Goethe University Frankfurt

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem

Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem, Umieszczone wśród najlepszych międzynarodowych uniwersytetów badawczych, oferuje szeroki wybór programów akademickich, zróżnicowaną grupę instytutów badawczych oraz nacisk na interdyscyplinarne podejście do rozwiązywania złożonych problemów. Uczelnia nosi imię Johann Wolfgang von Goethe, urodzonego we Frankfurcie znanego ze swoich erudyta wkładów do wyjątkowych, nauki, literatury i filozofii.

Założona w 1914 roku z funduszy prywatnych i zainspirowana dziedzictwem europejskiego Oświecenia, Goethe University wyróżnia się jako pionierskie "uniwersytet obywatelskiej" -A Historia uczelni jest jednym z otwartości i udziału społeczeństwa.

Dziś, Goethe University jest jednym z niewielu uczelni w Niemczech, która cieszy się znaczną finansowania publicznego obok autonomii administracyjnej i zdolności do tworzenia prywatną żelaznego. W uczelni z wyposażeniem, model finansowania rzadkie w niemieckim systemie szkolnictwa wyższego, GU cieszy się znaczną swobodą od kontroli państwa, jeśli chodzi o szczegóły, jak nowoczesny uniwersytet powinien być uruchamiany, w tym powoływanie profesorów. Wyposażenie, które jest zbudowane zostaną zainwestowane w szczególności w promowaniu doskonałą atmosferę, w której na badania, badania, myślenia i tworzenia.

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny

Bardzo dobrym przykładem takiego wsparcia ze strony obywateli Frankfurcie jest "globalne" Goethe Goes program stypendialny. Dzięki wsparciu Johanna-Quandt-Fundacji Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania (sprawdź rozwijanego menu po prawej stronie). W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny jest projektem ground¬breaking i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, które są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe CENTRA). Jeśli podstawowa motywacja jest badań, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo!

Kluczowe dane na Uniwersytecie Goethego (2016)

• Ponad 47.000 studentów uczestniczących • Około 7000 studentów zagranicznych • Międzynarodowy profil: Wiele nowo mianowanych profesorów z zagranicy, jak dla nas to jest jakość, która nie liczy się przynależność • Po trzecie finansowania partii • W dużym badaniu studenckiego, około 80% uczniów polecany studiuje na Uniwersytecie Goethego.

Miasto

Położony w najbardziej kosmopolitycznym i międzynarodowym miastem Niemiec, uniwersytet przyciąga różnorodnych kompozycji studentów i naukowców z całego świata. Studenci Goethego korzyści ze studiowania i życia we Frankfurcie, największe centrum finansowe i handlu w Europie, z dużą ilością możliwości do nauki i praktyki mówiących po niemiecku. Dziś, Frankfurt jest oceniane wśród najlepszych 10 najbardziej znośny miast na świecie (wg Mercer Human Resource Consulting).

Goethe University został założony w 1914 roku

Goethe University został założony w 1914 roku jako "uniwersytet obywatelskiej" A unique finansowanego przez zamożnych obywateli w Frankfurt, Niemcy. W 1932 roku po nazwie jednego z najbardziej znanych tubylców miasta, Johann Wolfgang von Goethe, dziś ma ponad 38.000 uniwersytet studentów. Patrząc na osi czasu historii Goethe University, jest jasne, że ostatnia dekada przyniosła znaczących zmian dla uniwersyteckich i że nie ma wyraźnego rozpędu.

Po za liberała czy lewicowy instytucji, Goethe University jest chyba najbardziej znany jako miejsce narodzin wpływowej szkoły frankfurckiej, część Instytutu Badań Społecznych, który zrodził niektóre z wiodących europejskich myślicieli 20thcentury (w tym, na przykład, Theodor Adorno, Max Horkheimer, Jürgen Habermas, Herbert Marcuse, Hans-Georg Gadamer, Martin Buber, Paul Tillich i).

Ze względu rasowych i politycznych napięć w okresie narodowego socjalizmu, blisko jedna trzecia pracowników naukowych uczelni zostały oddalone w tym okresie-więcej niż na jakimkolwiek innym niemieckim uniwersytecie. Goethe University odegrał również ważną rolę w protestach studenckich z 1968 roku, które doprowadziły do ​​rozległych reform edukacyjnych w Niemczech i całej Europie.

Goethe University utrzymuje swoją reputację w naukach społecznych

W ostatnich latach, Goethe University utrzymuje swoją reputację w dziedzinie nauk społecznych, ale dodał, ważne nowe udogodnienia i instytutów badawczych w dziedzinie nauk przyrodniczych, jak również prawa, historii, języków, nauk humanistycznych, sztuki i ekonomię. Jego "klastry doskonałości", interdyscyplinarne ośrodki badawcze, które przyczyniły się do zaostrzenia profil naukowy uniwersytetu, osiągając doskonałe wyniki w różnych obszarach, począwszy od nauk przyrodniczych ("Makromolekularnych Kompleksy") do medycyny ("Cardio-Pulmonray systemu", klaster doskonałości we współpracy z Uniwersytetem w Giessen i Max-Planck-Instytut Badań Serca i Płuc w Bad Nauheim, która prowadzi nowatorskie badania dla nowej terapii chorób serca i płuc) oraz nauk humanistycznych i społecznych ("Formacji normatywnych Zamówienia" ).

Srongly zaangażowana we wspieranie młodych naukowców

Goethe University jest mocno zaangażowana we wspieranie młodych badaczy, oferując znakomite możliwości zarabiania stopień doktora. Na wielu uniwersytetach, naukowcy mają do wyboru między zdobywając doktorat z "tradycyjną" drogę w Niemczech, lub w ramach "zorganizowanego" programu studiów doktoranckich. Na Uniwersytecie Goethego, wszystkie doktoranci mogą ubiegać się o członkostwo w Akademii Absolwent Goethego (stopnia) oraz szkolenia i dostęp unikalne możliwości współpracy, które są znakiem rozpoznawczym programów bardziej uporządkowanych.

Na koniec należy wspomnieć ambitne "think tanki" Uniwersytet w: Frankfurt nowo założonej Instytut Studiów Zaawansowanych (FIAS) oraz Instytut Studiów Zaawansowanych w naukach humanistycznych, który widzi siebie jako laboratorium do innowacyjnej wiedzy w społeczeństwie.

Uniwersytet był również prekursorem w "proces boloński", które przyczyniły się do ułatwienia mobilności studentów i obecnie ponad 40 krajów europejskich poprzez ujednolicenie struktur stopni. Począwszy od roku 2005, Goethe University rozpoczął oferowanie programów pierwszego mistrza i przejście od tradycyjnego niemieckiego Diplom lub Magistra do będzie licencjata i magistra kompletna systemu w semestrze zimowym 2011/12. Dziś, Goethe University oferuje kursy indywidualne i wielu programów studiów w języku angielskim, kolejne wielkie zmiany. Cztery programy magistra ekonomii są prowadzone w całości w języku angielskim, drugi jest dwujęzyczna Program (niemiecki i angielski). Wiele programów magisterskich w dziedzinie nauk przyrodniczych może być również badany bez wszechstronnej znajomości języka niemieckiego, oraz studia doktoranckie w wielu różnych dziedzinach, może być często prowadzone w języku angielskim.

Pierwszy duży uniwersytet w Niemczech, aby stać University Foundation

W 2001 roku, uniwersytet był pierwszy duży uniwersytet w Niemczech, aby zostać University Foundation, co oznacza, że ​​stan Hesji nadal zapewnić środki finansowe na pokrycie większość rocznego budżetu, ale uczelnia będzie w stanie nawiązać prywatną obdarowanie i cieszyć się pełną administracyjne autonomię w sprawach takich jak terminy wydziału. Goethe University ma teraz stowarzyszenie absolwentów i solidne € 145,5 podniósł miliony (Feste Zusagen mit eingerechnet) i stworzył ponad 50 nowych obdarzony i wizytujących profesorów-ważne ponowne potwierdzenie tożsamości uniwersytetu jako "uniwersytet obywatelskiej".

Hesji zainwestuje łącznie 1,2 mld €, aby pomóc stworzyć prawdziwą środowiska kampusu we Frankfurcie w trzech różnych miejscach: Campus Westend dla nauk humanistycznych i społecznych, Campus Riedberg dla nauk przyrodniczych i Campus Niederrad dla medycyny. Była głównym kampusie Bockenheim, który pochodzi z czasów założycieli uniwersytetu, nie będzie już w użyciu, gdy nowy budynek jest kompletny.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć MA » Widzieć MSc - Magisterskie » Widzieć MSc - HealthcareStudies »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Master Of Arts W Antropologii Społecznej I Kulturowej / Etnologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Program Master nadaje głęboką wiedzę z zakresu antropologii kulturowej i etnologii Europejskiej i oferuje specjalistyczną wiedzę w kluczowych obszarach w obrębie tego tematu. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Program Master nadaje głęboką znajomość Antropologia kulturowa i Etnologii Europejskiej i oferuje specjalistyczną wiedzę w kluczowych obszarach w obrębie tego tematu. Antropologia kulturowa i Etnologii Europejskiej linki ustalone międzynarodowo badań i programów nauczania w tym, co jest znane jako antropologii społecznej i kulturowej z Europejskiego etnologii, podmiotu, który opracował niedawno w Niemczech i wyłoniła się z dawnego dyscypliny folkloru. Głównym celem badania jest przedmiotem badań empirycznych w procesach kulturowych we współczesnych społeczeństwach. Jako przedmiot wiedzy, kultury obejmuje praktyki grup i społeczeństw, artefaktów, rozwoju wiedzy oraz warunków komunikacyjnych. Kultura jest ujawnione, na przykład, różnice w języku, metod pracy, instytucji społecznych i moralnych i estetycznych orientacjach. Przedmiotem, opracowuje kulturę w sensie antropologicznym jako warunku koniecznego, procesu i produktu myśli i działań ludzkich. Głównym celem przedmiotu jest na rozwój kultury we współczesnych społeczeństwach europejskich. Europejska koncentruje się w badaniach i nauczaniu... [-]

Master Of Arts W Filozofii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Master w filozofii badań zorientowanych. Program magistra filozofii ma na celu pogłębienie spostrzeżenia studentów w systematycznym i historycznym wielości problemów filozoficznych, aby zakończyć panowanie wyuczonych technik pracy naukowej i umożliwić studentom do prowadzenia samodzielnej pracy filozoficznej. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Test Magister Filozofii Badanie jest zorientowany. Program magistra filozofii ma na celu pogłębienie spostrzeżenia studentów w systematycznym i historycznym wielości problemów filozoficznych, aby zakończyć panowanie wyuczonych technik pracy naukowej i umożliwić studentom do prowadzenia samodzielnej pracy filozoficznej. Z jednej strony program studiów przewiduje konfrontacji naukowej z filozofii w jej systematyczny szerokości i umożliwia studentom zdobycie wiedzy naukowej i umiejętności w radzeniu sobie z obu historycznych i aktualnych problemów filozoficznych. Z drugiej strony Program magistra przewiduje utworzenie poszczególnych głównych dziedzinach nauki, w której student nabywa pogłębioną wiedzę i zrozumienie i uczy rozwijać swoją pozycję i jej bronić. Pod koniec studiów student powinien nabyć zdolność do podejmowania formalnych i kontekstowo odpowiednie składki do specjalistycznych dyskusji filozoficznych. Studenci filozofii pogłębić swoje centralne kompetencji kluczowych w trakcie studiów, a mianowicie możliwość przećwiczenia analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, o argumentację, w radzeniu sobie z... [-]

Master Of Arts W Historii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Badanie Oczywiście jeden rok pański w Seminarium Historii Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie wynika z czteroletniego programu Studia licencjackie i umożliwia studentowi, w ramach drugiego etapu kwalifikacji, aby sprostać wyzwaniom współczesnego społeczeństwa opartego na wiedzy. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Badanie Oczywiście jeden rok pański w Seminarium Historii Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie wynika z czteroletniego programu Studia licencjackie i umożliwia studentowi, w ramach drugiego etapu kwalifikacji, aby sprostać wyzwaniom współczesnego społeczeństwa opartego na wiedzy. Program studiów jest pomyślany jako obejmujące szerokie przedziały czasowe tak, że głębokie spostrzeżenia mogą być rozwijane historii kultur sprzed greckich aż do współczesnej historii. Podczas badania przebiegu badań zorientowanych magisterskiej student nabywa zdolności do badań historycznych złożony temat, to wyjaśnić i przedstawić go w różnych formach. Podstawowe kompetencje do pracy naukowej są pogłębiony w programie wydarzeń, a następnie zostały wykorzystane do przeprowadzenia konkretnego projektu badawczego. Głównym obszarem zainteresowania programu studiów jest na umożliwienie samowystarczalna i osobiście odpowiedzialną pracę z szeroką gamą jednostek wiedzy w celu podjęcia szeroko zakrojone prace badawcze i przetworzyć, zrozumieć i sklasyfikowania wielość informacji. Rozpoczęcie programu Program rozpoczyna się na początku... [-]

Master Of Arts W Międzynarodowych Badaniach Studiów / Pokojowych I Konfliktowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Program badań zorientowanych magistra Studiów Międzynarodowych / Pokoju i Studiów konflikt jest oferowany wspólnie przez Goethe Universität we Frankfurcie i Technische Universität Darmstadt we współpracy z Instytutem Badań nad Pokojem we Frankfurcie. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Zorientowana na badaniach Program Master w międzynarodowych badaniach / pokój i konflikty Studies jest oferowany wspólnie przez Goethe Universität we Frankfurcie i Technische Universität Darmstadt we współpracy z Instytutem Badań nad Pokojem we Frankfurcie. Program studiów przyjmuje podejście społeczno-naukowych i oferuje wiedzę teoretyczną i normatywną na skrzyżowaniu między pokoju i badań konfliktu, stosunków międzynarodowych, teorii politycznej i filozofii, i stosuje tę wiedzę do aktualnych problemów porządku regionalnym i globalnym. Studenci są zaznajomieni z opiera się teoretycznie i normatywnie założył perspektywy na krajowych, ponadnarodowych i globalnych procesów socjalizacji i nabywają zdolności do podejmowania zróżnicowanej analizy konfliktów wewnątrz i między państwami, a także rozważyć opracowanie strategii rozwiązywania konfliktów i promowania pokój. Uczniowie biorą udział w stażu badawczego, gdzie będą przeprowadzenia samodzielnego badania. Mogą nauczyć się stosować swoje umiejętności teoretyczne i metodologiczne do analizy rzeczywistych "przypadków" Interdyscyplinarny Program studiów koncentruje się... [-]

Master Of Arts W Sinologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 2 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Program Master jest w dużej mierze zorientowane na badania i przygotowuje studentów do profesjonalnych prac badawczych związanych z Chinami, na działalność dydaktyczną, oraz za wszelkie inne działania związane z Chinami, które wymagają wykształcenie akademickie. Program rozwija także chińskie specjalistycznej wiedzy i umiejętności językowych uczniów. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Test Master of Arts w sinologii będzie pogłębienie i poszerzenie wiedzy uzyskanej w programie licencjata Sinologii, Studies chiński lub Azji Wschodniej Studies. Program Master jest w dużej mierze zorientowane na badania i przygotowuje studentów do profesjonalnych prac badawczych związanych z Chinami, na działalność dydaktyczną, oraz za wszelkie inne działania związane z Chinami, które wymagają wykształcenie akademickie. Program rozwija także chińskie specjalistycznej wiedzy i umiejętności językowych uczniów. Specjalistycznej wiedzy, metod i umiejętności zawarte w programie są: zaawansowane umiejętności w standardowej współczesnego języka chińskiego dobra znajomość języka chińskiego tradycyjnego pisemnej głęboka wiedza z podstaw historycznych i kulturowych cywilizacji chińskiej i struktur społecznych w Chinach Chiny uważane obsługa związanych danych, źródeł, tekstów i metod, znajomość metod badawczych w sinologii oraz badań empirycznych w Chinach, znajomość chińskiego świata akademickiego, biegle pisemnej i ustnej, umiejętności komunikacyjne z Chińczykami Studenci są również nauczył specjalistycznej... [-]

Master Of Arts W Teorii Politycznej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Program Master w teorii politycznej, stworzony przez Goethe Universität we Frankfurcie i Technische Universität Darmstadt, to pierwszy stopień w swoim rodzaju w Niemczech. Uczniowie uczęszczają na wykłady i są wychowywany przez, zarówno na uniwersytetach, które również wspólnie nadawania stopnia naukowego. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Test Program Master w Teorii PolitycznejStworzony przez Goethe Universität we Frankfurcie i Technische Universität Darmstadt, to pierwszy stopień w swoim rodzaju w Niemczech. Uczniowie uczęszczają na wykłady i są wychowywany przez, zarówno na uniwersytetach, które również wspólnie nadawania stopnia naukowego. Program Master w Teorii Politycznej uczy wiedzy teoretycznej i umiejętności naukowych niezbędnych do kompleksowej analizie bieżącej sytuacji politycznej i jej dynamiki. W ten sposób idee sprawiedliwości, demokracji i władzy są w obliczu obecnych problemów na świecie, które stają się coraz bardziej złożone. Kurs obejmuje: 1. historyczna perspektywa, czyli historyczną, koncepcyjne i krytyczną rekonstrukcję systematycznie odpowiednich podejść teoretycznych, 2. filozoficznego punktu widzenia, czyli analizę warunków i normatywnego omówienie bieżących kwestii politycznych, 3. teoretyczna perspektywa instytucji, tj empirycznie w oparciu o refleksję o tym, jak legalne stosunki polityczne mogą być rozwijane w złożonych społeczeństwach, teoria polityczna jest celem tego interdyscyplinarnego... [-]

MSc

Magister Biologii Komórek Fizycznej I Interakcji Komórkowych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Dwuletni Master Program fizyczny Biologii Komórki i interakcje komórka jest zorientowany na badania i kształci studentów w zakresie nowoczesnych koncepcji i metod biologii komórki i biologii fizycznej. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Od semestru zimowego 2011/12 Wydział Biologii zaoferowała Master of Science w "Cell Biology" i fizjologii. Na semestr zimowy 2015/16, zostanie wznowiony jako nowy Master of Science w "Physical Biologii Komórki i interakcje komórka". Dwuletnia Master Program fizyczny Biologii Komórki i interakcje komórki jest zorientowany na badania i kształci studentów w zakresie nowoczesnych koncepcji i metod biologii komórki i biologii fizycznej. Kwestie naukowe w dziedzinie biologii komórki i biologii fizycznej zostaną połączone z biologii rozwoju, struktury komórkowej, biologii, bioinformatyki, biochemii, immunologii, fizjologii neuro-i roślin. Program Master zapewnia studentom zrozumienia podstawowych procesów życiowych od wzrostu komórek, komunikacji komórkowej i różnicowania komórek hormonalnych, zapalnych, giogenny sygnalizacji i starzenia się. Procesy te są badane w kontekście poszczególnych komórek, tkanek i organizmów modelowych. Eksperymentalne i koncepcyjne podejście programu obejmują nowoczesne komórek biologicznych, molekularnych, biochemicznych, bioinformatical, immunologicznych i genetycznych metod, w połączeniu z różnych... [-]

Magister Ekonomii Ilościowych, Finansów, Zarządzania, Marketingu, Prawa I Ekonomii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Program badania ilościowe Ekonomia (MSQE), który jest w języku angielskim, oferuje analityczną i ilościową szkolenia, który jest ściśle związany z dr Programy oferowane przez Graduate School of Economics, finansów i zarządzania. Studenci mogą wybierać spośród pięciu badanych obszarach. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Program studiów Ilościowa Ekonomia (MSQE), Która jest w języku angielskim, oferuje analityczną i ilościową szkolenia, który jest ściśle związany z dr Programy oferowane przez Graduate School of Economics, finansów i zarządzania. Studenci mogą wybierać spośród pięciu kierunkach studiów: Ekonomia ilościowa Matematyka ilościowa zarządzanie ilościowe Marketing ilościowa Prawo i ekonomia ilościowa W każdym z tych obszarów badawczych, studenci uczą się zbadania głównych kwestii gospodarczych i osiągnięcia wyników opartych na dowodach naukowych, używając pojęć i metod ich uzyskania. Absolwenci programu MSQE może albo kontynuować swoje badania w pracy doktorskiej w jednym z Ph.D. Programy Graduate School of Economics, Finansów i Zarządzania lub rozpocząć karierę wyzwań w dziedzinie polityki gospodarczej, czy w sektorze finansowym i gospodarczym. Celem programu jest, aby uczniowie nabywają niezbędnych umiejętności analityczne i ilościowych i wiedzy dla wymagających kariery na najwyższych stanowiskach w dziedzinie ekonomii. Studenci są również... [-]

Magister Matematyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Matematyka jest główną nauką kultury z historią sięgającą czasów starożytnych. Jednak jest również siłą napędową wielu nowoczesnych technologii i stał się kluczową technologią w erze informacji. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań matematyka jest główną nauką kultury z historią sięgającą czasów starożytnych. Jednak jest również siłą napędową wielu nowoczesnych technologii i stał się kluczową technologią w erze informacji. Fakt ten jest sprzeczny z publicznego wizerunku matematyki, która jest często postrzegana jako zamknięty świat twierdzeń i wzorów arytmetycznych. Istnieją jednak metody matematyczne i procesy za zagadnień i problemów, takich jak kompresja danych i bezpieczeństwa danych, kontroli ruchu, optymalizacji instrumentów finansowych i nieniszczących technik medycznych. Procesy te powodują żywe nauki z wielu nierozwiązanych problemów i ogromny wpływ na aplikacje. Studiowanie matematyki jest bardzo atrakcyjna i wielkie wyzwanie intelektualne. To może pomóc przygotować się do kariery jako matematyk w biznesie i przemyśle oraz jako nauczyciel matematyki. Uczniowie Mistrza oczywiście Science opierać się na umiejętności zdobytych w programie licencjata poprzez nabycie co następuje: znajomość podstawowych dyscyplin matematycznych, ich podejść metodologicznych i ich wzajemnych relacji,... [-]

Magister Nauk Biologicznych Molekularnych

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Mgr W biologia molekularna zapewnia dogłębną znajomość aspektów molekularnych w genetyce, biochemii, biologii rozwoju, fizjologii i biologii komórkowej poprzez intensywne szkolenie w kilku obszarach metodycznych i koncepcyjnych. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Test Mgr w Molecular Biosciences zapewnia dogłębną znajomość aspektów molekularnych w genetyce, biochemii, biologii rozwoju, fizjologii i biologii komórkowej poprzez intensywne szkolenie w kilku obszarach metodycznych i koncepcyjnych. Rozpoczęcie programu Program studiów rozpoczyna się na początku semestru zimowego. Warunki przyjęcia na studia Bachelor of Science lub równoważny Program bio-naukowa Kandydaci z międzynarodowym studiów uniwersyteckich kwalifikacji i stopnia licencjata musi udowodnić wystarczających umiejętności języka niemieckiego, zgodnie z przepisami Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang (DSH), test języka niemieckiego dla studiów uniwersyteckich. dopuszczenie tymczasowa Odprawę jest możliwe, jeśli Bachelor of Science Program nie został jeszcze ukończony; Wymaga to zaliczeń stwierdzające minimum co najmniej 80% wymaganej dla Studia licencjackie CP (zwykle 144 punktów). [-]

Master Of Science In Biofizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Celem badania oczywiście Mistrza jest pogłębienie wiedzy i specjalizacji w temacie biofizyki. Kursy nie są już ściśle zorientowany w ramach klasycznych granic tematycznych i instytutu, ale są teraz bardziej zorientowane na temat i są oferowane interdyscyplinarnie w pięciu obszarów ostrości. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Celem Mistrza studiów kursu jest pogłębienie wiedzy i specjalizacji w temacie Biofizyka, Kursy nie są już ściśle zorientowany w ramach klasycznych granic tematycznych i instytutu, ale są teraz bardziej zorientowane na temat i są oferowane w pięciu obszarach interdyscyplinarnie z naciskiem: Spektroskopia, obrazowanie i analiza strukturalna Membrany, elektrofizjologii, bioenergetyki i biofizyki komórki Teoria, symulacje i dynamiki molekularnej Metody analityczne Biogaz Kwasy nukleinowe Te obszary zainteresowania odzwierciedlają obszary zainteresowania badań prowadzonych przez wykładowców uniwersyteckich na terenie kampusu, którzy reprezentują biofizycznych dziedzinach i atrakcyjnych i przyszłościowych kierunków badań. Niezbędna szerokość edukacji osiąga się, że student musi wybrać moduły z wszystkich obszarów skupienia opcjonalnych przedmiotów obowiązkowych. Głębokość edukacji osiąga się, że studenci są wprowadzane do pracy magisterskiej nad badaniami i laboratoryjnych praktycznego kursu, jak również na seminarium grupy roboczej oraz "specjalizacja naukowa" modułu, w którym student dostarcza swoją pracę na prądzie... [-]

Master Of Science In Computer Science

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Master of Science w programie Informatyki skierowany jest do absolwentów studiów licencjackich stopni Science in Informatyki i powiązanych programów [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Test Master of Science w programie Informatyki skierowany jest do absolwentów studiów licencjackich stopni Science in Informatyki i powiązanych programów. Mistrz w dziedzinie informatyki jest drugi stopień po stopniu zawodowym licencjata w dziedzinie informatyki i rozwija i poszerza wiedzę na ten temat w celu umożliwienia studentom do samodzielnej pracy w tej dziedzinie nauki. Jednym z głównych celów programu jest zachęcanie uczniów do samodzielnej pracy w badaniach naukowych i pracach rozwojowych na podstawie metod, wiedzy systemu i różnych poglądów naukowych prowadzonych w ramach programu. Program Master umożliwia absolwentom do rozpoczęcia długiej i udanej kariery w administracji, biznesu, przemysłu i badań, gdyż oczywiście nie ogranicza się do najnowszych treści, ale zamiast tego koncentruje się na podstawach i uczy teoretyczne podstawy podstawowych pojęć i metod, które przetrwa obecne trendy. Program uczy zasad, pojęć i metod informatyki, który zaprowadzi ich dalej. Pod... [-]

Master Of Science W Biochemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Oczywiście magistra biochemii na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie opiera się na długoletniej tradycji w biomolekularnej badań i edukacji. Kurs ma na celu dostarczenie wiedzy naukowej i umiejętności zawodowych dla kandydatów, które mogą stać się niezależni naukowcy. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Test Oczywiście Dyplom magistra biochemii w Goethe Universität we Frankfurcie opiera się na długoletniej tradycji w biomolekularnej badań i edukacji. Kurs ma na celu dostarczenie wiedzy naukowej i umiejętności zawodowych dla kandydatów, które mogą stać się niezależni naukowcy. Program Master zawiera Cellular Biochemistry, Biology strukturalnych i Biofizyki / Chemia Biofizyczne i pozwala na ustawienie punktów kontaktowych, w zależności od zainteresowań uczniów. Szkolenie jest umieszczony w ścisłej współpracy z lokalnym środowiskiem badawczym i obejmuje działy fizyki, biologii molekularnej, medycyny, Max-Planck-Instytut Biofizyki, Paul-Ehrlich Institute i Georg-Speyer-Haus. Program szczególnie pomieścić białka błonowe i biologii strukturalnej, obszary, w których Frankfurt ma silne tradycje badawcze. Absolwenci będą mogli podejmować decyzje, które są oparte na racjonalnej analizy przypadku i odzwierciedlają ugruntowaną tradycję naukową, przy zachowaniu warunków etycznych i społecznych w umyśle. Nauki o życiu i naturalnej rozwijają się bardzo szybko. Dlatego ważne jest to,... [-]

Master Of Science W Dziedzinie Bioinformatyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Treści kształcenia i obszarów zainteresowań Program Master jest drugą częścią kolejnych studiów Bachelor / Master in bioinformatyki. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Program Master jest drugą częścią kolejnych studiów Bachelor / Master in bioinformatyki. Jest on oparty na programie Bachelor in bioinformatyka i obejmuje zaawansowane zagadnienia z perspektywy badań i aplikacji zorientowanych. Kolejne cztery tematy są obowiązkowe: (1) Analiza sekwencji / Data Mining (2) Analiza Network / Systems Biology, (3) Analiza konstrukcji / modelowanie molekularne, oraz (4) Neuroprocesses / Computational Neurobiologia. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru z ponad 50 wybieralnych modułów z informatyki, biologii, matematyki, chemii, medycyny i biofizyki, w celu specjalizują się w jednym lub dwóch kierunkach badawczych lub dowiedzieć się więcej na temat różnych dyscyplin aplikacyjnych Bioinformatyki , Studia za granicą jest wyraźnie obsługiwane. Ponadto miękkich umiejętności, na przykład nauczanie tutorial, doradztwo studentów w programie mentoringu i pisania wniosku o dofinansowanie badań zostaną nabyte. Badanie kończy się pracę magisterską. Rozpoczęcie programu Program rozpoczyna się na początku semestru zimowego lub... [-]

Master Of Science W Dziedzinie Biotechnologii Molekularnej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Mgr w Molecular Biotechnology to program badania oparte na badaniach koncentruje się na białej biotechnologii. Teoretyczna wiedza o procesach biologicznych (z biologii molekularnej, genetyki, mikrobiologii, biochemii, chemii i analityce) Chemia i zostaną wprowadzone w życie na poziomie molekularnym i zostanie ustalona podstawa technologiczna do celowego wytwarzania biologicznie czynnych cząsteczek i produkcji / syntezy procesy, które tworzą naukowej i ekonomicznej wartości dodanej. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Test Mgr w Molecular Biotechnology Program studiów jest oparte na badaniach koncentruje się na białej biotechnologii. Teoretyczna wiedza o procesach biologicznych (z biologii molekularnej, genetyki, mikrobiologii, biochemii, chemii i analityce) Chemia i zostaną wprowadzone w życie na poziomie molekularnym i zostanie ustalona podstawa technologiczna do celowego wytwarzania biologicznie czynnych cząsteczek i produkcji / syntezy procesy, które tworzą naukowej i ekonomicznej wartości dodanej. Szczegółowe spojrzenie na funkcję makrocząsteczek biologicznych umożliwić rozwój innowacyjnych produktów i procesów, w tym enzymów skrojone na miarę, a także nowych metod opartych na biocząsteczką analizy lub narkotyków. Warunkiem programu jest Bachelor of Science (lub równoważnego stopnia) w biotechnologii, nauk biologicznych lub podobnych dyscyplinach z focud na biologii molekularnej lub metod biochemicznych. Rozpoczęcie programu Program studiów rozpoczyna się na początku semestru zimowego. Warunki przyjęcia na studia Bachelor of Science lub równoważnego stopnia w programie badań bio-naukowa... [-]

Master Of Science W Dziedzinie Chemii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Program Master oferuje nie tylko możliwość koncentrując się na specjalistycznej dziedzinie, ale również studenci nabywają umiejętności niezbędne do tego i nauczą się samodzielnie myśleć i działać w sposób odpowiedzialny. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Celem programu studiów jest dostarczenie studentom dalszego kształcenia w dziedzinie chemii. Program Master oferuje nie tylko możliwość koncentrując się na specjalistycznej dziedzinie, ale również studenci nabywają umiejętności niezbędne do tego i nauczą się samodzielnie myśleć i działać w sposób odpowiedzialny. Absolwenci powinni być w stanie ocenić postacie związków chemicznych i zastosować odpowiednie metody do rozwiązywania trudnych problemów chemicznych. Metody, procedury, badania i pola przemysłowe działalności stale się zmieniają, więc to jest cel programu chemii nauczenie studentów niezbędną wiedzę w sposób, który umożliwia im zapoznanie się szybko nowych rozwiązań, które mają być wprowadzone do nowych obszarów i podejmowanie niezależnych wkładów do dalszego rozwoju badań i technologii w ich specjalistycznej dziedzinie po ich zakończeniu ich programu. Badanie Master to drugi tytuł zawodowy chemii. Podczas czterech semestrów programu studiów magisterskich, które wynikają z sześciu semestrów programu licencjackiego student nabędzie głębokiej, specjalistycznej... [-]

Master Of Science W Dziedzinie Fizyki

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Fizyka jest nauką struktury, właściwości, warunków i ruchu materii i energii, a także oddziaływań podstawowych i sił oraz wynikające z wymiarów. Jako taka, jest podstawą materiałów wszystkich nauk przyrodniczych i wszystkich dyscyplin technicznych. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Fizyka jest nauką struktury, właściwości, warunków i ruchu materii i energii, a także oddziaływań podstawowych i sił oraz wynikające z wymiarów. Jako taka, jest podstawą materiałów wszystkich nauk przyrodniczych i wszystkich dyscyplin technicznych. Jest to nauka, która jest oparta na aktywności, gdyż wymaga eksperymentalnych i teoretycznych wdrażanie, wykorzystanie i dalszy rozwój jego treści i metod. Jest to również nauką ilościową, ponieważ celem fizyki jest ilościowo powtarzalne opis procesów zachodzących w przyrodzie i produkcja korelacji ilościowych między różnymi zjawiskami i klas zjawisk. Aby osiągnąć te cele, fizyka opiera się w dużej mierze na metodach matematycznych. Szeroki zakres zadań oznacza, że ​​studenci uczą się fizyki muszą być w stanie zapoznać się z bardzo różnych dziedzin specjalnych szybko w życiu zawodowym, nawet jeśli nie było to częścią ich programu studiów. Umiejętność ta opiera się na głębokim zrozumieniu i jasnego rozkazu najszerszym... [-]

Master Of Science W Geologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Geoscience bada czasowych i przestrzennych zmian w systemie Ziemi, zmian, które są związane z funkcjami i składu materiałowego geo materii poprzez obserwację, pomiar i modelowanie. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań Nauki o ziemi bada czasowych i przestrzennych zmian w systemie Ziemi, zmian, które są związane z funkcjami i składu materiałowego geo materii poprzez obserwację, pomiar i modelowanie. Wymiary wahają się od najmniejszych jednostek czasowych i przestrzennych (np wyładowaniami atmosferycznymi lub struktury krystaliczne) aż do wieku Ziemi, globalnego dryfu kontynentalnego i płaszcz konwekcji. Różnorodne interakcje wymagają intensywnej współpracy między bardzo różnymi dyscyplinami. Na Departament Geoscience / Geografia co Goethe Universität we Frankfurcie, te dyscypliny są meteorologii, geografia fizyczna, geologia, paleontologia, mineralogii i geofizyki. Istnieją również bliskie powiązania z Muzeum Senckenberga oraz Instytut Nauk o Ziemi Stosowanej TU Darmstadt. Wykładów prowadzonych przez członków obu instytucji są zawarte w programie. Program Master w Geoscience opiera się na tradycyjnych nauk o Ziemi i studenci otrzymują instrukcje w geologii, paleontologii, Geofizyki i mineralogii. Program Master może obserwować stopień licencjata. Studenci w programie studiów... [-]

Master Of Science W Interdyscyplinarnej Dziedzinie Neurologii

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry October 2018 Niemcy Frankfurt nad Menem

Neuroscience obejmuje wiele dyscyplin. Jej repertuar rozciąga się od biologii molekularnej i badań proteom systemom neurobiologii, neurologii poznawczej i badań klinicznych. Udane badania w dziedzinie neurologii opiera się na połączeniu koncepcji różniczkowych i metodycznych podejść. [+]

Goethe Goes Globalna - Stypendia magisterskie już dostępny Ze względu na Johanna Quandt-Fundacji, Uniwersytet Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem oferuje obecnie stypendiów dla wszystkich programów ramowych, ze szczególnym naciskiem na badania wymienione na tej stronie. W "Goethe Goes Globalna" program stypendialny to przełomowy projekt i wyjątkowe w krajobrazie akademickim Niemiec. Poszukujemy wybitnych kandydatów, którzy są zainteresowani dołączeniem do jednego z naszych programów magisterskich lub magisterskich, z których są osadzone głęboko w naszych najsilniejszych jednostek badawczych (np ośrodków doskonałości, współpracy ośrodków badawczych, oraz Loewe centrów). Będziemy oferuje 20 stypendiów rocznie od latach 2016-2020 - jeśli podstawową motywacją są badania, dołącz do naszej międzynarodowej społeczności naukowej bardzo! Zawartość kursu i obszarów zainteresowań neurologia obejmuje wiele dyscyplin. Jej repertuar rozciąga się od biologii molekularnej i badań proteom systemom neurobiologii, neurologii poznawczej i badań klinicznych. Udane badania w dziedzinie neurologii opiera się na połączeniu koncepcji różniczkowych i metodycznych podejść. Głównym celem programu jest zaoferowanie utalentowanym studentom szkolenia wysoce badań zorientowanych, który zapewni im szeroki przegląd najbardziej istotnych dziedzin neurologii, w tym podstawowej neurologii klinicznej, neurologii, neurobiologii poznawczej i neurobiologii obliczeniowej. Obejmuje to również odpowiednich umiejętności praktycznych. Program będzie skonfrontować uczniów o różnym poziomie złożoności funkcji nerwowych z biologii molekularnej do systemów neurologii. Główną cechą obejmuje opcjonalnego szkolenie w neurologii klinicznej, który będzie zapoznanie studentów z neuropatologii i aspekty neurologii i dostarczy je z rąk na informacji dotyczących aktualnych rozwiązań technicznych zastosowanych w badaniach klinicznych. Nie wymaga uprzedniego intensywne szkolenie w dziedzinie neurologii. Jednak stałe tło wiedzy w dziedzinie neurologii jest istotne dla... [-]

Filmy

Goethe University Frankfurt