieli świata polityki, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego, którzy przyczyniają się do wydarzeń w szkole. Nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w tych debatach i regularnie przewodzą własnym inicjatywom na rzecz dobra publicznego.

Lokalizacje

Berlin

Address
Friedrichstraße 180, 10117 Berlin, Germany
10117 Berlin, Berlin, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium