International University of Monaco

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Znajduje się w Księstwie Monako, Monte Carlo na francuskiej Riwierze, Międzynarodowy Uniwersytet w Monako (IUM) jest język angielski uniwersytet oferujący studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w biznesie stopni specjalizuje się w finansach, luksusowe Biznesu i International Business.

Inspirowanie globalnego pokolenia


Szkoła Biznesu Monako na Międzynarodowym Uniwersytecie Monako (IUM) rozwija pomyślnych i przemyślanych liderów i przedsiębiorców. Jesteśmy jedynym uniwersytetem, który zapewnia nauczanie biznesowe w pełni nauczane w języku angielskim na Cote D'Azur. Z 60 narodowościami reprezentowanymi w organach studenckich i wydziałach jest to pierwsza instytucja szkolnictwa wyższego w Księstwie Monako.

Jaka jest różnica w IUM? Jesteśmy dumni z naszej małej klasy, w której uczniowie indywidualnie biorą udział w akcjach akademickich. Istnieje wysoki poziom interakcji pomiędzy profesorami a studentami, a także zachęcamy do innowacyjnego i twórczego myślenia.

Zachęcamy studentów do wykraczania poza teorie i dane nauczane w hali wykładowej przy użyciu umiejętności zdobytych w sytuacjach rzeczywistych. Pozwala im rozwijać silne umiejętności analityczne i poznawcze, które stanowią podstawę ich rozwoju jako udanych ludzi biznesu.

Studenci uczą się w bardzo wielokulturowym środowisku, które łączy ludzi z całego świata, aby dzielić się pomysłami, zmieniać życie i tworzyć możliwości w skali globalnej. Nasi uczniowie biorą z nimi poczucie, kim są w świecie handlu i dumni z siebie jako przekonani przedsiębiorcy i przedsiębiorcy jutra.

Monaco jest jednym z największych centrów biznesowych w Europie, a także znanym jako bezpieczne środowisko. Nasi studenci uczęszczają do umiejętności biznesowych, praktycznych doświadczeń i rozwoju osobistego, które będą im służyć przez całe życie. Naszym celem jest inspirowanie globalnego pokolenia.

Lokalizacje

Monaco-Ville

Address
International University of Monaco
2 Ave Albert II

98000 Monaco-Ville, Monako

Paryż

Address
Groupe INSEEC
14, rue de Prony

75017 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje