Przeczytaj oficjalny opis

Tworzenie wartości dodanej dzięki markom - to właśnie oznacza oferta szkoleniowa Brand Academy. I to właśnie sprawia, że Brand Academy jest uniwersytetem, który umożliwia absolwentom udane wejście na ścieżkę kariery i długotrwałą karierę.

W Brand Academy międzynarodowy zespół doświadczonych profesorów, wykładowców, ekspertów i praktyków nauczy Cię projektowania, komunikowania, wystawiania i zarządzania markami. Praktyczne i małe grupy seminaryjne, aby zapewnić intensywne i osobiste wsparcie.

historia

Fascynacja dużymi markami zainspirowała grupę niemieckich i chińskich przyjaciół w 2010 roku do założenia uczelni dla marek.

Miejsce edukacji łączące i skupiające się na świadomości marki z pasją do historii marki, uznając, że edukacja i kreatywność to dwie części nierozerwalnej całości. I to powinno być miejsce, które łączy kultury w przestrzeni euroazjatyckiej. Uniwersytet zrodził się z tego pomysłu.

Akademia Marki jako Uniwersytet Nauk Stosowanych znajduje się w Markencity Hamburg z widokiem na Łabę. Jest to pierwszy uniwersytet, który koncentruje się na markach - głównym strategicznym czynnikiem sukcesu dla firm krajowych i międzynarodowych. Marki jako porywające historie - nasi uczniowie jako przyszli wynalazcy tych historii.

Akademia Marki jest uznanym przez państwo prywatnym uniwersytetem z akredytowanymi międzynarodowymi programami licencjackimi i magisterskimi, przywiązujemy dużą wagę do kultury kreatywności, ciekawości i kosmopolityzmu. Nasza uczelnia jest miejscem nauki łączącym badania naukowe i bliskie kontakty z firmami markowymi w Europie i Azji.

MISJA AKADEMII MARKI:

W świecie konwergencji szkolimy ekspertów międzykulturowych.

Zorientowane na zastosowania, interdyscyplinarne i praktyczne - przekazujemy specjalistyczną wiedzę na temat zarządzania marką, projektowania i komunikacji oraz promujemy międzykulturową, zorientowaną na cele sieć - dla osobistego rozwoju uczniów w trakcie i po zakończeniu studiów.

WIZJA AKADEMII MARKI

Kolegium na rzecz lepszej kultury marki w strefie euroazjatyckiej.

WARTOŚCI AKADEMII MARKI

Nasze codzienne myślenie i działanie kierują się wiążącymi wartościami:

  • szacunek
  • dialog
  • zobowiązanie
  • Doskonałość zawodowa
  • międzykulturowości

OCENA:

Nasze uznanie dla innych ludzi i nasz stosunek do nich jest zasadniczo pozytywny - szanuj i doceniaj podstawę przyjemnej i żywej atmosfery uczenia się i pracy.

DIALOG:

Promujemy dialog wewnętrzny i zewnętrzny - między studentami, profesorami, wykładowcami, partnerami w praktyce, a także między działami i kulturami. Poprzez dzielenie się i refleksję zdobywamy nowe spostrzeżenia.

zobowiązanie:

Żądamy poświęcenia, entuzjazmu i dyscypliny od naszych uczniów, aby zmaksymalizować ich efekty uczenia się. Dla nas, bardziej niż liczy się osiągnięcie zawodowe, wspieramy każdą osobę w jej rozwoju osobowości.

DOSKONAŁOŚĆ PROFESJONALNA:

Kierujemy się chęcią dawania najlepszych i znajdowania innowacyjnych rozwiązań problemów. Zachęcamy naszych studentów do zapewnienia im efektywnego, udanego czasu nauki i obiecującej przyszłej kariery.

międzykulturowości:

Tutaj uczniowie z różnych krajów pochodzenia współpracują ze sobą skutecznie w nauczaniu, badaniach i praktycznych projektach. Ta przeżywana międzykulturowość przekazuje naszym uczniom doświadczenia i kompetencje do rozwoju osobowości, które stanowią decydującą przewagę w życiu zawodowym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

Brand Academy – University of Applied Sciences

W czasach cyfrowych zasady gry stale się zmieniają, więc innowacja jest podstawą twoich badań: jakie procesy, metody i techniki muszę znać? Jak można znacząco odnowić mar ... [+]

Na naszym kursie magisterskim Innowacja marki z naciskiem na marketing

Żyjemy w czasach ciągłych zmian. Dlatego innowacje są w centrum twoich studiów. Nauczymy Cię metod i technik, które pomogą Ci znaleźć innowacyjne rozwiązania, opracować ekscytujące produkty i dotrzeć do docelowych odbiorców.

W małych grupach i kreatywnej atmosferze zapoznasz się z technologiami i narzędziami potrzebnymi do tworzenia znaczących, silnych marek w cyfrowym krajobrazie.

Zamknij linki do praktyki

Aby rozpocząć karierę, współpracujemy z wiodącymi firmami markowymi i uznanymi agencjami. Podczas studiów będziesz pracował nad prawdziwymi projektami dużych międzynarodowych korporacji, przygotowując Cię do trudnych zadań strategicznych w branży marek. Popraw swoją kreatywność, innowacyjne myślenie i umiejętności pracy w zespole, a także rozbuduj swoją profesjonalną sieć.... [-]

Niemcy Hamburg
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Brand Academy – University of Applied Sciences

W nowym programie magisterskim Brand Innovation z naciskiem na Design ... [+]

Na naszym kursie magisterskim Innowacja marki z naciskiem na design

Kreatywne umysły i osoby rozwiązujące problemy cyfrowe są bardzo poszukiwane, zwłaszcza gdy wiedzą, jak stosować nowe technologie, aby stworzyć coś znaczącego. Nauczymy Cię metod i technik, które pomogą Ci wygenerować innowacyjne rozwiązania i zrozumieć nowoczesnego użytkownika cyfrowego.

Razem z profesjonalistami stworzysz cyfrowe światy, opracujesz podróże i prototypy użytkowników, a także własne aplikacje dla AR i VR. Będziesz pracował z dużymi danymi i zapoznasz się z kreatywnymi koncepcjami, opowiadaniem historii i myśleniem UX. W małych grupach i kreatywnej atmosferze zdobędziesz umiejętności prawdziwie innowacyjnego projektu.... [-]

Niemcy Hamburg
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Brand Academy – University of Applied Sciences

W nowym programie magisterskim Brand Innovation ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorczości dowiesz się, co stanowi konstruktywne i zrównoważone modele biznesowe. Pr ... [+]

W naszym kursie magisterskim Innowacja marki z naciskiem na przedsiębiorczość

Zrozumienie zmian i innowacji cyfrowych, opracowanie zrównoważonych strategii biznesowych, zapewnienie długoterminowego wzrostu - te umiejętności są nieocenione. Podczas studiów dowiesz się, jak wyglądają świetne pomysły na biznes i jak stworzyć firmę z jednej. Odkryjesz różne modele biznesowe i sposoby finansowania startupu, nauczysz się rozumieć wskaźniki sukcesu finansowego i zastosujesz zwinne techniki rozwoju produktu.

Innowacja jest podstawą twoich studiów. Zanurzysz się w nowe technologie, takie jak AI, VR, AR, Blockchain lub Big Data, uzyskaj cenny wkład w zakresie hackowania wzrostu i dowiedz się wszystkiego o pozycjonowaniu marki, ponieważ myślenie o marce dotyczy każdej firmy.... [-]

Niemcy Hamburg
Kwiecień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Brand Academy - University of Applied Sciences

What is Design?

Experiences of our Master Students

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Hamburg, Hamburg, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 40 380893560