Przeczytaj oficjalny opis

Biberach University - tętniące życiem uniwersytecki w dziedzinie budownictwa, energetyki, biotechnologii i zarządzania przedsiębiorstwem

Tradycyjnie, Szkoła Budownictwa jest Uniwersytet Biberach dla architektury klasycznych dyscyplin i inżynierii lądowej. Specjalna odróżnić te programy studiów: Zarządzanie projektem (budownictwo) oraz Business Administration (Budownictwo i nieruchomości). Kierując się wizją energii HBC rozszerzyła swoją ofertę akademickie w dziedzinie efektywności energetycznej: Kursy energetyki i forma energii młodych specjalistów - inżynierów, jak kupców - dla tego przyszłego zadania. Nacisk w nauczaniu i badaniach naukowych w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Jednocześnie stanowi HBC z biotechnologii to całkowicie nowe podejście. Kursy Pharmaceutical Biotechnology i biotechnologii przemysłowej oferują wykształcenie naukowe, uzupełnione bieżących projektów badawczych.

Akademia Biberach University oferuje kursy podyplomowe w niepełnym wymiarze godzin oraz bogaty Szkoleń i Konferencji program szkolenia zawodowego.

Ogólnopolskie rankingi uczelni świadczą o jakości HBC w nauczaniu i badaniach naukowych: Wielokrotnie otrzymał najwyższe noty HBC!

Jakie dyski Biberach University

Poprzez swoje programy studiów w dziedzinie systemów energetycznych architektury i budownictwa, inżynierii lądowej i klimatu, a także zarządzania i biotechnologii, Biberach Uniwersytet ma naukowych i zarazem praktycznego konfrontacji człowieka, środowiska i energii. Istnienie człowieka jest oparte na obecności energii w różnych formach i ich zastosowania. W szczególności, podstawowe i bezpieczeństwa Potrzeby ludzi w obudowie polowej, zatrudnienia, klimatu i zdrowia są coraz bardziej holistyczne i zdominowana przez racjonalnego i rozsądnego korzystania z energii.

Biberach University rozumie naukowej analizy człowieka i energii jako stałego procesu w regionalnych i globalnych zmian społecznych i nadać im odpowiednie nauczanie oparte oferuje studentom studiów licencjackich i kolejnych. Oferty badań są regularnie oceniane, dostosowany i rozszerzony poprzez, na przykład, Dual modele studyjne. Regionalne i międzynarodowe sieci do uniwersytetów i gospodarki wzmocnić naszą międzynarodową rangę.

Wizja Biberach University można opisać za pomocą następujących zasad:

. 1 Biberach Uniwersytet oznacza innowacyjną, kwalifikacji zawodowych i praktycznej szkolenia inżynierów z najwyższej wydajności, skuteczności i jakości.

. 2 Biberach Uniwersytet obsługiwane z ich oferty szkoleniowej składek do rozwiązywania bieżących problemów energetycznych i klimatycznych.

. 3 Biberach Uniwersytet ma odpowiednią wielkość w celu zapewnienia niezależności, efektywności i atrakcyjności podobni.

. 4 Biberach Uniwersytet działa regionalnym i międzynarodowym, utrzymuje strategiczne sojusze w części z innych uczelni.

. 5 Biberach Uniwersytet jest atrakcyjnym partnerem w zadaniach badawczych, rozwojowych i usługowych dla firm regionalnych i krajowych.

. 6 Uczelnia znajduje się ich względną wagę świadomi szanowanej instytucji edukacyjnej w mieście i dzielnicy Biberach i przyczynia się do ich budowania wizerunku i profilowania przy ul.

Programy prowadzone przez:
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Biberach Uniwersytet jako centrum doskonałości w zakresie budownictwa i nieruchomości oferuje wiele korzyści: szkolenia kwalifikowanej, intensywne kontakty zarówno między ... [+]

Magister Business Administration (Budownictwa i Nieruchomości)

Biberach Uniwersytet jako centrum doskonałości w zakresie Budownictwo / Nieruchomości oferuje wiele korzyści: szkolenia wykwalifikowanych, intensywne kontakty zarówno między nauczycielami i uczniami, jak i dla gospodarki i na uczelniach zagranicznych oraz związanej ciągłej aktualizacji nauczania - wszystko to sprawia, że ​​nasi absolwenci rozchwytywanych specjalistów w gospodarka.

Test Wydział Zarządzania Biberach Uniwersytet kształci menedżerów biznesowych, w uzupełnieniu do ich edukacji biznesowej An specjalizacja przemysł nabyć w branży budowlanej i nieruchomości. Studenci zapoznają się z zagadnieniami branżowych zarządzania korporacyjnego oraz kwalifikacje do przejęcia funkcji kierowniczych i zarządzających w danej branży.... [-]

Niemcy Biberach Ulm Wielka Brytania London Szwajcaria Zürich  + 3 Więcej
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Program Master Energia i Building Systems (EGS) związana jest z gwałtownym wzrostem w ostatnich latach, środowiska, energii i wymagań klimatycznych dotyczących projektowa ... [+]

Mistrz Energia i Building Systems stosuje się do dnia 15 stycznia 2017!

61 więcej miejsc: Biberach University buduje programów magisterskich w dziedzinie energetyki i biotechnologii z

Program Master Energia i Building Systems (EGS) związana jest z gwałtownym wzrostem w ostatnich latach, środowiska, energii i wymagań klimatycznych dotyczących projektowania, budowy i eksploatacji budynków i systemów energetycznych. Przykłady obejmują całościowe kwestie systemowe w planowaniu i eksploatacji budynku i przetwarzania transakcji ogólne zagadnienia dotyczące jakości. Budynek techniczny handluje przykłady transgranicznej sieci dzięki automatyzacji budynku, ewolucji elewacji od pasywnego do aktywnego urządzenia, zoptymalizowanych koncepcji zarządzania, itp Przykłady wydajności energetycznej obejmują rozwój specyficznych pojęć obszaru energii lub planowanie i wdrażanie systemów zarządzania energią.... [-]

Niemcy Biberach Ulm Wielka Brytania London Szwajcaria Zürich  + 3 Więcej
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Hochschule Biberach University Of Applied Science

Stopień magistra Inżynierii Lądowej w Biberach University opracowali i uzupełnione w kawalerskim zawartości głównie technicznych elementów zarządzania, zarządzania projek ... [+]

Magister Inżynierii Lądowej

Stopień magistra Inżynierii Lądowej w Biberach University opracowali i uzupełnione w kawalerskim zawartości głównie technicznych elementów zarządzania, zarządzania projektami i przez stosowane Bauinformatik, programy infrastrukturalne i kalkulacji metod elementów skończonych. Badania naukowe specjalnej zawartości technicznej jest obsługiwana dzięki ścisłej współpracy z instytutami Biberach University interdyscyplinarnym.

Tutaj nacisk według kierunków z poprzedniego szkolenia licencjata lub magistra (np: inżynierii budowlanej, transportu, hydrauliczne), skłonności i doświadczenie zawodowe są ustawione zróżnicowane.

W celu umożliwienia pozycję w niepełnym wymiarze czasu zawodowe inżyniera lub inżyniera budownictwa główny program, elementy e-learning, kursy blokowe mają umożliwić vorgesehen.um niepełnym wymiarze godzin, elementy e-learning, kursy blokowe są świadczone.... [-]

Niemcy Biberach Ulm Wielka Brytania London Szwajcaria Zürich  + 3 Więcej
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 semestry
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Hochschule Biberach University Of Applied Science

Nasi uczniowie będą przygotowane przy użyciu metod i technik przetwarzania (dużych) projektów i imprez dla wiedzy praktycznej aplikacji do złożonych wymagań w życiu zawod ... [+]

Mistrz Project Management (Cywilnego (-in))

Nasi uczniowie będą przygotowane przy użyciu metod i technik przetwarzania (dużych) projektów i imprez dla wiedzy praktycznej aplikacji do złożonych wymagań w życiu zawodowym - towarzyszyły seminaria i projekty pilotażowe w pracy zespołowej.

Na dzień Udział w Akademii jest ograniczona do czwartku do soboty. Więc uczniowie jest możliwe, mimo studiów w pełnym wymiarze czasu pracy do 20 godzin tygodniowo.

Kursy pierwszej i drugiej połowie są niezależne. Badanie może być w związku z tym rozpoczęła się w semestrze zimowym i letnim semestrze.

Semestr zimowy kompetencje społeczne Praca zespołowa / szk... [-]
Niemcy Biberach Ulm Wielka Brytania London Szwajcaria Zürich  + 3 Więcej
Październik 2019
Niemiecki
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku