Cologne University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Cologne University of Applied Sciences O Jego około 22.500 studentów i cztery kampusy w trzech miastach sprawiają Cologne University of Applied Sciences (CUAS) największy tego typu w Niemczech.

Jednak rozmiar nie jest jedynym czynnikiem, który odróżnia CUAS od większości innych niemieckich uniwersytetach nauk stosowanych: różnorodność Akademicki, szerokich działań badawczych i międzynarodowym naciskiem są naszą mocną garnitur. Kolonia Uniwersytet Nauk Stosowanych uważa sobie nowoczesną rodzaju instytucję szkolnictwa wyższego, jak to jest w stanie wspierać studia doktoranckie w programach gwiezdnych. W tym samym czasie, kładziemy duży nacisk na praktyczne doświadczenia dla naszych uczniów we wszystkich dyscyplinach.

Kolonia Uniwersytet Nauk Stosowanych jest członkiem UAS7 - strategiczny sojusz z siedmiu wybitnych wyższych szkołach zawodowych w Niemczech - oraz członkiem założycielem Nadrenia Północna-Westfalia University Innovation Alliance. Ponadto, jest pełnoprawnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów (EUA).

CUAS nie jest obcy do społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR): To jest certyfikowany jako rodzin uczelni i instytucji z naciskiem na środowisko, zgodnie z europejskim systemem zarządzania środowiskiem i audytu (EMAS) oraz ISO 14001.

Powiązania międzynarodowe Kolonia Uniwersytet Nauk Stosowanych kultywuje bliskie relacje nie tylko w niemieckim krajobrazie akademickim, ale także na poziomie międzynarodowym. Obecnie pochwalić współpracę z uczelniami zagranicznymi około 290 zastępczej mobilności studentów i poprzez szeroką gamę studiów / pobyt za granicą programów i możliwości finansowania.

Cologne University of Applied Sciences oferuje programy magisterskie nauczane kilka całości w języku angielskim. Jedna trzecia naszych studentów pochodzi z zagranicznych: Afryka, Ameryka, Azja i Australia.

Fakty i liczby

Łączna liczba studentów (semestr zimowy 2013/2014) - 22624 Pracownicy - 1500 Profesorowie - 414 Pierwszaków studentów - 5387 Stopnie - 80 Programy licencjackie - 39 Zintegrowane programy kariera - 4 Magisterskich - 37 Budżet (2013) - 160 milionów euro Finansowanie zewnętrzne - ponad 17 mln euro

Lokalizacje

Kolonia

Address
Institute for Technology and Resources Management
in the Tropics and Subtropics (ITT)
Cologne University of Applied Sciences
Betzdorfer Straße 2
50679 Cologne
Germany

50679 Kolonia, Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium