Fresenius University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Fresenius University of Applied Sciences

Od jego głównym kampusie w Idstein w pobliżu Wiesbaden, Uniwersytet Nauk Stosowanych Fresenius może spojrzeć wstecz na ponad 167 lat tradycji w nauczaniu nauk. W 1848 roku Carl Remigius Fresenius założył Fresenius Laboratorium Chemiczne, która poświęciła się od samego początku do praktycznej pracy laboratoryjnej, jak i edukacji. Certyfikacja jako prywatny sponsorowany, zatwierdzony przez państwo uczelni nauk stosowanych, a następnie w 1971 r.

Obecnie uczelnia oferuje w pełnym i niepełnym wymiarze godzin stopni licencjata i magistra, jak również szkolenia zawodowego i dalszego kształcenia w swojej siedzibie w Idstein i jej kampusach w Kolonii, Hamburgu, Monachium, Düsseldorfie, Frankfurcie, Berlinie i Nowym Jorku. Kursy są przeznaczone na różnych wydziałach: Chemistry & Biology Zdrowotna, ekonomia & Media i Design.

Jednak ten środek komunikacji czysto rynkowy ma absolutnie żadnego wpływu na ramy prawne na Uniwersytecie Nauk Stosowanych Fresenius. Szkoły nie są substytutem dla wydziałów, ale umożliwiają dział marketingu uniwersytetu nie tylko przedstawienie kierunków studiów, które silnie uprawiane w wielu w ostatnich latach, na rynku w sposób bardziej przejrzysty i koncentruje sposób, ale również w celu lepszego zaspokojenia potrzeby przyszłych i obecnych studentów. W związku z tym, wszystkie komitety przewidziane prawem uczelni i ich organizacji w różnych kierunkach będzie nadal zachowują swoją ważność i znaczenie w przyszłości.

Lokalizacje

Idstein

Hochschule Fresenius

Address
Fresenius University of Applied Sciences
Limburger Straße 2
65510 Idstein

65510 Idstein, Hesja, Niemcy
Telefon
0800 7245 834

Berlin

Address
Jägerstraße 32, 10117 Berlin
Berlin, Berlin, Niemcy

Monachium

Address
Infanteriestraße 11A, 80797 München
Monachium, Bawaria, Niemcy

Wiesbaden

Address
Moritzstraße 5, 65185 Wiesbaden
Wiesbaden, Hesja, Niemcy

Hamburg

Address
Alte Rabenstraße 1, 20148 Hamburg
Hamburg, Hamburg, Niemcy