Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy niezmiernie dumni mogąc przedstawić Wam naszą uczelnię; zapewniamy interesującą i bardzo otwartą instytucję z nowoczesnymi, odpowiednimi i praktycznymi kursami w przyjaznym, spokojnym i bezpiecznym otoczeniu otoczonym oszałamiającym naturalnym krajobrazem.

DIT oferuje studia w dwóch kampusach, pierwszy w mieście Deggendorf i Europejskiego Campus Rottal-Inn w Pfarrkirchen.

Nasze nowoczesne kampusy oferują doskonałe warunki do nauki; są wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i doskonałe wsparcie technologiczne. Staramy się, aby nasi uczniowie byli tutaj tak wydajni, kreatywni i ekscytujący, jak to tylko możliwe, dzięki czemu są bardzo zadowoleni ze swojego doświadczenia edukacyjnego. Nasi absolwenci wyjeżdżają z doskonałymi perspektywami zatrudnienia, zapewniając im przyszłe sukcesy w wybranych przez nich zawodach i są niezwykle poszukiwani przez firmy lokalne, krajowe i międzynarodowe.

Rzeczywiście, mamy dobrą reputację w zakresie naszej jakości edukacji i jesteśmy krajowo uznawani za jeden z najlepszych uniwersytetów nauk stosowanych w Niemczech.

Nie wahaj się skontaktować z nami, aby porozmawiać na czacie i uzyskać więcej informacji, szczególnie na temat naszych kursów w języku angielskim.

Aby zobaczyć zdjęcia i filmy z życia studenckiego w DIT, kliknij poniższy link, aby odwiedzić naszą stronę Campus Media

Wiadomość od prezesa DIT

Przedstawiamy nasz nowy europejski kampus, Rottal-Inn

Kampus Europejski , który jest częścią Deggendorf Institute of Technology , został uruchomiony w październiku 2015 r. Będzie on współpracował z partnerami z Austrii, Czech, Polski i Hiszpanii. Specjalizujemy się w licencjackich i podyplomowych stopnie naukowe w dziedzinie opieki zdrowotnej i zasobów wydajność i efektywność energetyczna. Wszystkie kursy mają nieograniczoną liczbę wejść i nie są pobierane opłaty za naukę i będą częściowo lub całkowicie nauczane w języku angielskim.

Umiejętności językowe: Studenci otrzymają wielojęzyczną edukację, aby przygotować ich do kariery globalnej, chociaż dominującym językiem wykładowym będzie angielski. Studenci zagraniczni będą uczestniczyć w lekcjach języka niemieckiego, a oferta dodatkowych kursów językowych będzie dostępna.

Modułowe i elastyczne badanie: stopnie będą miały strukturę modułową, co umożliwi studentom swobodę wyboru szeregu modułów zgodnie z ich postępem akademickim i obszarem zainteresowania, umożliwiając im w ten sposób opracowanie własnego indywidualnego planu kariery.

Kariera zawodowa: w branży rekreacyjnej brakuje świetnie wyszkolonych menedżerów turystyki, hoteli i wydarzeń. Ponieważ branże te szybko się rozwijają, odnoszący sukcesy absolwenci będą mieli doskonałe perspektywy rozwoju kariery we wszystkich dziedzinach handlu rekreacyjnego, takich jak firmy publiczne i prywatne, hotele i uzdrowiska. Potencjalne stanowiska zawodowe będą dotyczyły zarządzania turystyką / hotelem, przywództwa marketingowego w branży turystycznej lub hotelarskiej oraz zarządzania miejscem docelowym w firmach turystycznych i turystycznych.

Ponadto w październiku 2016 r. Rozpocznie się w PAN pierwszy kurs techniczny "Inżynieria przemysłowa Bachelor / Konserwacja i eksploatacja" ze szczególnym uwzględnieniem konserwacji, napraw i eksploatacji (MRO).

Fantastyczna lokalizacja w sercu Europy

European Campus Rottal-Inn położony jest w uroczej miejscowości turystycznej Pfarrkirchen w Dolnej Bawarii, na południu Niemiec. Położony jest wśród ruchomych, malowniczych wzgórz między rzekami Dunaj i Inn, w pobliżu granicy austriackiej i czeskiej oraz w pobliżu dużych, kosmopolitycznych miast Monachium i Salzburga.

Oprócz wielu znanych firm, liczne uliczne kawiarnie, bary, zaciszne dziedzińce i zacienione ogródki piwne zachęcają do odwiedzania miejscowych mieszkańców. Aby uzupełnić to i zmaksymalizować społeczny styl życia studentów, zakwaterowanie w kampusie i mieszkaniu studenckim znajduje się w odległości krótkiego spaceru od centrum miasta i wszystkich lokalnych udogodnień.

W ciągu ostatnich lat Pfarrkirchen zyskało renomę kulturalną w Rottal dzięki wyjątkowym wystawom sztuki, nocom muzeów oraz licznym festiwalom i wydarzeniom przez cały rok. Latem co roku festiwal staromiejski kusi tysiące gości na festiwal miasta pod hasłem "Pfarrkirchen świętuje w europejskim stylu i nie tylko". Całe miasto wyprzedza wielokulturowe wydarzenia kulinarne i muzyczne.

Ponadto Pfarrkirchen oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne, w tym międzynarodowe lotnisko w Monachium oddalone o 90 minut jazdy samochodem, dzięki czemu podróżowanie jest szybkie, sprawne i przyjemne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

Deggendorf Institute of Technology

Turystyka międzynarodowa generuje miliardy euro rocznie i wciąż jest jedną z najszybciej rozwijających się branż. W zależności od tego, czy jest to biznes, czy przyjemnoś ... [+]

Turystyka międzynarodowa generuje miliardy euro rocznie i wciąż jest jedną z najszybciej rozwijających się branż. W zależności od tego, czy jest to biznes, czy przyjemność, sektory turystyki i zarządzania wydarzeniami również czerpią korzyści z turystyki międzynarodowej i przyczyniają się do jej wzbogacenia i są z nią nierozerwalnie związane. Uwzględnienie tych powiązanych obszarów sprawia, że cały sektor jest bardziej lukratywny i atrakcyjny.

W tym studium podyplomowym studenci poszerzają swoją wiedzę i pogłębiają wiedzę na temat międzysektorowych branż w sektorze zdrowia i turystyki, takich jak ośrodki spa, centra profilaktyczne, kliniki rehabilitacyjne, ośrodki sportowe, ośrodki rekreacyjne, rekreacyjne i kulturalne. W programie Masters uwzględnione zostaną następujące światowe trendy turystyczne:... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

MSc

Deggendorf Institute of Technology

Technologia sekwencjonowania nowej generacji (NGS) wytwarza duże ilości danych w bardzo krótkim czasie. Ilość danych generowanych przez sekwencjonowanie materiału genetyc ... [+]

Technologia sekwencjonowania nowej generacji (NGS) wytwarza duże ilości danych w bardzo krótkim czasie. Analiza i zrozumienie ludzkiego genomu, epigenomu i związanego z nim transkryptu jest coraz większym wyzwaniem. Dlatego ważne jest, aby stworzyć skuteczny i odporny interfejs między biologami, chemikami, lekarzami i farmaceutami, ponieważ badania w dziedzinie nauk przyrodniczych prowadzone są nie tylko w laboratorium. Ilość danych generowanych przez sekwencjonowanie materiału genetycznego ludzi, zwierząt lub roślin musi być przetwarzana obliczeniowo i skorelowana w celu umożliwienia wykorzystania: To jest zadanie Life Science Informatics.

W badaniach biomedycznych wykorzystuje się obecnie szeroką gamę analiz komputerowych w celu identyfikacji i analizy genów predykcyjnych dla prognozowania lub odpowiedzi na leczenie choroby (medycyna spersonalizowana i diagnostyka molekularna). Analiza i ocena tych zbiorów danych wymagają znajomości podstaw medycznych i naukowych w połączeniu z informatyką zorientowaną na aplikacje. Te podstawowe kompetencje są intensywnie nauczane w sposób zorientowany na aplikację na studiach podyplomowych Master Life Science Informatics.... [-]

Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Deggendorf Institute of Technology

Dzięki temu tytułowi magisterskiemu zdobędziesz kwalifikacje i umiejętności potrzebne do międzynarodowej kariery w zorientowanym na przyszłość sektorze zdrowych i zrównow ... [+]

Dzięki temu tytułowi magisterskiemu zdobędziesz kwalifikacje i umiejętności potrzebne do międzynarodowej kariery w zorientowanym na przyszłość sektorze zdrowych i zrównoważonych budynków.

Ten kurs podyplomowy kwalifikuje studentów do metod i technologii w dziedzinie zdrowych i zrównoważonych budynków, w połączeniu z zastosowaniami w różnych dziedzinach budownictwa i branży nieruchomości. Uznaje i poszerza istniejącą wiedzę studentów na studiach licencjackich, takich jak inżynieria budowlana, architektura, techniczny sprzęt budowlany, energooszczędne budownictwo lub powiązane kursy oraz doświadczenie zawodowe.

Kursy

1 semestr

HSB-1 Psychologia środowiskowaHSB-2 Zrównoważone budynkiInteligentne budynki HSB-3HSB-4 Zaawansowane ilościowe i jakościowe metody badawcze... [-]
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Deggendorf Institute of Technology

Study at the European Cmapus Rottal-Inn in Pfarrkirchen

Student accommodation in Deggendorf

A semester abroad at DIT

Stephen, an International Management student

Address
European Campus Rottal-Inn Max-Breiherr-Str. 32
84347 Pfarrkirchen, Bavaria, Niemcy
Address
Deggendorf Institute of Technology Dieter-Görlitz-Platz 1 94469 Deggendorf Germany
94469 Deggendorf, Bavaria, Niemcy