Przeczytaj oficjalny opis

Test Uniwersytet Nauk Stosowanych w Ludwigsburgu specjalizuje się w edukacji zarządzania w administracji publicznej. w przybliżeniu 2500 studentów uczelni prowadzone są przez wielu profesorów i wykładowców. Oba wydziały,

Zarządzanie i Prawo Podatki i prawo gospodarcze

Oferujemy cztery Licencjat stopni i dwa opanować stopni. Ponad 98% wszystkich wstępnie zakwalifikowanych studentów ukończenia wybranego programu studiów.

Absolwenci zawieranie studia licencjackie są w stanie zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w profesjonalnym środowisku. Koncepcja dydaktycznego zachęca do pracy naukowej i ma na celu dostarczenie absolwentom poczucie odpowiedzialności w kontekście wolnego demokratycznego i socjalnego państwa konstytucyjnego. Programy te pozwalają uczniom rozwijać naukową, społeczną, team-building ich osobistego i umiejętności biznesowych.

Wyróżniającą cechą programów licencjackich jest połączenie pracy naukowej i doświadczenia praktyczne w formie staży w administracji publicznej na szczeblu państwowym i komunalnym. Małe grupy studyjne zapewniają doskonałe wsparcie może być podany do poszczególnych uczniów przez profesorów i wykładowców. Osoby ubiegające się o programach studiów licencjackich musi posiadać ważną kwalifikację wejście wykształcenie wyższe (np A-levels).

Test UNIWERSYTET oferuje dwa programy Master: Program Master w pełnym wymiarze czasu w europejskiej administracji publicznej przygotowuje absolwentów do kariery w wyższych stanowisk w służbie cywilnej. Master of Public Management Jest to program w niepełnym wymiarze czasu, ze szczególnym naciskiem na przywództwa i jest przeznaczony dla pracowników administracji publicznej poszukujących wyższych stanowisk kierowniczych.

Programy prowadzone przez:
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Celem programu studiów magisterskich jest dostarczenie głębsze zrozumienie struktur administracyjnych, prawnych i społecznych, w tym ich metod, polityki, gospodarki i kul ... [+]

Celem programu studiów magisterskich jest dostarczenie głębsze zrozumienie struktur administracyjnych, prawnych i społecznych, w tym ich metod, polityki, gospodarki i kultury państw członkowskich Unii Europejskiej oraz instytucji europejskich w kontekście postępującej integracji europejskiej.

Program daje profesjonalny, metodologicznych, osobistych i społecznych kluczowych kwalifikacji, które sprawiają, że nadaje się do Europy. Twoja komunikacja, prawne, ekonomiczne i organizacyjne umiejętności pozwalają sprawnie uczestniczyć w postępującej integracji europejskiej.

Kto jest grupą docelową programu studiów magisterskich?

Grupą docelową programu studiów magisterskich "europejskiego zarządzania administracyjnego" są absolwentami w szczególności Szkoła Administracji Publicznej lub z dziedziny prawa, ekonomii lub nauk społecznych, - Aby zakwalifikować się do kariery związanej z Europy, - w imieniu, kariera rozpocząć europejskich punktów odniesienia w gminach poszukiwania stanu, ministerstw federalnych lub administracji europejskich z możliwością dostępu do wyższej służby cywilnej, organizacji pozarządowych lub branży.... [-]

Niemcy Ludwigsburg
Październik 2019
Język angielski,Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku