EBS Universität

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EBS to najstarszy prywatny uniwersytet biznesu w Niemczech, nasi absolwenci odnoszą sukcesy na całym świecie od ponad 40 lat. Powodem tego jest pojęcie: Pod patronatem Uniwersytetu EBS łączymy w Law School i EBS EBS Business School edukacji opartej na badaniach z innowacyjnych koncepcji i szczególnie intensywnej opieki i wspierania każdego ucznia. Wydział Ekonomii i Prawa w ten sposób działają synergicznie ze sobą i tworzą mocny fundament dla innowacyjnych badań oraz edukacji zorientowanych na praktykę i szkolenia.

Na Uniwersytecie EBS nabyć profesjonalną i osobistą wiedzę, aby poradzić sobie z wyzwaniami zawodowymi. Wszystkich naszych kursów z dala stoimy na:

  • doskonałości akademickiej
  • Międzynarodowość
  • praktyczny
  • rozwój osobowości
  • interdyscyplinarne myślenie
  • odpowiedzialność społeczna
  • kształcenie ustawiczne

Ze względu na ich zrozumienia doskonałości EBS przemawia do studentów i profesorów, którzy są utalentowani i entuzjastyczni, wydajny i oszczędny University.

Nasza wizja

Jesteśmy wiodącym na świecie prywatny uniwersytet gospodarczej w Niemczech i jeden z najbardziej prestiżowych uniwersytetów, oferując zaawansowaną koncepcję szkolenia i edukowania naszych studentów do kompetentnych i odpowiedzialnych decydentów, którzy będą korzystać ze specjalnej sieci absolwentów i partnerów korporacyjnych i aktywnie przyczyniają się do jego ciągłego rozwoju.

Nasza misja

Jesteśmy zorientowanych międzynarodowo uczelnią, która kształci studentów na być otwarci, krytycznie refleksyjne i wysoko wykwalifikowanych decydentów, menedżerów i przedsiębiorców. Umożliwiamy naszym absolwentom radzić sobie z wyzwaniami przyszłości i podejmować właściwe decyzje w świecie niepewności i ciągłych zmian w świecie.

Lokalizacje

Oestrich-Winkel

Address
Rheingaustraße 1
65375 Oestrich-Winkel, Hesja, Niemcy