Przeczytaj oficjalny opis

Witamy na Politechnice w Hamburg University of Technology (TUHH)

"TUHH to kompaktowa uczelnia techniczna o wyraźnym profilu badań i innowacyjnych metodach uczenia się, w których spotykają się teoria i praktyka Bliskość jest ważnym aspektem naszych kontaktów z naszymi studentami, którzy doświadczają tego z pierwszej ręki podczas uczenia się w oparciu o projekt w małych grupach oraz w bliskim kontakcie z naszą wybitną kadrą akademicką, a naszym celem jest kształcenie kreatywnych umysłów o indywidualnym profilu specjalistycznym i wysoki poziom umiejętności społecznych .. Rozwój technologii dla ludzkości jest głównym tematem naszej misji.

Opowiadamy się za rozwojem Hamburga jako innowacyjnej metropolii. TUHH wnosi do tego ważny wkład, wprowadzając nowe technologie, takie jak zaopatrzenie w energię, mobilność, logistyka i digitalizacja. W tym kontekście TUHH będzie ewoluować i rozwijać się jako najnowocześniejszy uniwersytet technologii w przyszłości. TUHH utożsamiany jest z udanymi reformami, niekonwencjonalnymi ścieżkami i inicjatywami w sposób podobny do prawie żadnego innego niemieckiego uniwersytetu. W 1994 roku był to pierwszy niemiecki uniwersytet, który wprowadził tytuł licencjata, a jego obszerne anglojęzyczne programy studiów przyciągają studentów z całego świata. TUHH zapewnia dodatkowe finansowanie badań z sektora prywatnego i publicznego, co stanowi prawie połowę budżetu uczelni innego niż uniwersytet. Podstawowe badania TUHH fe zostały podkreślone przez Collaborative Research Center (SFB) "Tailor Made Made Malia-Scale Materials Systems, M3" finansowane przez Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG).

Dzięki swoim obszarom wiedzy i interdyscyplinarnym strukturom, TUHH działa w sposób ukierunkowany na badania naukowe, oferując przełomowe badania, a jednocześnie nowoczesną, ukierunkowaną na badania i zorientowaną na praktykę edukację dzięki znakomitemu personelowi i wyposażeniu. Takie połączenie stwarza doskonałe możliwości dla absolwentów na rynku pracy, niezależnie od wahań cyklu koniunkturalnego. Posiadamy liczne umowy o współpracy z dużymi przedsiębiorstwami i MŚP. Promujemy najnowsze badania i przedsiębiorczość. Chęć zdobycia pozycji najwyższego międzynarodowego uniwersytetu motywuje nas nieustannie i jest siłą napędową sukcesu TUHH.

Nawiasem mówiąc, Hamburg - siedziba TUHH - znajduje się nie tylko na szczycie geograficznej mapy Niemiec, ale także jednego z najbardziej dynamicznych regionów w Europie o najlepszych perspektywach wzrostu. To tętniąca życiem metropolia o wysokiej jakości życia.

Mam nadzieję, że odkryjecie TUHH na następnych stronach internetowych i serdecznie was zachęcam, abyście stali się częścią fascynującego świata TUHH. "

Prof. Dr. Ed Brinksma

-Prezydent Hamburg University of Technology w Hamburg University of Technology -

Misja

Podstawy TUHH są unikalne w Niemczech. Priorytet badań, podejście interdyscyplinarne, innowacyjność, regionalizm i internacjonalizm są obowiązkowymi podstawami tego, co robimy. Badania naukowe, nauczanie i transfer technologii koncentrują się wokół przewodniej tematyki rozwoju technologii dla ludzi.

Misja:

TUHH to konkurencyjna uczelnia przedsiębiorczości koncentrująca się na wydajności na wysokim poziomie i wysokich standardach jakości. TUHH jest poświęcone zasadom Humboldta (jedność badań i edukacji). TUHH ma silną orientację międzynarodową, a także koncentruje się na swoim lokalnym środowisku. Czyni to, przyczyniając się do rozwoju technologicznych i naukowych kompetencji społeczeństwa. Dążenie do doskonałości na poziomie krajowym i międzynarodowym w strategicznych obszarach badawczych. Kształcenie młodych inżynierów i pracowników akademickich w wymagających programach z wykorzystaniem zaawansowanych metod nauczania.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Hamburg University of Technology

Magister. w globalnym zarządzaniu technologią i innowacjami ... [+]

Magister. w globalnym zarządzaniu technologią i innowacjami

Magister. GTIME umożliwia absolwentom pierwszego stopnia inżynierii, biznesu / ekonomii, nauki i technologii udane zarządzanie procesem innowacji ponad granicami międzynarodowymi.

Studenci GTIME mają możliwość studiowania na dwóch międzynarodowych uniwersytetach, a realizacja programu przez dwa lata zapewnia większą głębię nauki, większe zaangażowanie przemysłu i bogate doświadczenie kulturowe.

Konsorcjum składa się z następujących partnerów: Aalborg University (Dania), Hamburg University of Technology (Niemcy), Kaunas University of Technology (Litwa), Manipal University (Indie), Ritsumeikan Asia Pacific University (Japonia) i University of Strathclyde (Szkocja).... [-]

Niemcy Hamburg
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

TUHH-Imagefilm

Location address
Am Schwarzenberg-Campus,1
Hamburg, Hamburg, 21073 DE
Social Media