Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Monako

International University of Monaco

MSc Monako Monaco-Ville Francja Paris Wielka Brytania London September 2018 + 2 więcej

Znajduje się w Księstwie Monako, Monte Carlo na francuskiej Riwierze, Międzynarodowy Uniwersytet w Monako (IUM) jest język angielski uniwersytet oferujący studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe w biznesie stopni specjalizuje się w finansach, luksusowe Biznesu i International Business. Inspirowanie globalnego pokolenia Szkoła Biznesu Monako na Międzynarodowym Uniwersytecie Monako (IUM) rozwija pomyślnych i przemyślanych liderów i przedsiębiorców. Jesteśmy jedynym uniwe… [+] rsytetem, który zapewnia nauczanie biznesowe w pełni nauczane w języku angielskim na Cote D'Azur. Z 60 narodowościami reprezentowanymi w organach studenckich i wydziałach jest to pierwsza instytucja szkolnictwa wyższego w Księstwie Monako. Jaka jest różnica w IUM? Jesteśmy dumni z naszej małej klasy, w której uczniowie indywidualnie biorą udział w akcjach akademickich. Istnieje wysoki poziom interakcji pomiędzy profesorami a studentami, a także zachęcamy do innowacyjnego i twórczego myślenia. Zachęcamy studentów do wykraczania poza teorie i dane nauczane w hali wykładowej przy użyciu umiejętności zdobytych w sytuacjach rzeczywistych. Pozwala im rozwijać silne umiejętności analityczne i poznawcze, które stanowią podstawę ich rozwoju jako udanych ludzi biznesu. Studenci uczą się w bardzo wielokulturowym środowisku, które łączy ludzi z całego świata, aby dzielić się pomysłami, zmieniać życie i tworzyć możliwości w skali globalnej. Nasi uczniowie biorą z nimi poczucie, kim są w świecie handlu i dumni z siebie jako przekonani przedsiębiorcy i przedsiębiorcy jutra. Monaco jest jednym z największych centrów biznesowych w Europie, a także znanym jako bezpieczne środowisko. Nasi studenci uczęszczają do umiejętności biznesowych, praktycznych doświadczeń i rozwoju osobistego, które będą im służyć przez całe życie. Naszym celem jest inspirowanie globalnego pokolenia. [-]