Przeczytaj oficjalny opis

Około 11 000 studentów, Berlin School of Economics and Law jest jednym z największych akademickich ośrodków dla młodszych menedżerów w Niemczech. Wywiera wrażenie dzięki praktycznemu znaczeniu, wysokim standardom jakości i silnej orientacji międzynarodowej.

Berlińska Szkoła Zawodowa - dalsza instytucja edukacyjna HWR Berlin - uzupełnia ofertę uniwersytetu o międzynarodowe i praktyczne kursy kształcenia ustawicznego w zakresie zarządzania.


Ponad 25 lat doświadczenia w edukacji zarządzania

W 1992 r. Szkoła Główna Handlowa i Prawo w Berlinie wraz z brytyjskimi uniwersytetami partnerskimi rozpoczęła szkolenie kadry kierowniczej na poziomie międzynarodowym. Była jednym z pierwszych dostawców MBA w Niemczech. Oprócz akredytowanych na całym świecie studiów MBA w Berlinie, Berlin Professional School oferuje również inne programy magisterskie z języka niemieckiego i angielskiego. Dzięki swojej ofercie skierowany jest do specjalistów i kadry kierowniczej z biznesu i administracji.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


Zróżnicowane oferty i indywidualne wsparcie

Dzięki różnorodności treści i formatów studiów, Berlin Professional School spełnia indywidualne wymagania doświadczonych i pracujących studentów. Każdy program ma własny zespół badawczy, który osobiście opiekuje się studentami, doradza im i doradza zarówno zawodowo, jak i organizacyjnie. Dzięki szerokim działaniom w dziedzinie "Kariery


Międzynarodowa sieć

Ponad 3000 absolwentów z ponad 70 krajów ukończyło studia w Berlińskiej Szkole Zawodowej. Zintegrowane wyjazdy studyjne do międzynarodowych uniwersytetów partnerskich w Europie, Ameryce i Azji umożliwiają poznanie międzynarodowego charakteru Berlińskiej Szkoły Zawodowej poza kampusem.


Blisko praktyki

Jednocześnie wszystkie programy zapewniają szerokie możliwości wymiany z praktykami. Sieć renomowanych partnerów z branży i nauki jest geograficznie i branżowo. Niezależnie od tego, czy wizyty w firmie, wycieczki, wykłady gościnne, czy praca nad projektem, interfejsy do praktyki zawodowej są różnorodne.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Berlin School of Economics & Law

M. Sc. International Business Management to międzynarodowy program studiów zarządzania. Opierając się na znajomości podstawowych pojęć, teorii i zastosowań administracji ... [+]

M.Sc. International Business Management to międzynarodowy program studiów zarządzania. Opierając się na znajomości podstawowych pojęć, teorii i zastosowań administracji biznesowej, rozwijane jest głębsze zrozumienie zarządzania w międzynarodowych korporacyjnych kontekstach. Uwzględniono zarówno aspekty strategiczne, jak i operacyjne, i tak praktyczne, jak to tylko możliwe.

Celem programu magisterskiego jest zdobycie wiedzy i umiejętności, które umożliwią uczniom przejęcie wiodącej roli w firmie o międzynarodowym zasięgu.

Studenci mogą wybierać pomiędzy dwiema specjalnościami: Zarządzanie międzynarodowe lub Zarządzanie cyfrowym biznesem

Berlin Professional School (Foto: Katy Otto, 2017)... [-]

Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Studia menedżerskie

Berlin School of Economics & Law

MA Chinese-European Economics and Business Studies to program studiów międzykulturowych, w ramach którego studenci zdobywają podstawowe informacje na temat ekonomii i sto ... [+]

MA Chinese-European Economics and Business Studies to program studiów międzykulturowych, w ramach którego studenci zdobywają podstawowe informacje na temat ekonomii i stosunków gospodarczych Chin i Europy. Obejmuje to analizę konkretnych aspektów handlu krajowego i przepływów finansowych, a także zrozumienie warunków społeczno-gospodarczych w dwóch regionach geopolitycznych.

Berlin Professional School (Foto: Katy Otto, 2017)

[-]
Niemcy Berlin
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin
Address
Berlin School of Economics & Law Badensche Strasse 52
10825 Berlin, Berlin, Niemcy
Witryna
Telefon
+49 30 308771262