HMKW

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft

Badanie w HMKW otwiera ekscytujące perspektywy w sektorze mediów. Niezależnie od tego, czy chodzi o projektowanie, dziennikarstwo i komunikację, zarządzanie mediami i wydarzeniami, czy medycynę i psychologię biznesu, w Berlinie, Kolonii i Frankfurcie nad Menem uczysz się w sposób praktyczny i nowoczesny.

Prywatna uczelnia jest uznawana przez państwo i akredytowana instytucjonalnie przez Radę Naukową. Wszystkie kursy są uznawane na arenie międzynarodowej i akredytowane przez FIBAA.

Nasi profesorowie i wszyscy nauczyciele wykorzystują swoje doświadczenie bezpośrednio w praktyce pedagogicznej, gdzie solidne wykształcenie akademickie połączone jest z innowacyjną, praktyczną pracą. Będziesz aktywnie wspierany w trakcie studiów i na rynku pracy.

HMKW łączy solidne wykształcenie akademickie z pracą w różnych praktycznych projektach. Współpracujemy z wieloma uznanymi instytucjami i instytucjami biznesowymi, które uzupełniają program nauczania o bardzo prawdziwe pytania i zadania projektowe. Sieci te oferują możliwości wejścia na rynek i kariery.

Kursy mają na celu nabycie teoretycznego zrozumienia i praktycznych umiejętności. Pod koniec studiów będziesz miał szeroki wachlarz umiejętności do kariery w sektorze kreatywnym, medialnym i biznesowym.

Po sześciu semestrach (klasyczne studia licencjackie) lub ośmiu semestrach (podwójne, zintegrowane programy Bachelor) będziesz dumny ze swoich osiągnięć i sukcesu.

Programy magisterskie prowadzone są w języku angielskim w Berlinie oraz w języku niemieckim w Kolonii. Możesz uczyć się poza pracą lub w pełnym wymiarze godzin. HMKW uczestniczy w programie ERASMUS i zobowiązuje się do wymiany i współpracy z europejskimi i nieeuropejskimi studentami i uniwersytetami.

Lokalizacje

Berlin

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Ackerstraße 76

13355 Berlin, Berlin, Niemcy
Telefon
+49 30 467769300

Kolonia

HMKW

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft GmbH
Höninger Weg 139

50969 Kolonia, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy
Telefon
+49 30 467769300

Frankfurt

Address
HMKW Hochschule für Medien, Kommunikation und Wirtschaft Theodor-Heuss-Allee 108 (Erdgeschoss) 60486 Frankfurt
Frankfurt, Hesja, Niemcy