HTW Berlin University Of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

HTW Berlin Największa uczelnia w Berlinie Nauk Stosowanych

Z studentów z ponad 13.000, Hochschule für Technik und Wirtschaft (HTW) Berlin jest największym Uniwersytet Nauk Stosowanych w Berlinie. Z około 70 kursów licencjackich i magisterskich w zakresie inżynierii, ekonomii, technologii informacyjnej, Kultury i Designu, zakres kwalifikacji, które świadczymy jest imponująca. Zarówno kompaktowa i zorientowane na praktykę, nasze kierunki studiów mogą być uzupełnione nauczania języków obcych i umiejętności kluczowych. Rankingi i konsekwentnie założona nas jako jeden z czołowych dostawców nowoczesnej i profesjonalnej edukacji. Nasze usługi obejmują dobrze wyposażoną bibliotekę, nowoczesne centrum komputerowego oraz szeroką gamę zajęć sportowych.

Nagrodzona uniwersytet Cieszący się doskonałą opinią naukową, HTW Berlin otrzymał wiele nagród za wyjątkową innowacje w sektorze uniwersyteckim; dla naszych wewnętrznych reform zarządzania; pakiety konsultacji i usług oferowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz firm rozpoczynających działalność; i dla naszego zaangażowania na rzecz równości płci i wolności bariery. Rankingi i konsekwentnie założona nas jako jeden z czołowych dostawców nowoczesnej i profesjonalnej edukacji.

Badania, nauczanie i badania w dwóch miejscach Badania, nauczanie i badania w HTW Berlinie wykonywane są w dwóch miejscach: w kampusie Treskowallee w Karlshorst i kampusu Wilhelminenhof w Oberschöneweide. Obie lokalizacje mają długą i dumną historię: wymienione budynki na kampusie Treskowallee wcześniej służył jako szkoły i podczas NRD, jako Kolegium Ekonomicznego. Kampus Wilhelminenhof ma długą i bogatą tradycję jako centrum innowacji przemysłowych. Położony w berlińskiej Południowo-Wschodniej, to gościł dwóch znanych firm, Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft (AEG) i Kabelwerke Oberspree (KWO).

Lokalizacje

Berlin

HTW Berlin

Address
Wilhelminenhofstraße 75A, Berlin
12459 Berlin, Berlin, Niemcy