Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła biznesu założona przez firmy.

ESM - European School of Management and Technology, położony w samym sercu Berlina, Niemiec, to prywatna szkoła biznesu założona przez 25 międzynarodowych korporacji. Wiedza szkół "skupia się na rozwoju liderów przedsiębiorczości z globalnym naciskiem na odpowiedzialności społecznej i zarządzania technologią. ESMT jest jednym z najlepszych w rankingu szkół biznesu w Niemczech z globalnej sieci absolwentów w ponad 50 krajach.

ESM oferuje trzy studia:

  • Magister Zarządzania
  • Full-time MBA
  • Executive MBA (EMBA) jak również edukacji wykonawczej

Wszystkie programy ESMT skorzystać z bliskich relacji z ESM na sieci korporacyjnej i founders.The szkoła biznesu oferuje interdyscyplinarną platformę dla dyskusji wśród polityków, naukowców i biznesmenów.

ESMT jest najbardziej międzynarodowa szkoła biznesu w Niemczech, ponad 80% członków wydziału ESMT mają non-niemiecką tło i w każdym programie klasy są 70% do 90% międzynarodowej.

Szkoła nawiązała ostatnio kilka rankingów. Program EMBA ESMT została 30. miejsce w światowym rankingu Financial Times Executive MBA 2015. Program studiów został w rankingu numer jeden w ciągu ostatnich pięciu kolejnych lat dla rozwoju kariery. W The Economist ", który MBA?" Ranking globalnych programów MBA w pełnym wymiarze czasu top 100, ESMT jest w rankingu 49., umieszczając 2. miejsce w Niemczech i 13 w Europie.

ESMT jest stanem akredytowanych prywatna szkoła biznesu, których programy są akredytowane przez AACSB, AMBA, EQUIS i FIBAA.

Misją szkoły

ESMT rozwija liderów przedsiębiorczości, którzy myślą globalnie, działać w sposób odpowiedzialny, i szanować osobę. Z dziedzictwa zakorzenionej w wartościach europejskich i potencjału technologii, ESMT rozwija się i nadaje nowej wiedzy w celu wspierania zrównoważonego wzrostu gospodarczego.

Istnieje znaczne nakładanie się tych obszarów badań, a wielu członków wydziału pracują na kilku obszarach badawczych lub ich interfejsów. Dodatkowo, badania zachowania-teoretyczna jest zdolny do dalszego połączyć trzy obszary kompetencji.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

ESMT Berlin

ESMT Master's in Management (MIM) przygotowuje utalentowanych umysłów do kariery w globalnym biznesie. ... [+]

ESMT Master's in Management (MIM) przygotowuje utalentowanych umysłów do kariery w globalnym biznesie.

ESMT Master's in Management łączy prace terenowe w globalnych firmach z zastosowanymi metodami zajęć i badaniami nad najnowszymi teoriami biznesu i zarządzania. Przyjęci studenci mają wiele środowisk akademickich i korzystają z czasu w ESMT aby zdobyć cenną wiedzę i interdyscyplinarne doświadczenie, aby wykorzystać swoją wcześniejszą wiedzę do problemów ekonomicznych i zarządzania.

Program podzielony jest na dwa strumienie z naciskiem na zarządzanie międzynarodowe. Jeden strumień ( Quantitative Business ) przeznaczony jest dla ilościowych analityków decyzyjnych i jednego strumienia dla kreatywnych i strategicznych myślicieli ( Innovative Management ).... [-]

Niemcy Berlin
Październik 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESMT European School of Management and Technology GmbH
Address
European School of Management and Technology Schlossplatz 1
10178 Berlin, Berlin, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 30 212310