Przeczytaj oficjalny opis

Inżynieria, ekonomia i zarządzanie, nauki społeczne i pielęgniarskie stanowią filary nauczania na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Esslingen . Około 5600 studentów uczestniczących w 11 wydziałach, oferując łącznie 25 licencjatów i 11 programów studiów magisterskich.

Ścisłe powiązanie uniwersytetu z gospodarką, organizacjami przemysłowymi i komercyjnymi zapewnia wysoki stopień praktycznej orientacji w ramach odrębnego programu nauczania.

Studenci mają dostęp do ponad 50 bardzo nowoczesnych laboratoriów na trzech kampusach realizujących projekty rozwojowe zlecone przez przemysł - interdyscyplinarne badania nad wiodącymi tematami w pracy socjalnej i zdrowiu prowadzone są z rozbudowaną siecią instytucjonalną. Uniwersytet osiąga stałe pozycje na uniwersytecie.

Zaszeregowanie

Wyniki rankingu Uniwersytetu w Esslingen mówią same za siebie. Czy to w tabelach rankingowych Centrum Rozwoju Uniwersytetów (Centrum für Hochschulentwicklung, CHE), publikowanych przez ZEIT Student Guide lub czasopisma "Wirtschaftswoche", "Junge Karriere" i "Handelsblatt", Uniwersytet Esslingen jest zawsze jednym z najlepszych w Niemcy. Ocena "bardzo dobra" jest regularnie przyznawana za szkolenia i programy praktyczne Esslingen.

Doskonała edukacja i szkolenia

Jesteśmy za doskonałością w edukacji i szkoleniach. Budzimy entuzjazm do podejmowania wyzwań związanych z inżynierią, zarządzaniem i wykonywaniem zawodów społecznych wśród młodych ludzi. Zachęcamy i wspieramy naszych uczniów w rozwijaniu tych osobistych cech, które umożliwią im podjęcie obowiązków zawodowych i społecznych.

Kwalifikacje naukowe

Nasze programy studiów również kwalifikują studentów do kariery naukowej. Dzięki naszemu zaawansowanemu szkoleniu specjalistycznemu umożliwiamy osobom, które już pracują w zawodzie, poszerzanie i poszerzanie wiedzy.

Badania stosowane

Zapewniamy naszym działaniom badawczym wysoki priorytet. Są praktyczne, zorientowane na przyszłość, niezależne i wzbogacają nasze nauczanie. Nieustannie poszerzamy nasze kompetencje badawcze i angażujemy naszych studentów w to samo.

Sieci

Dzięki naszym lokalnym kontaktom i globalnym sieciom zapewniamy, że nasze nauczanie jest praktycznie ukierunkowane i że istnieje wysoki stopień wzajemnego transferu. Tworzymy synergie poprzez systematyczną współpracę z naszymi partnerami.

Międzynarodowość

Prowadzimy międzynarodowe i międzykulturowe wymiany. To motywuje naszych studentów do rozważenia kariery w środowisku globalnym i zapewnia im niezbędne umiejętności.

Akredytacja

"Programy mistrzowskie w Esslingen były jednymi z pierwszych, które uzyskały akredytację w Niemczech i są regularnie reskredytowane przez ASIIN. ASIIN jest odpowiedzialna za sprawdzanie i certyfikowanie programów uniwersyteckich STEM, a także programów interdyscyplinarnych zawierających przedmioty z dziedziny STEM.

Jako program studiów magisterskich dla absolwentów STEM o profilu przemysłowym, programy magisterskie Esslingen ściśle współpracowały z ASIIN, aby pomóc im w dalszym rozwoju w wysokiej jakości i międzynarodowym uznaniu. "

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Esslingen University of Applied Sciences

W ostatnich latach systemy samochodowe zwiększyła się liczba, zakres i złożoność. Przemysł motoryzacyjny stoi przed ogromnym wyzwaniem ze względu na wzrost konkurencji i ... [+]

INNOWACYJNA I MIĘDZYNARODOWA Zbuduj swoją karierę w systemach motoryzacyjnych Studiuj w sercu europejskiego przemysłu motoryzacyjnego Naucz się pracować w środowisku interdyscyplinarnym i międzykulturowym Ucz się angielskiego - mieszkasz w Niemczech

"Doświadczenie, które zmienia twoje życie" - Alfonso Rivera, klasa ASM 2014

W ostatnich latach wzrosła liczba, zakres i złożoność systemów motoryzacyjnych. Przemysł motoryzacyjny stoi przed ogromnym wyzwaniem ze względu na wzrost konkurencji i stale rosnących wymagań w zakresie kosztów, aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa i oszczędności paliwa. Wyzwania te można spełnić jedynie poprzez rozszerzenie i sieciowanie obecnych systemów motoryzacyjnych. Pomimo rosnącej złożoności, bezpieczeństwa systemów o większej dostępności i niezawodności, muszą być realizowane. Rozwój takich systemów wymaga specjalistycznych kwalifikacji i wiedzy oraz umiejętności i chęci do pracy w zespole interdyscyplinarnym i międzynarodowym. Celem kursu jest przekazanie tych umiejętności. ZBUDUJ SWOJĄ KARIERĘ W SYSTEMACH MOTORYZACYJNYCH ... [-]
Niemcy Esslingen
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Esslingen University of Applied Sciences

Międzynarodowość jest bardzo ważnym elementem w Esslingen University. Oferujemy możliwość dla studentów z różnych środowisk kulturowych, aby studiować, pracować i żyć raz ... [+]

MEng in Design and Development for Mechanical and Automotive Engineering

Międzynarodowość jest bardzo ważną cechą Graduate School Esslingen Univer sity. Mamy studentów z różnych środowisk kulturowych studiujących, pracujących i mieszkających razem. Ta międzykulturowa wymiana i współpraca stanowią dużą wartość dodaną dla naszych studentów magisterskich.

Esslingen Uniwersytet utrzymuje regularne kontakty z wielu głównych międzynarodowych firm. Jest to ważne dla rozwoju, planowania i nauczania naszych programów i ma ogromne znaczenie podczas praktycznego semestru uczniów. Kursy mistrzowskie Esslingen University są regularnie akredytowane przez renomowanych stowarzyszeń, takich jak FIBAA i ASIIN. ESSLINGEN - IDEALNE MIEJSCE NA STUDIA... [-]

Niemcy Esslingen
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Esslingen University of Applied Sciences

Esslingen University of Applied Sciences, Graduate School (MBA)
Address
Esslingen University of Applied Sciences Flandernstrasse 101
D-73732 Esslingen, Badenia-Wirtembergia, Niemcy
Witryna
Telefon
+49-711-397-4466