Furtwangen University/HFU Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Tworzenie przyszłości poprzez innowacje od ponad 160 lat

Furtwangen University (HFU) jest dumna ze swojej ponad 160-letniej historii wysokiej jakości nauczania, badań stosowanych i silnej orientacji międzynarodowej. Jesteśmy wysoko w rankingu zarówno przez studentów, jak i pracodawców w tabelach ligowych uniwersytet w Niemczech, a nasz doskonałą reputacją zwraca studentów z całych Niemiec, a także z ponad 80 krajów na całym świecie.

Z trzech kampusach, dziesięciu wydziałach i 41 innowacyjnych i praktycznych kierunków studiów, zarówno na poziomie licencjata i magisterskich, HFU oferuje szeroką gamę możliwości akademickich. Nasi studenci korzystają z doskonałych warunków do nauki o małych grupach studyjnych i osobisty kontakt z profesorami. Oferujemy również znakomite usługi wsparcia i ułatwień, w tym ultra-nowoczesnych laboratoriach, infrastruktury IT, high-tech i jeden z najlepszych bibliotek w Niemczech. To wszystko składa się na wspaniałe doświadczenie uczenia się z perspektywy zawodowe pierwszej stawki.

Dlaczego warto wybrać nas?

Nowoczesne, innowacyjne kierunki studiów Najwyższej jakości nauczania i badań Szkolenie w zakresie najnowocześniejszych technologii silnym praktyczny aspekt Skupić się na umiejętności pracy istotne Międzynarodowy nacisk kierunków studiów Optymalne wsparcie studentów i nadzór Doskonałe możliwości pracy

HFU Szkoła Biznesu jest mocno ustalone centrum doskonałości, znany ze swego pionierskiego ducha i dynamicznej atmosferze. Ponad 1000 ludzi biznesu, które ukończył z nami od naszego powstania w 1995 roku. Oferujemy w pełni akredytowane, wysoko w rankingu stopni biznesowych dostosowanych do potrzeb rynku pracy międzynarodowej. Na HFU Business School, dostaniesz najwyższej kwalifikacje zawodowe, co pozwala grać z powodzeniem udział w globalnej gospodarce 21 wieku. I to jest obietnica!

Otoczony przez naturalne piękno regionu Schwarzwaldzie w południowych Niemczech, HFU Business School zapewnia doskonałe miejsce na studiach.

Lokalizacje

Villingen-Schwenningen

Address
Robert-Gerwig-Platz 1
78120 Villingen-Schwenningen, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Baden-Baden

Address
Jakob-Kienzle-Str.17
78054 Baden-Baden, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium