ESCP Business School - Berlin campus

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Berlin

Symbol zarówno europejskiego życia, jak i międzynarodowej perspektywy.

ESCP - Berlin

Jako uznany przez państwo uniwersytet, ESCP należy do najbardziej prestiżowych i wiodących szkół biznesu w Niemczech. ESCP regularnie zajmuje czołowe miejsca w rankingach krajowych i międzynarodowych (nr 1 w europejskiej szkole biznesu w Niemczech, nr 1 w zarządzaniu, nr 1 w Executive MBA i nr 1 w Custom Executive Education w Niemczech).

W Berlinie ESCP ma szczególną wiedzę specjalistyczną w 3 kluczowych obszarach akademickich, a mianowicie w zakresie zrównoważonego rozwoju, przedsiębiorczości i cyfryzacji w oparciu o międzynarodowe zarządzanie.

Firmy takie jak Accenture, Bain, Bayer, Coca-Cola i P

Poznaj najbardziej europejską szkołę biznesu w Niemczech dzięki jej wyjątkowemu duchowi międzykulturowemu w ESCP Berlin. Skontaktuj się z nami lub po prostu odwiedź nas. Nie możemy się doczekać spotkania z tobą.

Dr. Andreas Kaplan, MPA

Rektor ESCP Berlin127954_pexels-photo-1438072.jpeg Buro Millennial / Pexels

Studiuj w jednym z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych miast

Dzięki swojej wyjątkowej historii i kulturze niemiecka stolica stała się symbolem zarówno europejskiego życia, jak i międzynarodowych perspektyw - i oczywiście słynie z różnorodnej gospodarki.

Berlin, który ma 3,5 miliona mieszkańców i co roku przybywa około 40 000 osób, jest szybko rozwijającym się miastem, które oferuje wysoką jakość życia przy stosunkowo niskich kosztach życia w porównaniu do innych stolic europejskich.

Różnorodność kulturowa

Berlin to miasto wielokulturowe, reprezentujące ponad 180 różnych narodowości.

Różnorodność kulturowa kształtuje charakter miasta, nasycając go kulturowym stylem i różnorodnością. Wielu globalnych graczy ma także filię w Berlinie, np. Amazon, Bain, Bombardier Transportation, EY, Google, PwC, Siemens i Total SA

Czynnik ekonomiczny

Berlin charakteryzuje się bogatą, wieloaspektową strukturą gospodarczą.

Dotyczy to zarówno przedsiębiorstw przemysłowych z długą tradycją i silnych średnich przedsiębiorstw, jak i bardzo dynamicznego sektora usług, a także innowacyjnych firm informatycznych i zaawansowanych technologii. Dziś Berlin jest szczególnie znany ze swojej dynamicznej kultury start-upów i przemysłu kreatywnego; stało się ważnym centrum medialnym.

Styl życia

Ludzie cenią Berlin za pulsującą scenę i życie nocne, a także za przestronne parki i dzielnice bohemy.

Miasto oferuje liczne „ogródki piwne”, szeroki wybór restauracji, kawiarni, rynków, terenów zielonych, jezior i wydarzeń kulturalnych.

Kampus w Berlinie

Studiuj w jednym z najbardziej innowacyjnych i kreatywnych miast.

Lokalizacje

Berlin

Address
ESCP,
Heubnerweg 8-10

D-14059 Berlin, Berlin, Niemcy