Diploma University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O dyplom Hochschule

Test DYPLOM Hochschule Jest to prywatny, stan uznanych uniwersytet z siedzibą w Bad Sooden-Allendorf w północnej Hesji, oraz licznych ośrodków badawczych w całym kraju, która postawiła sobie za cel studentów w szczególności kształcenia na odległość w niepełnym wymiarze godzin z częstymi fazami frekwencja w rzeczywistym lub wirtualnym postaci (czyli prawie całkowicie z domu), aby prowadząc do stopnia akademickiego.

Dyplom Prywatny uniwersytet mbH została założona w 1994 roku i jest częścią grupy spółek grupy Bernd-Blindow Bernd Blindow, szkołach Dr. Kurt Blindow, Humana, szkoły i szkoły Dr. Rohrbach oraz ogólnopolski sukces Ross School w zakresie szkół technicznych i zawodowych w sektorach edukacji, ochrony zdrowia / opieki społecznej, nauki, technologii, biznesu i graficzne & Fashion działa od ponad 40 lat. Dyplom Prywatny uniwersytet mbH jest nosicielem dyplom uniwersytecki / FH Północnej Hesji.

Pod kierunkiem prof Hans FW Hübner jako założyciel rektora, późniejszego prezydenta i prezydenta, honorowego, 1998, nauczanie po raz pierwszy odnotowano w Departamencie Ekonomicznym ze studiów w biznesie, a następnie Wydziału Prawa w 1999 roku i rozbudowany w 2003 roku przez Ministerstwo Zdrowia i Spraw Społecznych.

Przeliczenie Dyplomem na licencjackich i magisterskich przez "decyzje bolońskich" tzw prowadzona konsekwentnie od 2007 roku i została w pełni zakończona w 2008 roku. Należą do nich "Business Administration (BA)", "Prawo działalności gospodarczej (LL)" i "Medizinalfachberufe (BA)".

Następnie, w dziedzinach, o których mowa powyżej, przez agencję akredytacji AHPGS kursy "Media Ekonomia i zarządzanie mediami (BA)", "Wczesna edukacja - Przywództwo i zarządzanie centrami opieki dziennej (BA)", a także programy magistra "Ekonomia i Prawo, koncentrują się na zarządzaniu lub Prawo gospodarcze (MA) "," General Management (MBA) "i Medizinalfachberufe (MA) akredytację.

Przez agencję akredytacji FIBAA Program Master "Prawo gospodarcze aspektów międzynarodowych (LL.M.)" były i programy studiów licencjackich "Graphic Design (BA)" w obecności i (w Niemczech niespotykaną) odległość formę nauki - założony w 2009 roku na Wydziale Projektowania - i "przemysł turystyczny (BA)" kwalifikowany.

Kursy techniczne zostały akredytowane przez agencje akredytacyjne i ACQUIN AQAS. Jest to "Mechatronika (B.Eng.)", "Komputer Economic Science (licencjat)" i "Inżynieria biznesowy (B.Eng.)".

Bardziej atrakcyjne, współczesne programy magisterskie oraz studia licencjackie są o akredytację w przygotowaniu.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Niemiecki

Widzieć MA - Magisterskie » Widzieć MSc » Widzieć BAs » Widzieć MA - HealthcareStudies » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych » Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć LLB » Widzieć Magister prawa (LLM) » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MA

Magister Ekonomii I Prawa, Zarządzania Naciskiem

Online W niepełnym wymiarze czasu 5 semestry April 2018 Niemcy Niemcy online

magistra ekonomii i prawa, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania skierowany do osób z pierwszym stopniem w postaci dyplomu licencjata lub, na przykład, dla absolwentów studiów licencjackich Business Administration (BA) dyplomu. Kształcenie na odległość pozwala na specjalizację i pogłębienie orientacji międzynarodowej do międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem. [+]

Studia Master Program Business and Law z zarządzanie ostrości skierowany do osób z pierwszym stopniem w postaci dyplomu licencjata lub, na przykład, dla absolwentów programu Bachelor Business Administration (BA) dyplomu. kształcenie na odległość umożliwia specjalizację i pogłębienie orientacji międzynarodowej do międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem.

Program Master in Business and Law jest głównie jako uczenie wirtualny odległość z interaktywnym wykłady on-line wykonywane w soboty. Badania dotyczące kształcenia na odległość Master może być przechowywany do ogólnopolskiej ośrodków badawczych dyplom. Jest to normalny okres 5 semestr.

Extra-zawodowych studiów Ekonomia i Prawo magisterska ... [-]

Master Of Arts I Prawa Gospodarczego, Prawa Gospodarczego Koncentrują

Online W niepełnym wymiarze czasu 5 semestry April 2018 Niemcy Niemcy online

magistra ekonomii i prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa gospodarczego skierowany jest do osób z pierwszym stopniem w postaci dyplomu licencjata lub, na przykład, dla absolwentów studiów licencjackich prawa handlowego (LL) dyplomu. Kształcenie na odległość pozwala na dalszy rozwój zawodowy i specjalizacji z perspektywy zawodowe w międzynarodowym zarządzaniu przedsiębiorstwem. [+]

Studia Master Program Business and Law z Prawo Skupienie działalności skierowany do osób z pierwszym stopniem w postaci dyplomu licencjata lub, na przykład, dla absolwentów programu Bachelor Business Law (LL) dyplomu. kształcenie na odległość umożliwia dalszy rozwój zawodowy i specjalizacji z perspektywy zawodowe w międzynarodowym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Studium Biznes i Prawo z naciskiem na prawa gospodarczego jest uczenie wirtualny odległość z interaktywnym wykłady on-line stworzony z myślą szczególności profesjonalistom najlepszą możliwą niezależność lokalizacji. Testy w trakcie programu magisterskiego mogą być przechowywane w wielu ośrodkach badawczych dyplomu.... [-]


Master Of Arts Twórczej Kierunku - Przywództwo W Kontekście Procesów Twórczych

Online W niepełnym wymiarze czasu 5 semestry April 2018 Niemcy Niemcy online

Master Program kreatywny kierunek - Zarządzanie w kontekście procesów twórczych (MA) jest skierowany do osób z pierwszego stopnia w formie dyplomu licencjata lub którzy chcą obok swojego zawodu lub w inny sposób, w tym obowiązki rodzinne nabyć kolejny stopień. [+]

Studia Specialized Stopień kreatywny kierunek - Zarządzanie w kontekście procesów twórczych (MA) skierowany do osób z pierwszym stopniem w postaci dyplomu licencjata lub którzy chcą obok swojego zawodu lub w inny sposób, w tym obowiązki rodzinne nabyć kolejny stopień. Program Mistrz jest pomyślana jako kolejnego programu przede wszystkim do absolwentów studiów licencjackich Projekt graficzny DYPLOM Hochschule którzy uzyskują wszechstronne wykształcenie projektantów z licencjackich do stopnia magistra. Ponadto wyraźnie skierowana projektantów i ze stopniami z innych uczelni, którzy poszukują magistra ich zawodowej i interdyscyplinarnego dalszej kwalifikacji.

Że kształcenie na odległość przygotowuje uczniów do stanowisk kierowniczych w zakresie projektowania, mediów i biznesu. Jest on przeznaczony do ekspansji, konsolidacji i specjalizacji projektowania i zarządzania oraz zarządzania zadaniami w zakresie działalności twórczej projektowania graficznego i produkcji.... [-]


MSc

Master Of Science, Psychologii, Psychologii Klinicznej, Z Naciskiem I Wzmocnienia Psychicznego

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 5 semestry October 2018 Niemcy Magdeburg Niemcy online + 2 więcej

Master Program „Psychologia z naciskiem na psychologię kliniczną i wzmocnienia psychicznego” trenuje absolwentom szerokie pole działalności czeka. Podczas standardowego semestr piątego okresu studiów wiedzy i doświadczenia psychologii klinicznej i upodmiotowienia z psychologicznego, zagadnień prewencyjnych i gospodarczych zdrowia dogłębnej są innowacyjne i interdyscyplinarne podłączony. [+]

Studia Master Program „Psychologia z naciskiem na psychologię kliniczną i wzmocnienia psychicznego” trenuje absolwentom szerokie pole działalności czeka. Podczas standardowego semestr piątego okresu studiów wiedzy i doświadczenia psychologii klinicznej i upodmiotowienia z psychologicznego, zagadnień prewencyjnych i gospodarczych zdrowia dogłębnej są innowacyjne i interdyscyplinarne podłączony.

Głównym celem programu jest zawsze praktyki i refleksji Zaprawy że sięganie po rozwiązania powtarzających się problemów społecznych. ale również stanowi znakomitą podstawę dla kształcenia i szkolenia szczegółowo w dziedzinie psychologii klinicznej i psychologii zdrowia zawodowego.... [-]


Kontakt

Diploma Fachhochschule Nordhessen

Adres Am Hegeberg 2
37242 Bad Sooden-Allendorf, Hesse, Niemcy
Strona internetowa http://www.diploma.de/
Telefon +49 5722 28699732

Diploma Hochschule Studienzentrum Aalen

Adres Heinrich-Rieger-Straße 22
73430 Aalen, Baden-Württemberg, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/aalen-diploma
Telefon +49 7361 5248860

DIPLOMA Hochschule Studienzentrum Baden-Baden

Adres Laubstraße 24
76530 Baden-Baden, Baden-Württemberg, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/baden-baden-diploma
Telefon +49 7221 3994960

DIPLOMA Hochschule Studienzentrum Berlin

Adres Martin-Hoffmann-Straße 22
12435 Berlin, Berlin Region, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/
Telefon +49 30 53000950

DIPLOMA Hochschule Studienzentrum Bochum

Adres Wasserstr. 221
44799 Bochum, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/
Telefon +49 234 4592209

DIPLOMA Hochschule Studienzentrum Bonn

Adres Plittersdorfer Straße 48
53173 Bonn, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/bonn-diploma
Telefon +49 228 934495

Diploma Hochschule Studienzentrum Friedrichshafen

Adres Allmannsweilerstraße 104
88046 Friedrichshafen, Baden-Württemberg, Niemcy
Strona internetowa http://www.diploma.de/friedrichshafen-diploma
Telefon +49 7541 50120

Diploma Hochschule Studienzentrum Hamburg

Adres Weidestrasse 122a
22083 Hamburg, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/hamburg-diploma
Telefon +49 40 180073830

DIPLOMA Hochschule Studienzentrum Hannover

Adres Wilhelmstraße 2
30171 Hannover, Dolna Saksonia, Niemcy
Strona internetowa http://www.diploma.de/
Telefon +49 511 84489480

Diploma Hochschule Studienzentrum Heilbronn

Adres Allee 6
74072 Heilbronn, Baden-Württemberg, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/heilbronn-diploma
Telefon +49 7131 64984910

Studienzentrum Kaiserslautern der DIPLOMA Hochschule

Adres Europaallee 1
67657 Kaiserslautern, Nadrenia Palatynat, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/kaiserslautern-diploma
Telefon +49 631 3615713

Dr. Rohrbach Schulen Kassel

Adres Wilhelmshöher Allee 343 & Leipziger Straße 50-54
34131 Kassel, Hesse, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/kassel-diploma
Telefon +49 561 937730

Diploma Hochschule Studienzentrum Leipzig

Adres Comeniusstraße 17
04315 Lipsk, Saksonia, Niemcy
Strona internetowa http://www.diploma.de/leipzig-diploma
Telefon +49 341 6490823

Diploma Fachhochschule Nordhessen

Adres Mittelstraße 25 & Klausenerstr. 15
39114 Magdeburg, Saksonia Anhalt, Niemcy
Strona internetowa http://www.diploma.de/
Telefon +49 5722 28699732

Berufsförderungswerk Mainz Bildungsinstitut für Gesundheit und Soziales gemeinnützige GmbH

Adres Lortzingstraße 4
55127 Mainz, Nadrenia Palatynat, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/mainz-diploma
Telefon +49 61 31 / 784 - 18

DIPLOMA

Adres Käfertaler Straße 258
68167 Mannheim, Baden-Württemberg, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/
Telefon +49 621 1567730

Diploma Hochschule Studienzentrum München

Adres Elsenheimerstr. 31
80687 Monachium, Bavaria, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/muenchen-diploma
Telefon +49 89 51505700

TAE – Technische Akademie Esslingen e.V.

Adres An der Akademie 5
73760 Ostfildern, Baden-Württemberg, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/ostfildern-diploma
Telefon +49 711 / 34 008 - 47

Heilpraktiker-Institut-Leisten

Adres Laub 12
97357 Würzburg, Bavaria, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/studienzentrum-prichsenstadt-wuerzburg
Telefon +49 93 83/ 90 36 010

Dr. Robert Eckert Verwaltungs GmbH

Adres Dr.-Robert-Eckert-Strasse 3
93128 Regenstauf, Bavaria, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/regenstauf-diploma
Telefon +49 94 02 / 502 - 554

DIPLOMA Hochschule Studienzentrum Stein bei Nürnberg in Kooperation mit der Akademie Faber-Castell

Adres Mühlstr. 2
90547 Norymberga, Bavaria, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/studienzentrum-stein
Telefon +49 911 / 99 65 51 50

DIPLOMA Hochschule Studienzentrum Wiesbaden in Kooperation mit der Obermayr Business School

Adres Frankfurter Str 28
65189 Wiesbaden, Hesse, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/wiesbaden-diploma
Telefon +49 611 /4475331 - 0

DIPLOMA Hochschule Studienzentrum Wuppertal in Kooperation mit der Technischen Akademie Wuppertal

Adres Hubertusallee 18
42117 Wuppertal, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy
Strona internetowa http://diploma.de/wuppertal-diploma
Telefon +49 202 / 74 95 - 234

Adres Niemcy online, Niemcy
Telefon undefined