Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO AKADEMII BRAND

  • Międzynarodowy uniwersytet dla marek tworzenie wartości dodanej poprzez marek - to właśnie szkolenia Akademii Brand zostały zaprojektowane do osiągnięcia. I to jest właśnie to, co sprawia, że ​​Akademia Marki uniwersytecie, który umożliwia jej absolwenci z powodzeniem rozpocząć ich kariery i iść daleko w nich.

Na Marka Academy dowiesz się z międzynarodowym zespołem doświadczonych profesorów, wykładowców, ekspertów i praktyków, jak projektować, komunikować, obecne i zarządzania markami. Dowiesz się, w sytuacjach praktycznych oraz w małych grupach seminaryjnych, zapewniając intensywne wsparcie prywatnego.

historia

Zainspirowany ich fascynacją dla dużych marek, grupa niemieckich i chińskich przyjaciół postanowiliśmy założyć uniwersytet dla marki w 2010 roku.

Są przewidziane miejsce edukacji, która jednoczy i skupia się na znajomości marki z pasji do historii marki - nie zapominając, że kształcenie i kreatywność stanowią dwie części jednej nierozłączną całość. To miejsce, które łączy kultury z regionu euroazjatyckiego. To właśnie z tego myślenia, który urodził się uniwersytet.

BAZA jako uniwersytet nauk stosowanych, Akademia Marka wychodzi na rzekę Łabę w Hamburgu - samo miasto marek. Jest to pierwsza uczelnia skupić się na marki - centralny strategiczny czynnik sukcesu w przedsiębiorstwach krajowych i międzynarodowych. Marki są ekscytujące historie - a nasi uczniowie przyszli autorzy tych opowiadań.

Brand Academy to oferta prywatna uczelnia rząd uznane międzynarodowo akredytowanych kierunków studiów licencjackich i magisterskich.

Kładziemy duży nacisk na kulturę kreatywności, ciekawości i otwartości. Nasza uczelnia jest miejscem nauki, która łączy badania naukowe i ścisłą współpracę z firmami markowych w Europie i Azji.

MISJA AKADEMII marki:

Badamy, rozwijać i uczyć marki.

Praktyczny, interdyscyplinarne i praktycznie oparte - uczymy wiedzę o zarządzaniu marką, wzornictwa i komunikacji, a my promować międzykulturowy, ukierunkowanego sieci, aby pomóc naszym uczniom rozwijać osobiście w trakcie i po studiach.

Wizja ACADEMY BRAND

Międzynarodowe centrum kompetencji w zakresie marek, z naciskiem na Eurazji.

Wartości Akademii BRAND

Nasz sposób myślenia i działania jest kierowany przez zbiór wartości wiążących:

Uznanie Dialog Zaangażowanie doskonałości zawodowej międzykulturowości

UZNANIE:

Zawsze przyjąć pozytywne nastawienie do innych ludzi i wartości; szacunek i uznanie są podstawą do przyjemnej i ożywionej atmosferze nauki i pracy.

DIALOG:

Promujemy dialog pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną studentów, profesorów, wykładowców i praktycznych partnerami oraz między poszczególnymi działami i różnych kultur. Mamy zdobywania nowej wiedzy poprzez wymianę i odbijając się razem.

ZAANGAŻOWANIE:

Żądamy poświęcenie, entuzjazm i dyscyplinę naszych studentów tak, aby osiągnąć optymalne doświadczenie uczenia się. Troszczymy się o więcej niż po prostu wydajności technicznej - wspieramy każdą jednostkę we własnym rozwoju.

Doskonałości zawodowej:

Kierujemy się chęci, aby dać naszym najlepszym i znalezienia nowych sposobów rozwiązywania problemów. Zachęcamy naszych uczniów, aby ułatwić im efektywne i udany przebieg studiów i obiecującą przyszłość zawodową.

wielokulturowości:

Studenci z różnych krajów pracują wydajnie z nami w ich edukacji, ich badania i ich praktycznych projektów. To środowisko międzykulturowy ustaliliśmy zapewnia naszym studentom z doświadczeniem i wiedzą które pomagają im w ich rozwoju osobistego i dać im zdecydowaną przewagę w ich życiu zawodowym.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Niemiecki

Ta szkoła oferuje również:

MA

Brand Academy – University of Applied Sciences

Na drodze naszego Mistrza w komunikacji międzynarodowej marki dowiesz się o wszystkich czynników sukcesu, które napędzają transgranicznej oraz cross-kultura komunikacji m ... [+]

Na naszej Oczywiście Master in International komunikacji marki Dowiesz się o wszystkich czynnikach sukcesu, które przyczyniają się do komunikacji transgranicznej i międzykulturowej, a tym samym będziesz musiał opanować swoją karierę w branży marek i branży twórczej. Kurs będzie zatem prowadzone w języku angielskim.

W ostatnim absolwent będziesz gotowy, aby rozpocząć swoją karierę na arenie międzynarodowej oraz w branży reklamowej, gdzie marki dotknąć serca konsumentów.

Masz duże zainteresowanie kreatywnych kampaniach komunikacyjnych marek jak Apple, Coca Cola, Mont Blanc, Nike i Nivea i są ciekawi odkrywania nowych kultur. Zrób pierwszy krok w swojej karierze światowej z nami.... [-]

Niemcy Hamburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Brand Academy – University of Applied Sciences

W programie naszego magistra międzynarodowego zarządzania marką poznasz wszystkie czynniki sukcesu transgranicznej i marketingu i zarządzania marką międzykulturowej znać ... [+]

w naszym Program Master in International Brand Management poznać wszystkie czynniki sukcesu transgranicznej i marketingu i zarządzania marką międzykulturowej znać w różnych systemach ekonomicznych, kulturowych i prawnych. Kurs jest więc prowadzone w języku angielskim. Z tego powodu możemy również podać następujące informacje w języku angielskim.

[-]
Niemcy Hamburg
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Brand Academy - University of Applied Sciences

What is Design?

Experiences of our Master Students

Brand Academy, Hochschule für Design und Kommunikation
Address
Rainvilleterrasse 4, D-22765
Hamburg, Hamburg, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 40 380893560