Fraunhofer Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Fraunhofer Akademia jest ośrodkiem szkoleniowym z Fraunhofer Towarzystwa Badań Stosowanych i skierowany jest zainteresowany kontynuowaniem kształcenia specjalistów i menedżerów firm opartych na technologii. Akademia oferuje profesjonalistom doskonałe kursy, kursy i seminaria certyfikatów opartych na działalności badawczej Instytutu Fraunhofera we współpracy z uczelniami partnerskimi wybrane i sławy i instytucji partnerskich.

Szkolenie na najwyższym poziomie

Pierwsza klasa edukacja stanowi fundament dla obiecującej kariery - to prawda dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Tempo innowacji jest wysoka, otoczenie biznesowe nieustannie się zmienia, a globalizacja generuje zwiększenie konkurencji z zagranicy. Kto chce stawić czoła wszystkim tym wyzwaniom z powodzeniem, nie pochodzi od klasycznego kurs lub konwencjonalnego treningu sam często. Kształcenie ustawiczne jest koniecznością.

Fraunhofer jesteś na bieżąco ze zmianami uzależniając specjalistów Fraunhofer Academy w branży doskonałą ofertę dla treningu. Tutaj możliwości szkoleniowe Fraunhofer-Gesellschaft łączy pod jednym dachem, zapewniając tym samym wyjątkowy transfer wiedzy z badań Fraunhofera do przedsiębiorstw. Tak więc ostatnie wnioski z nauki i badań są bezpośrednio zaangażowane we wszystkich ofert w treści nauczania z jednym - prawdziwy pakt na rzecz badań naukowych i innowacji.

Nasza oferta jest podzielona na pięć tematów:

  • Technologii i Innowacji
  • Energii i Zrównoważonego Rozwoju
  • Logistyka i produkcja
  • Produkcja i testowanie
  • Informacja i komunikacja

Uczelnie partnerskie i inne współpraca edukacyjna Akademii Fraunhofer

Współpraca edukacyjna Akademii Fraunhofer

Fraunhofer Akademia współpracuje z renomowanymi instytucjami edukacyjnymi, a także inicjatyw rządu i biznesu, którzy postawili sobie za cel promowanie kształcenia i szkolenia w Niemczech i napędu.

uniwersytety i instytuty partnerskie partnerskie Akademii Fraunhofer

Fraunhofer Academy oferuje doskonałą specjalistów i menedżerów szkoleń w oparciu o działalności badawczej Instytutu Fraunhofera we współpracy z uczelniami partnerskimi wybrane i sławy i instytucji partnerskich.

Lokalizacje

Monachium

Address
Hansastraße 27c
80686 Monachium, Bawaria, Niemcy

Kassel

Address
Kassel, Hesja, Niemcy