Berlin School of Economics & Law

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Około 11 000 studentów, Berlin School of Economics and Law jest jednym z największych akademickich ośrodków dla młodszych menedżerów w Niemczech. Wywiera wrażenie dzięki praktycznemu znaczeniu, wysokim standardom jakości i silnej orientacji międzynarodowej.

Berlińska Szkoła Zawodowa - dalsza instytucja edukacyjna HWR Berlin - uzupełnia ofertę uniwersytetu o międzynarodowe i praktyczne kursy kształcenia ustawicznego w zakresie zarządzania.


Ponad 25 lat doświadczenia w edukacji zarządzania

W 1992 r. Szkoła Główna Handlowa i Prawo w Berlinie wraz z brytyjskimi uniwersytetami partnerskimi rozpoczęła szkolenie kadry kierowniczej na poziomie międzynarodowym. Była jednym z pierwszych dostawców MBA w Niemczech. Oprócz akredytowanych na całym świecie studiów MBA w Berlinie, Berlin Professional School oferuje również inne programy magisterskie z języka niemieckiego i angielskiego. Dzięki swojej ofercie skierowany jest do specjalistów i kadry kierowniczej z biznesu i administracji.

97991_97893_HWRBerlinCampus.jpg


Zróżnicowane oferty i indywidualne wsparcie

Dzięki różnorodności treści i formatów studiów, Berlin Professional School spełnia indywidualne wymagania doświadczonych i pracujących studentów. Każdy program ma własny zespół badawczy, który osobiście opiekuje się studentami, doradza im i doradza zarówno zawodowo, jak i organizacyjnie. Dzięki szerokim działaniom w dziedzinie "Kariery


Międzynarodowa sieć

Ponad 3000 absolwentów z ponad 70 krajów ukończyło studia w Berlińskiej Szkole Zawodowej. Zintegrowane wyjazdy studyjne do międzynarodowych uniwersytetów partnerskich w Europie, Ameryce i Azji umożliwiają poznanie międzynarodowego charakteru Berlińskiej Szkoły Zawodowej poza kampusem.


Blisko praktyki

Jednocześnie wszystkie programy zapewniają szerokie możliwości wymiany z praktykami. Sieć renomowanych partnerów z branży i nauki jest geograficznie i branżowo. Niezależnie od tego, czy wizyty w firmie, wycieczki, wykłady gościnne, czy praca nad projektem, interfejsy do praktyki zawodowej są różnorodne.

Lokalizacje

Berlin

Berlin School of Economics and Law IMB Institute of Management Berlin

Address
Berlin School of Economics & Law
Badensche Strasse 52

10825 Berlin, Berlin, Niemcy
Telefon
+49 30 308771262

Akredytacje