Przeczytaj oficjalny opis

HTW Berlin Największa uczelnia w Berlinie Nauk Stosowanych

Z studentów z ponad 13.000, Hochschule für Technik und Wirtschaft (HTW) Berlin jest największym Uniwersytet Nauk Stosowanych w Berlinie. Z około 70 kursów licencjackich i magisterskich w zakresie inżynierii, ekonomii, technologii informacyjnej, Kultury i Designu, zakres kwalifikacji, które świadczymy jest imponująca. Zarówno kompaktowa i zorientowane na praktykę, nasze kierunki studiów mogą być uzupełnione nauczania języków obcych i umiejętności kluczowych. Rankingi i konsekwentnie założona nas jako jeden z czołowych dostawców nowoczesnej i profesjonalnej edukacji. Nasze usługi obejmują dobrze wyposażoną bibliotekę, nowoczesne centrum komputerowego oraz szeroką gamę zajęć sportowych.

Nagrodzona uniwersytet Cieszący się doskonałą opinią naukową, HTW Berlin otrzymał wiele nagród za wyjątkową innowacje w sektorze uniwersyteckim; dla naszych wewnętrznych reform zarządzania; pakiety konsultacji i usług oferowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz firm rozpoczynających działalność; i dla naszego zaangażowania na rzecz równości płci i wolności bariery. Rankingi i konsekwentnie założona nas jako jeden z czołowych dostawców nowoczesnej i profesjonalnej edukacji.

Badania, nauczanie i badania w dwóch miejscach Badania, nauczanie i badania w HTW Berlinie wykonywane są w dwóch miejscach: w kampusie Treskowallee w Karlshorst i kampusu Wilhelminenhof w Oberschöneweide. Obie lokalizacje mają długą i dumną historię: wymienione budynki na kampusie Treskowallee wcześniej służył jako szkoły i podczas NRD, jako Kolegium Ekonomicznego. Kampus Wilhelminenhof ma długą i bogatą tradycję jako centrum innowacji przemysłowych. Położony w berlińskiej Południowo-Wschodniej, to gościł dwóch znanych firm, Allgemeine Elektrizitäts-Gesellschaft (AEG) i Kabelwerke Oberspree (KWO).

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

HTW Berlin University Of Applied Sciences

Nasz program nauczania wyłącznie w języku angielskim jest przeznaczony dla inżynierów, przyrodników, menedżerów, inżynierów przemysłowych i podobnych specjalistów. Ma on ... [+]

Studia podyplomowe - Life Science Management Branża life science jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki na świecie. Zgodnie z międzynarodowym zasięgiem tej branży doświadczenie przywództwa międzykulturowego zyskuje na znaczeniu. Studia podyplomowe magisterskie Life Science Management w HTW Berlin przygotowują wykwalifikowanych młodych profesjonalistów idealnie do tego międzynarodowego środowiska pracy w branży biotechnologicznej i farmaceutycznej. Optymalnie przygotowany na przyszłe stanowiska z większą odpowiedzialnością Nasz program studiów, prowadzony wyłącznie w języku angielskim, jest dedykowany inżynierom, naukowcom zajmującym się naukami przyrodniczymi, kierownikom przedsiębiorstw, inżynierom przemysłowym i innym podobnym pracownikom. Ma on na celu wykorzystanie istniejącej wiedzy do konkretnych problemów w naukach przyrodniczych i uzupełnienie tej kompetencji o wiedzę branżową i doświadczenie menedżerskie. Program obejmuje szeroki zakres tematów, co pozwala zrozumieć cały łańcuch wartości z różnych perspektyw. Jako absolwent tego programu, jesteś doskonale przygotowany do międzynarodowego środowiska pracy w ramach nauk przyrodniczych i jesteś w stanie łatwo dostosować się do odpowiednich procesów pracy. Life Science Hotspot Berlin The HTW znajduje się w jednej z najciekawszych i najbardziej różnorodnych stolic na świecie. Dzięki międzynarodowemu stylowi życia, wysokim standardom życia, przystępnym kosztom utrzymania i szerokiej ofercie zajęć w wolnym czasie Berlin przyciąga studentów z całego świata, którzy studiują, mieszkają i pracują. "Kapitał zdrowia" Berlin jest jednym z najważniejszych miejsc nauki w Niemczech. Połączenie biotechnologii, inżynierii medycznej i firm farmaceutycznych, instytutów badawczych i instytucji publicznych jest wyjątkowe i zapewnia doskonałe środowisko biznesowe dla współpracy na wszystkich poziomach. Berlin ma około:... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studying at HTW Berlin - Corporate video

HTW Motorsport
Address
Wilhelminenhofstraße 75A, 12459
Berlin, Berlin, Niemcy