Bucerius Law School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Co wyróżnia Bucerius Law School ?

Bucerius Law School jest pierwszą prywatną szkołą prawniczą non-profit w Niemczech. Założona i finansowana przez jedną z największych prywatnych fundacji w kraju, Bucerius Law School honoruje swojego imiennika, Gerda Buceriusa, koncentrując się na znaczeniu służby społecznej i odpowiedzialności za innych w społeczeństwie. Ta wizjonerska instytucja stale zalicza się do najlepszych niemieckich szkół prawniczych kształcących dziś najlepsze i najbystrzejsze nowe umysły prawnicze. Studenci Bucerius celują w niemieckich egzaminach państwowych i kontynuują pracę z wiodącymi krajowymi i międzynarodowymi kancelariami prawnymi, korporacjami, departamentami rządowymi i uniwersytetami.

Co oferuje Bucerius Law School ?

W samym sercu Europy, Bucerius Law School łączy świat - oferuje edukację prawną, praktyczne doświadczenie i międzynarodową sieć, aby zapewnić swoim studentom udaną i satysfakcjonującą ścieżkę kariery w dzisiejszym, coraz bardziej zglobalizowanym świecie. Bucerius uznaje znaczenie edukacji międzynarodowej i rozwija ekspansywną międzynarodową sieć blisko 100 partnerskich uniwersytetów na całym świecie i swojego własnego przedstawicielstwa w Stanach Zjednoczonych. Bucerius przyciąga renomowanych naukowców i instruktorów z najlepszych instytucji prawnych na świecie, aby wykładać w swoich angielskich programach letnich, magisterskich z zakresu prawa i biznesu oraz w międzynarodowym programie wymiany.

Jakie programy są dostępne dla studentów z zagranicy?

Bucerius Master of Law and Business (MLB) to roczny program, który oferuje młodym profesjonalistom połączenie teorii i praktyki w intymnej atmosferze, z naciskiem na indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo. Bucerius oferuje 3 intensywne, trzytygodniowe programy letnie dla zaawansowanych studentów i młodych specjalistów w następujących dziedzinach: międzynarodowe prawo gospodarcze, transakcje licencyjne w zakresie własności intelektualnej, technologie prawne i operacje. Jednomiesięczny program wymiany międzynarodowej stanowi uzupełnienie studiów studentów na macierzystych uniwersytetach, nie tylko dzięki odpowiednim zajęciom, ale także kulturalnemu zajęciu, historycznym wycieczkom i możliwościom podróży.

Z innowacją jako znakiem rozpoznawczym, Bucerius Law School nadal rozwija nowe programy i usługi, takie jak Bucerius Executive Education oraz Conference and Event Management. Wszystkie programy Buceriusa mają na celu pomóc uczestnikom pogłębić ich wiedzę teoretyczną i praktyczną, zaangażować się w debatę ze swoimi międzynarodowymi odpowiednikami i rozwinąć ich profesjonalną sieć.

Zielony kampus w centrum Hamburga

Warunki dla studentów poszukujących MLB lub LL.M. stopień w Bucerius Law School są doskonałe. Kampus znajduje się w parku przypominającym środowisko w centrum Hamburga. Wszystkie budynki, całkowicie odnowione lub nowo wybudowane, są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu uczniowie mogą podążać za swoimi indywidualnymi nawykami. Studia w małych grupach ułatwiają uczniom wspólną pracę poza zajęciami; kawiarnia, kawiarnia i małe centrum fitness zachęcają do relaksu i spotkań towarzyskich. Ze względu na swoją lokalizację i jakość obiektów, Bucerius Law School jest miejscem wielu konferencji, wykładów zewnętrznych i innych wydarzeń międzynarodowych. Wykładowcy programu - zarówno naukowcy pełnoetatowi, jak i członkowie praktykujących prawników i środowisk biznesowych - są otwarci i chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami ze studentami i udzielają porad w razie potrzeby. Jak podkreślają absolwenci, pracownicy programu są zaangażowani w zapewnianie studentom solidnego administracyjnego i osobistego wsparcia.

Lokalizacje

Hamburg

Bucerius Law School

Address
Bucerius Law School
Jungiusstraße 6

20355 Hamburg, Hamburg, Niemcy
Telefon
+49 40 307060

Programy

Ta szkoła oferuje również: