Arden Study Centre, Berlin

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Szkoła

Tutaj, w centrum badawczym Arden w Berlinie, jesteśmy w 100% zaangażowani w zapewnianie wysokiej jakości edukacji biznesowej dla osób, które chcą kontynuować karierę w różnych sektorach przemysłu.

119555__MG_45551.jpg

O

Na Uniwersytecie Arden dokładamy wszelkich starań, aby szkolnictwo wyższe było dostępne dla wszystkich. Oferujemy odpowiednie dla branży kursy licencjackie i podyplomowe w Niemczech, prowadzone przez wykładowców. Studenci mogą zdecydować się na studia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, a tym samym dostosować swoje studia do harmonogramu.

119558_IMG_6772.JPG

Wiedza specjalistyczna i reputacja

Rozumiemy, jak trudno studentom dopasować swoje studia do codziennych obowiązków. Dlatego oferujemy Blended Learning, który łączy wspomagające uczenie się i nauczanie twarzą w twarz z niezależnymi badaniami online. Studenci mają dostęp 24/7 do naszej innowacyjnej internetowej platformy edukacyjnej iLearn, która zapewnia dostęp do wielu zasobów e-learningowych. Ten elastyczny model dostawy umożliwia uczniom stworzenie praktycznego harmonogramu, który będzie pasował do ich życia.

Nasi tutorzy zajmują się wspieraniem rozwoju akademickiego studentów od pierwszego dnia, a także nadzorowaniem osiągania efektów uczenia się. Studenci korzystają również z naszego wydziału ekspertów, który ma lata akademickiej i specjalistycznej wiedzy branżowej.

119564_DataAnalyticsandmktng_Africa.jpeg

Lokalizacja

Nowoczesne centrum studiów w Arden znajduje się w samym sercu Berlina, start-upowej stolicy Europy. Studenci czerpią korzyści z bycia otoczonym przez jednych z największych graczy w świecie korporacyjnym, w tym Sony, Deutsche Bahn i Daimler. Prężnie rozwijająca się scena biznesowa miasta oferuje szerokie możliwości nawiązywania kontaktów i daje studentom szansę na naukowy rozwój poza klasą.

Samo centrum studiów oferuje najnowocześniejsze udogodnienia z łatwym dostępem do sklepów, restauracji i różnych najważniejszych atrakcji, aby poznać bogatą historię kulturalną i polityczną miasta.

119554_ThinkstockPhotos-518023832.jpg

Wsparcie kariery

W wirtualnej klasie iLearn znajduje się internetowy portal kariery, który ma na celu wyróżnienie naszych studentów na tle pracodawców na konkurencyjnym rynku pracy. Portal oferuje szereg przydatnych narzędzi, od symulatora wywiadu i konstruktora CV, poprzez globalną wyszukiwarkę po kursy e-learningowe. Portal stara się pomagać uczniom w osiąganiu celów zawodowych.

Oprócz wsparcia oferowanego przez nasze internetowe centrum kariery, wszystkie nasze kursy w Arden są zaprojektowane z naciskiem na zdolność do zatrudnienia. Łącząc teorię z praktyką, nasze programy dostarczą poszukiwanej wiedzy, którą można zastosować bezpośrednio w miejscu pracy po ukończeniu studiów.

119562_DataAnalyticsandmktng_EastAsia.jpeg

Odwołanie międzynarodowe

Wspierając do tej pory ponad 50 000 studentów z ponad 150 krajów, staramy się zapewnić wysokiej jakości edukację Arden dla studentów z całego świata.

Ponadto wszystkie nasze kursy prowadzone są w języku angielskim, najważniejszym języku biznesowym na świecie, a także oferujemy bezpłatne lekcje niemieckiego. Wierzymy, że te korzystne umiejętności językowe znacznie zwiększą szanse na zatrudnienie studentów w Niemczech i na całym świecie.

119559_ProjectManagement_Africa.jpg

Nasze wartości

  • Dostępność - Oferujemy elastyczne kształcenie online, dzięki czemu studenci mogą uczyć się w dowolnym miejscu i czasie.
  • Elastyczność - Dzięki naszej innowacyjnej internetowej platformie edukacyjnej uczniowie mogą dopasować swoje studia do swoich codziennych zobowiązań.
  • Programy ukierunkowane na karierę - Nasze kursy mają na celu dostarczenie studentom kluczowych umiejętności biznesowych niezbędnych do odniesienia sukcesu na dzisiejszym konkurencyjnym rynku pracy.
  • Wsparcie - nasz internetowy portal kariery poświęcony jest rozwojowi osobistemu i akademickiemu naszych studentów, zapewniając ich pełne przygotowanie do pracy.
  • Finansowanie - Uważamy, że problemy finansowe nie powinny stanowić bariery dla rozwoju osobistego. Dlatego oferujemy elastyczne finansowanie i edukację wysokiej jakości.

119552_ProjectManagement_LATAM.jpg

Lokalizacje

Berlin

Address
Berlin, Berlin, Niemcy

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium