Fachhochschule der Wirtschaft FHDW

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Przepis na sukces podwójnych studiów - nadające się do praktyki

W 1993 roku, Uniwersytet Nauk Stosowanych (FHDW) powstała jako jedna z pierwszych prywatnych uczelni w Nadrenii Północnej-Westfalii. Tymczasem, badanie na 1900 młodych ludzi w swoich pięciu miejscach Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann i Marburg. FHDW koncentruje swoje badania na spektrum dziedzin biznesu i nauki biznesu komputerowego, na których oferuje podwójne i niestacjonarne licencjackie i studia magisterskie.

Połączenie teorii i praktyki jest recepta na sukces FHDW. W podwójnych studiów licencjackich, ona łączy w ciągu całego czasu trwania równych okresów nauki na uczelni z praktycznymi faz w firmach partnerskich. Trzy miesiące trwa fazę, a następnie ponownie włączyć uczniów ich pole działania. Około 600 firm jest zaangażowanych w ich sieci współpracy. Często się na opłaty za studia w całości lub w części, a dla przedsiębiorstwa absolwentów po ukończeniu studiów pierwszego. W ten sposób większość FHDW uczeń ma pracę już na jej zawarcia.

Oprócz ścisłej integracji teorii i praktyki, w małych grupach, intensywnego nadzoru przez wykładowców, którzy praktykują faz w firmach partnerskich i liczbę oferty współpracy międzynarodowej uczelni absolwenci studium z bardzo atrakcyjnych możliwości rozwoju kariery zawodowej.

Fakty

  • Założona w 1993 roku jako jedna z pierwszych prywatnych uczelni w Nadrenii Północnej-Westfalii - Lokalizacja: Paderborn, Bielefeld, Bergisch Gladbach, Mettmann, Marburg - ponad 1900 studentów oraz 5000 absolwentów - podwójny i niestacjonarne licencjackie i studia magisterskie - praktyczne szkolenia w firmach - Orientacja International - Mały grupy studyjne, indywidualne wsparcie - Study Start: października i stycznia

Lokalizacje

Paderborn

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Hauptstraße 2

51465 Paderborn, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Paderborn

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Meisenstraße 92

33607 Paderborn, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Paderborn

Address
Fachhochschule der Wirtschaft (FHDW)
Marie-Curie-Straße 6

40822 Paderborn, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Paderborn

Address
University of Applied Sciences FHDW
Fürstenallee 3 - 5

33102 Paderborn, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy